Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 13/01/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Vietnam » Βιετνάμ - Νέοι

09:00 Quang Ninh U19 v Thanh Hoa U19

    India » Ινδία - 1η Κατηγορία

    10:00 Αϊζαουλ v Minerva FC

      Vietnam » Βιετνάμ - Νέοι

      10:00 Viettel U19 v Song Lam Nghe An U19

        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

        10:00 Καμπελτάουν v Modbury Jets

          Australia » Αυστραλία - 1η Κατηγορία

          10:50 Μέλμπουρν Βίκτορι v Μπρίσμπεϊν Ρόουρ

            Vietnam » Βιετνάμ - V-League

            11:00 Θαν Κουάνγκ Νινχ v CLB TP Ho Chi Minh

              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

              11:00 Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα SC v Αδελαΐδα Σίτι

                Turkey » Τουρκία - Νέοι

                11:30 Μπούρσασπορ U21 v Τραμπζονσπόρ U21

                  Vietnam » Βιετνάμ - Νέοι

                  11:30 Τάι Νινχ U19 v Λονγκ Αν U19

                    Israel » Ισραήλ - Liga Bet

                    11:45 MS Maccabi Ashdod v Μπ. Ιρόνι Άντουμιν

                      Vietnam » Βιετνάμ - V-League

                      12:00 Κουάνγκ Ναμ v Ανόι TT

                        Iran » Ιράν - 1η Κατηγορία

                        12:30 Μασίν Σάζι Ταμπρίζ v Φούλαντ Κουζεστάν

                          Israel » Ισραήλ - Liga Bet

                          12:30 Μπεϊτάρ Ναχαρίγια v Maccabi Bnei Nahef

                            Vietnam » Βιετνάμ - V-League

                            12:30 Dong Tam Long An v Μπιν Ντονγκ

                              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                              12:30 WDSC Wolves FC Brisbane v Moreton Bay Jets

                                Macau » Macau - 2η Κατηγορία

                                13:00 Πολίτσια Ντε Σεγκουράνκα v Μπενφίκα

                                  World » Valentin Granatkin Memorial Cup

                                  13:15 Αζερμπαϊτζάν U18 v Σλοβακία U18

                                    Iran » Ιράν - 1η Κατηγορία

                                    13:30 Ζομπ Αχάν v Μασχάντ

                                      Israel » Ισραήλ - Liga Bet

                                      13:30 Moadon Zeirey Rahat v Μακάμπι Μπέερ Σέβα

                                        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                        13:30 Βαλερένγκα v Asker

                                          Syria » Συρία - Premier League

                                          14:00 Τζαμπλέχ v Al-Majd

                                            World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                            14:00 HIFK Ελσίνκι v Κουόπιο

                                              Israel » Ισραήλ - Liga Leumit

                                              15:00 Ιρόνι Νεσέρ v Χάποελ Μπνέι Λοντ

                                                Jordan » Ιορδανία - 1η Κατηγορία

                                                15:00 Αλ-Χουσείν SC v Αλ-Γουεχντάτ

                                                  Saudi Arabia » Σαουδική Αραβία - Νέοι

                                                  15:00 Al Ittihad Jeddah U20 V Al Qadisiya U20

                                                    Tajikistan » Τανζανία - Premier League

                                                    15:00 JKT Ruvu v Ruvu Shooting

                                                      UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                                                      15:00 Αλ Σαρζάχ v Αλ Σαμπάμπ

                                                        England » Αγγλία - Νέοι

                                                        15:05 Leicester City FC U23 v Τσέλσι U23

                                                          Iran » Ιράν - 1η Κατηγορία

                                                          15:05 Περσέπολις v Σαΐπα

                                                            Kuwait » Kuwait - Emir Cup

                                                            15:15 Αλ Σχαμπάμπ SC v Αλ Νασρ

                                                              Qatar » Κατάρ - 1η Κατηγορία

                                                              15:20 Αλ Κχορ v Ελ Τζαΐς

                                                                Algeria » Αλγερία - Ligue 2

                                                                15:30 ASM Οραν v A Μπου Σαάντα

                                                                  India » Ινδία - 1η Κατηγορία

                                                                  15:30 Μοχούν Μπαγκάν v Σίλονγκ Λατζόνγκ

                                                                    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                    15:30 FC Συών v Σιντ Τρούιντεν

                                                                      RaboDirect Pro 12 » Ρουάντα - National Football League

                                                                      15:30 Μαρίνες Γκισενγί v APR FC

                                                                        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                        16:00 Αντμίρα Βάκερ Μέντλινγκ v First Vienna FC

                                                                          Estonia » Estonia - Winter League

                                                                          17:30 FCI Tallinn v Φλόρα Ταλίν

                                                                            Jordan » Ιορδανία - 1η Κατηγορία

                                                                            17:30 Αλ-Μπάκα v Σαμπάμπ Αλ Ορντόν

                                                                              Qatar » Κατάρ - 1η Κατηγορία

                                                                              17:30 Αλ Αράμπι v Αλ Κχουραϊτάτ

                                                                                Kuwait » Kuwait - Emir Cup

                                                                                17:45 Κάζμα SC v Αλ Αράμπι (Κουβέϊτ)

                                                                                  UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                                                                                  18:00 Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα v Ντίμπα Αλ Φουτζαιρά

                                                                                    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                    18:00 FC Rapperswil-Jona v FC Ααράου

                                                                                      Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                      19:00 Atlas II v Reynosa FC

                                                                                        Turkey » Τουρκία - Super Lig

                                                                                        19:00 Μπουρσασπόρ v Τραμπζονσπόρ

                                                                                          World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                          19:00 Ρεκόρντ Μπίελσκο-Μπιάλα v Beskid Andrychow

                                                                                            Africa » Mapinduzi Cup

                                                                                            19:15 Azam FC v Σίμπα

                                                                                              Estonia » Estonia - Winter League

                                                                                              19:30 JK Νόμε Κάλιου v JK Sillamäe Kalev

                                                                                                Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                                20:00 CF Pachuca (Premier) v Κλαμπ Νεκάξα

                                                                                                  World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                  20:10 Έσπα v Γκρανκούλα

                                                                                                    Belgium » Βέλγιο - Γυναίκες

                                                                                                    20:30 Ουντ Χέβερλε Λέουβεν (Γ) v Γκενκ (Γ)

                                                                                                      England » Αγγλία - Νέοι

                                                                                                      21:00 Manchester City FC U23 v Τότεναμ U23

                                                                                                        France » Γαλλία - National

                                                                                                        21:00 ASM Μπελφόρ v Ντανκέρκ

                                                                                                          Netherlands » Ολλανδία - 2η Κατηγορία

                                                                                                          21:00 FC Αιντχόφεν v Ντε Γκράαφτσαπ

                                                                                                            Spain » Ισπανία - Segunda Division

                                                                                                            21:00 Κάντιθ v Βαγιαδολίδ

                                                                                                              Brazil » Βραζιλία - Νέοι

                                                                                                              21:00 Σάντος FC U20 v Αβάι Φλοριανόπολις U20

                                                                                                                Belgium » Belgium – 2e Klasse

                                                                                                                21:30 Λόμμελ v Ρόζελαρ

                                                                                                                  Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                                                                                                  21:30 Μάντσεστερ 62 FC v Γιουρόπα Πόιντ

                                                                                                                    Netherlands » Ολλανδία - 2η Κατηγορία

                                                                                                                    21:30 Ντεν Μπος v Γιονγκ PSV

                                                                                                                      England » Αγγλία - Championship

                                                                                                                      21:45 Λιντς v Ντέρμπι

                                                                                                                        France » Γαλλία - Ligue 1 - Σπέσιαλ

                                                                                                                        21:45 Γαλλία - Ligue 1 - Specials Σαββατοκύριακου

                                                                                                                          Ireland » Ιρλανδία - Leinster Senior League

                                                                                                                          21:45 Μπανγκόρ Σέλτικ v Μαλαχίντε Γιουνάιτεντ

                                                                                                                            Scotland » Σκωτία - Lowland Football League

                                                                                                                            21:45 Στίρλινγκ Γιουνιβέρσιτι v Ιστ Στιρλινγκσάιρ

                                                                                                                              Northern Ireland » Βόρειος Ιρλανδία - Premiership

                                                                                                                              22:00 Κάρικ Ρέιντζερς v Μπαλιναμάλαρντ Γιουνάιτεντ

                                                                                                                                World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                                22:00 Oppsal IF Fotball v Λορενσκογκ

                                                                                                                                  Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                                                                  22:30 Αρούκα v Εστορίλ

                                                                                                                                    El Salvador » Ελ Σαλβαδόρ - Νέοι

                                                                                                                                    23:00 CD Αγκουίλα U20 v Λουίς Άνγκελ Φίρπο u20

                                                                                                                                      Iceland » Ισλανδία - Γυναίκες

                                                                                                                                      23:00 Φύλκιρ (Γ) v Θροτούρ Ρέικιαβικ (Γ)

                                                                                                                                        Spain » Ισπανία - Γυναίκες

                                                                                                                                        23:00 San Juan TFE Norte Women v Union Guimar Women

                                                                                                                                          Brazil » Βραζιλία - Νέοι

                                                                                                                                          23:00 Μπραγκαντίνο U20 v Κρουζέιρο U20

                                                                                                                                            America » Copa Centroamericana

                                                                                                                                            23:00 Ονδούρα v Nicaragua

                                                                                                                                              Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                                                                              23:30 CD Guadalajara Chivas II v CF Alacranes de Durango

                                                                                                                                                France » Γαλλία - National

                                                                                                                                                15:35 Κεβιγί v Σατορού

                                                                                                                                                • 1

                                                                                                                                                  2.30
                                                                                                                                                  • Sportingbet2.30 

                                                                                                                                                • X

                                                                                                                                                  3.05
                                                                                                                                                  • Sportingbet3.05 

                                                                                                                                                • 2

                                                                                                                                                  2.80
                                                                                                                                                  • Sportingbet2.80