Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 13/01/2017

Κουπόνι στοιχήματος

World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

10:00 Καμπελτάουν v Modbury Jets

    India » Ινδία - 1η Κατηγορία

    10:00 Αϊζαουλ v Minerva FC

      Australia » Αυστραλία - 1η Κατηγορία

      10:50 Μέλμπουρν Βίκτορι v Μπρίσμπεϊν Ρόουρ

        Vietnam » Βιετνάμ - V-League

        11:00 Θαν Κουάνγκ Νινχ v CLB TP Ho Chi Minh

          World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

          11:00 Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα SC v Αδελαΐδα Σίτι

            Vietnam » Βιετνάμ - V-League

            12:00 Κουάνγκ Ναμ v Ανόι TT

              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

              12:30 WDSC Wolves FC Brisbane v Moreton Bay Jets

                World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                13:30 Βαλερένγκα v Asker

                  World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                  14:00 HIFK Ελσίνκι v Κουόπιο

                    Israel » Ισραήλ - Liga Leumit

                    15:00 Ιρόνι Νεσέρ v Χάποελ Μπνέι Λοντ

                      UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                      15:00 Αλ Σαρζάχ v Αλ Σαμπάμπ

                        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                        15:30 FC Συών v Σιντ Τρούιντεν

                          India » Ινδία - 1η Κατηγορία

                          15:30 Μοχούν Μπαγκάν v Σίλονγκ Λατζόνγκ

                            World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                            16:00 Αντμίρα Βάκερ Μέντλινγκ v First Vienna FC

                              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες

                              17:00 Slovenia B v Φινλανδία

                                World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                18:00 FC Rapperswil-Jona v FC Ααράου

                                  UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                                  18:00 Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα v Ντίμπα Αλ Φουτζαιρά

                                    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                    19:00 Ρεκόρντ Μπίελσκο-Μπιάλα v Beskid Andrychow

                                      Turkey » Τουρκία - Super Lig

                                      19:00 Μπουρσασπόρ v Τραμπζονσπόρ

                                        Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                        19:00 Atlas II v Reynosa FC

                                          Turkey » Τουρκία - Super Lig - Σπέσιαλ

                                          19:00 Τουρκία - Super Lig - Specials Σαββατοκύριακου

                                            Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                            20:00 CF Pachuca (Premier) v Κλαμπ Νεκάξα

                                              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                              20:10 Έσπα v Γκρανκούλα

                                                Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie

                                                21:00 Γκόου Αχέντ Ιγκλς v Αλκμααρ

                                                  Spain » Ισπανία - Segunda Division

                                                  21:00 Κάντιθ v Βαγιαδολίδ

                                                    France » Γαλλία - Ligue 2

                                                    21:00 GFC Αζαξιό v Οσέρ

                                                      Netherlands » Ολλανδία - 2η Κατηγορία

                                                      21:00 FC Αιντχόφεν v Ντε Γκράαφτσαπ

                                                        France » Γαλλία - National

                                                        21:00 ASM Μπελφόρ v Ντανκέρκ

                                                          Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie - Σπέσιαλ

                                                          21:00 Ολλανδία - Eredivisie - Specials Σαββατοκύριακου

                                                            Netherlands » Ολλανδία - 2η Κατηγορία

                                                            21:30 Ντεν Μπος v Γιονγκ PSV

                                                              Belgium » Belgium – 2e Klasse

                                                              21:30 Λόμμελ v Ρόζελαρ

                                                                Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                                                21:30 Μάντσεστερ 62 FC v Γιουρόπα Πόιντ

                                                                  England » Αγγλία - Championship

                                                                  21:45 Λιντς v Ντέρμπι

                                                                    France » Γαλλία - Ligue 1

                                                                    21:45 Λιλ v Σεντ Ετιέν

                                                                      France » Γαλλία - Ligue 1 - Σπέσιαλ

                                                                      21:45 Γαλλία - Ligue 1 - Specials Σαββατοκύριακου

                                                                        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                        22:00 Oppsal IF Fotball v Λορενσκογκ

                                                                          Northern Ireland » Βόρειος Ιρλανδία - Premiership

                                                                          22:00 Κάρικ Ρέιντζερς v Μπαλιναμάλαρντ Γιουνάιτεντ

                                                                            Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                            22:30 Αρούκα v Εστορίλ

                                                                              Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga - Σπέσιαλ

                                                                              22:30 Πορτογαλία - Primeira Liga - Specials Σαββατοκύριακου

                                                                                Spain » Ισπανία - Γυναίκες

                                                                                23:00 San Juan TFE Norte Women v Union Guimar Women

                                                                                  Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                  23:30 CD Guadalajara Chivas II v CF Alacranes de Durango

                                                                                    France » Γαλλία - National

                                                                                    15:35 Κεβιγί v Σατορού