Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 13/01/2017

Κουπόνι στοιχήματος

India » Ινδία - 1η Κατηγορία

10:00 Αϊζαουλ v Minerva FC

    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

    10:00 Καμπελτάουν v Modbury Jets

      Australia » Αυστραλία - 1η Κατηγορία

      10:50 Μέλμπουρν Βίκτορι v Μπρίσμπεϊν Ρόουρ

        Vietnam » Βιετνάμ - V-League

        11:00 Θαν Κουάνγκ Νινχ v CLB TP Ho Chi Minh

          World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

          11:00 Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα SC v Αδελαΐδα Σίτι

            Vietnam » Βιετνάμ - V-League

            12:00 Κουάνγκ Ναμ v Ανόι TT

              Vietnam » Βιετνάμ - V-League

              12:30 Dong Tam Long An v Μπιν Ντονγκ

                World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                12:30 WDSC Wolves FC Brisbane v Moreton Bay Jets

                  World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                  13:30 Βαλερένγκα v Asker

                    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                    14:00 HIFK Ελσίνκι v Κουόπιο

                      Israel » Ισραήλ - Liga Leumit

                      15:00 Ιρόνι Νεσέρ v Χάποελ Μπνέι Λοντ

                        UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                        15:00 Αλ Σαρζάχ v Αλ Σαμπάμπ

                          India » Ινδία - 1η Κατηγορία

                          15:30 Μοχούν Μπαγκάν v Σίλονγκ Λατζόνγκ

                            World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                            15:30 FC Συών v Σιντ Τρούιντεν

                              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                              16:00 Αντμίρα Βάκερ Μέντλινγκ v First Vienna FC

                                UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                                18:00 Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα v Ντίμπα Αλ Φουτζαιρά

                                  World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                  18:00 FC Rapperswil-Jona v FC Ααράου

                                    Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                    19:00 Atlas II v Reynosa FC

                                      Turkey » Τουρκία - Super Lig

                                      19:00 Μπουρσασπόρ v Τραμπζονσπόρ

                                        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                        19:00 Ρεκόρντ Μπίελσκο-Μπιάλα v Beskid Andrychow

                                          Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                          20:00 CF Pachuca (Premier) v Κλαμπ Νεκάξα

                                            World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                            20:10 Έσπα v Γκρανκούλα

                                              France » Γαλλία - National

                                              21:00 ASM Μπελφόρ v Ντανκέρκ

                                                Netherlands » Ολλανδία - 2η Κατηγορία

                                                21:00 FC Αιντχόφεν v Ντε Γκράαφτσαπ

                                                  Spain » Ισπανία - Segunda Division

                                                  21:00 Κάντιθ v Βαγιαδολίδ

                                                    Belgium » Belgium – 2e Klasse

                                                    21:30 Λόμμελ v Ρόζελαρ

                                                      Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                                      21:30 Μάντσεστερ 62 FC v Γιουρόπα Πόιντ

                                                        Netherlands » Ολλανδία - 2η Κατηγορία

                                                        21:30 Ντεν Μπος v Γιονγκ PSV

                                                          England » Αγγλία - Championship

                                                          21:45 Λιντς v Ντέρμπι

                                                            France » Γαλλία - Ligue 1 - Σπέσιαλ

                                                            21:45 Γαλλία - Ligue 1 - Specials Σαββατοκύριακου

                                                              Northern Ireland » Βόρειος Ιρλανδία - Premiership

                                                              22:00 Κάρικ Ρέιντζερς v Μπαλιναμάλαρντ Γιουνάιτεντ

                                                                World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                22:00 Oppsal IF Fotball v Λορενσκογκ

                                                                  Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                  22:30 Αρούκα v Εστορίλ

                                                                    Spain » Ισπανία - Γυναίκες

                                                                    23:00 San Juan TFE Norte Women v Union Guimar Women

                                                                      Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                      23:30 CD Guadalajara Chivas II v CF Alacranes de Durango

                                                                        France » Γαλλία - National

                                                                        15:35 Κεβιγί v Σατορού