Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 12/01/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Brazil » Βραζιλία - Περναμπουκάνο

01:00 Flamengo Arcoverde v Βιτόρια PE

    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

    01:30 Deportes La Serena v CA Μπελγκράνο

      Vietnam » Βιετνάμ - Νέοι

      09:00 Κανχ Χόα U19 v Ντα Νανγκ U19

        India » Ινδία - Νέοι

        10:30 United Sports Club U18 v Mohun Bagan U18

          Australia » Αυστραλία - 1η Κατηγορία

          10:50 Αδελαΐδα Γιουνάϊτεντ v Μέλμπουρν Σίτι

            Vietnam » Βιετνάμ - Νέοι

            11:00 Thua Thien-Hue U19 v Dak Lak U19

              World » Valentin Granatkin Memorial Cup

              11:00 Tajikistan U18 v Εσθονία U18

                Vietnam » Βιετνάμ - Νέοι

                13:00 Binh Thuan U19 v Κουάνγκ Ναμ U19

                  World » Valentin Granatkin Memorial Cup

                  13:15 Greece U18 v Βουλγαρία U18

                    Iran » Ιράν - 1η Κατηγορία

                    13:30 Paykan v Γκόσταρες Φούλαντ

                      Saudi Arabia » Saudi Arabia - Division 2

                      15:00 Χοτέν v Al-Muzahimiyah

                        UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - Νέοι

                        15:00 Σαργιάχ U19 v Αλ Αχλί Ντουμπάι U19

                          Iran » Ιράν - 1η Κατηγορία

                          15:05 Ναφτ Τεχεράνης v Εστεγκχλάλ

                            Italy » Ιταλία - Αγώνες

                            15:30 Citta di Fasano v Brindisi

                              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                              16:00 Sporting Recco v Ρομπούρ Σιένα

                                Kuwait » Kuwait - Emir Cup

                                16:30 Αλ Γιαρμούκ v Καϊτάν

                                  World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                  16:30 GKS Γκόρνικ Λέτσνα v GKS Τίτσι 71

                                    Greece » Ελλάδα - Κύπελλο

                                    17:15 Λαμία v Ατρόμητος

                                      Ivory Coast » Ακτή Ελεφαντοστού - Ligue 1

                                      17:30 WAC D'adjame v Σοσιετέ Ομνισπορ

                                        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες

                                        17:45 Σουηδία v Σλοβακία

                                          Kuwait » Kuwait - Emir Cup

                                          18:30 Αλ Κάντσια (Κουβέιτ) v Burgan

                                            World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                            19:00 Ούπεν v Shanghai SIPG

                                              Greece » Ελλάδα - Κύπελλο

                                              19:30 Παναθηναϊκός v Κισσαμικός

                                                Israel » Ισραήλ - Liga Leumit

                                                19:30 Ραμάτ Χασαρόν v Χάποελ Ραμάτ Γκαν

                                                  Spain » Ισπανία - Κύπελλο

                                                  20:00 Εϊμπαρ v Οσασούνα

                                                    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                    20:00 Μάιντζ ΙΙ v Rot Weiss Darmstadt

                                                      England » Αγγλία - Championship

                                                      22:00 Ρέντινγκ v ΚΠΡ

                                                        Italy » Ιταλία - Κύπελλο

                                                        22:00 Μίλαν v Τορίνο

                                                          Spain » Ισπανία - Αγώνες

                                                          22:00 UA Horta v Girona B

                                                            Portugal » Portugal - Liga de Honra

                                                            22:30 Ακαντέμικα v Ολανένσε

                                                              Brazil » Βραζιλία - Νέοι

                                                              22:45 Μποταφόγκο U20 v Gremio Novorizonto U20