Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 14/01/2017

Κουπόνι στοιχήματος

World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

00:15 Deportes La Serena v Ουνιβερ. ντε Τσίλε

    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

    02:00 Πάσκο Βέιλ v Σάουθ Μέλμπουρν

      Mexico » Μεξικό - Ascenso MX

      03:00 Ατλάντε v Zacatepec

        Mexico » Μεξικό - Segunda Division

        03:00 Οσελότες Ντε Λα Ουνάχ v Πούμας UNAM ΙΙ

          World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων - Νέοι

          04:00 Ντέντανογκ Σίτι U20 v Μελβούρνη Νάιτς U20

            Mexico » Μεξικό - Ascenso MX

            04:30 Βενάδος FC v Κορετσαμίνος

              Mexico » Μεξικό - Primera Division

              05:00 Τιχουάνα v Πουέμπλα

                World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                06:00 Ίστερν Λάιονς v Λανγκγουόριν

                  World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων - Γυναίκες

                  07:00 Λόγκαν Λάιτνινγκ (Γ) v Γκολντ Κοστ Σιτι (Γ)

                    Australia » Αυστραλία - 1η Κατηγορία

                    08:35 Γουέλλινγκτον Φοίνιξ v Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς

                      World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες

                      09:35 Κίνα v Κροατία

                        Australia » Αυστραλία - 1η Κατηγορία

                        10:50 Σίδνεϊ FC v Γουέστερν Σίδνεϊ Ουόντερερς

                          Vietnam » Βιετνάμ - V-League

                          11:30 Σονγκ Λαμ Νγκε Αν v Καν Θο

                            Vietnam » Βιετνάμ - V-League

                            12:00 Σάννα Καν Χόα v Ταν Χόα

                              Turkey » Τουρκία - 1. Lig

                              12:00 Γένι Μαλατιασπόρ v Σίβασπορ

                                Turkey » Τουρκία - Super Lig

                                12:30 Αλάνιασπορ v Ριζεσπορ

                                  Vietnam » Βιετνάμ - V-League

                                  13:00 Σαϊγόν v Ντα Νανγκ

                                    Portugal » Portugal - Liga de Honra

                                    13:15 Κόβα ντε Πιεντάντε v Μπενφίκα Β'

                                      England » Αγγλία - Championship

                                      14:00 Μπρίστολ Σίτι v Κάρντιφ

                                        Spain » Ισπανία - Primera Division

                                        14:00 Λεγανες v Αθλέτικ Μπιλμπάο

                                          Spain » Ισπανία - Primera Division - Σπέσιαλ

                                          14:00 Ισπανία - Primera Division - Specials Σαββατοκύριακου

                                            England » Αγγλία - Premier League

                                            14:30 Τότεναμ v Γουέστ Μπρόμγουιτς Αλμπιόν

                                              England » Αγγλία - Premier League - Σπέσιαλ

                                              14:30 Αγγλία - Premier League - Specials Σαββατοκύριακου

                                                England » Αγγλία - Premier League - Ενισχυμένα παρολί

                                                14:30 ENGLISH PREMIER LEAGUE - Ενισχυμένα παρολί

                                                  England » Αγγλία - League Two

                                                  15:00 Νοτς Κάουντι v Μάνσφιλντ

                                                    Turkey » Τουρκία - 1. Lig

                                                    15:00 Ελάζιγκσπορ v Σανλιουρφασπόρ

                                                      Malta » Μάλτα - Premier League

                                                      15:00 Pembroke Athleta F.C. v Saint Andrews

                                                        Greece » Ελλάδα - Super League

                                                        15:00 Ηρακλής v Κέρκυρα

                                                          Greece » Ελλάδα - Super League - 2015/16 - Σπέσιαλ

                                                          15:00 Ελλάδα - Super League - Specials Σαββατοκύριακου

                                                            UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                                                            15:05 Αλ Νασρ v Αλ Ντάφρα

                                                              Netherlands » Ολλανδία - Tweede Divisie

                                                              15:30 BVV Barendrecht v GVVV Veenendaal

                                                                India » Ινδία - 1η Κατηγορία

                                                                15:30 DSK Σιβατζιανς v Ιστ Μπενάλ Κλαμπ

                                                                  France » Γαλλία - National

                                                                  15:35 Μπουλόν v Σαμπλί

                                                                    France » Γαλλία - Ligue 2

                                                                    16:00 Αμιάν v Στρασβούργο

                                                                      Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                      16:00 Ασντοντ v Χάποελ Κφαρ Σαμπά

                                                                        France » Γαλλία - Κύπελλο

                                                                        16:00 AS Prix-Les-Mezieres v Entente Feignies Aulnoye

                                                                          England » Αγγλία - Premier League

                                                                          17:00 Γουέστ Χαμ v Κρύσταλ Πάλας

                                                                            England » Αγγλία - Championship

                                                                            17:00 Ιπσουιτς v Μπλάκμπερν

                                                                              England » Αγγλία - League One

                                                                              17:00 AFC Γουίμπλεντον v Όξφορντ

                                                                                England » Αγγλία - League Two

                                                                                17:00 Γκρίμσμπι v Εξετερ

                                                                                  Spain » Ισπανία - Segunda Division

                                                                                  17:00 Ράγιο Βαγιεκάνο v Σεβίλλη Ατλέτικο

                                                                                    England » Αγγλία - National League

                                                                                    17:00 Ρέξαμ v Νορθ Φέριμπι Γιουν.

                                                                                      Scotland » Σκωτία - Championship

                                                                                      17:00 Γκρίνοκ Μόρτον v Ρέιθ Ρόβερς

                                                                                        Scotland » Σκωτία - League One

                                                                                        17:00 Αλόα Αθλέτικ v Πίτερχεντ

                                                                                          Scotland » Σκωτία - League Two

                                                                                          17:00 Αρμπρόουθ v Μπέργουϊκ

                                                                                            Northern Ireland » Βόρειος Ιρλανδία - Premiership

                                                                                            17:00 Γκλεναβον v Λίνφιλντ

                                                                                              Portugal » Portugal - Liga de Honra

                                                                                              17:00 Βισέλα v Βισό

                                                                                                Cyprus » Κύπρος - 1η Κατηγορία

                                                                                                17:00 Δόξα v ΑΠΟΕΛ

                                                                                                  England » Αγγλία - FA Trophy

                                                                                                  17:00 Γκέιτς Χεντ v Λίνκολν

                                                                                                    Spain » Ισπανία - Primera Division

                                                                                                    17:15 Μπαρτσελόνα v Λας Πάλμας

                                                                                                      Greece » Ελλάδα - Super League

                                                                                                      17:15 Βέροια v Λεβαδειακός

                                                                                                        Turkey » Τουρκία - 1. Lig

                                                                                                        17:30 Μανίσασπορ v Μπολουσπορ

                                                                                                          France » Γαλλία - Ligue 1

                                                                                                          18:00 Ρεν v Παρί Σεν Ζερμέν

                                                                                                            Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                                            18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ v Νασιονάλ

                                                                                                              Turkey » Τουρκία - Super Lig

                                                                                                              18:00 Κόνιασπορ v Γαλατάσαραϊ

                                                                                                                Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                                                                18:00 Χάποελ Ράανανα v Χάποελ Ασχκελόν

                                                                                                                  UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                                                                                                                  18:00 Μπάνι Γιας v Αλ Αΐν

                                                                                                                    Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                                                                    18:15 Μακάμπι Χάιφα v Μακάμπι Πέτατς Τίκβα

                                                                                                                      World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                      18:30 Λετζίρους Ίντερ v FC Espoo

                                                                                                                        Spain » Ισπανία - Segunda Division

                                                                                                                        19:00 UCAM Μούρθια v Ταραγόνα

                                                                                                                          Italy » Ιταλία - Serie A

                                                                                                                          19:00 Κροτόνε v Μπολόνια

                                                                                                                            Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                                                            19:00 Club Santos Laguna (Premier) v Dorados de la UACH

                                                                                                                              Cyprus » Κύπρος - 1η Κατηγορία

                                                                                                                              19:00 ΑΕΚ Λάρνακας v Νέα Σαλαμίς

                                                                                                                                Spain » Ισπανία - Segunda B

                                                                                                                                19:15 U. Mutilvera v Ποντεβέδρα

                                                                                                                                  Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                                                                                                                  19:15 Λίνκολν Ρεντ Ιμπς FC v Γιουρόπα FC Γιβραλτάρ

                                                                                                                                    England » Αγγλία - Premier League

                                                                                                                                    19:30 Λέστερ v Τσέλσι

                                                                                                                                      England » Αγγλία - Championship

                                                                                                                                      19:30 Γουλβς v Αστον Βίλα

                                                                                                                                        Spain » Ισπανία - Primera Division

                                                                                                                                        19:30 Ατλέτικο Μαδρίτης v Ρεάλ Μπέτις

                                                                                                                                          World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                                          19:30 Γκνιστάν v Εκένας IF

                                                                                                                                            Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie

                                                                                                                                            19:30 Χέρενφεν v ADO Ντεν Χάαγκ

                                                                                                                                              Greece » Ελλάδα - Super League

                                                                                                                                              19:30 Πλατανιάς v Ολυμπιακός

                                                                                                                                                Spain » Ισπανία - Γυναίκες

                                                                                                                                                19:45 Anorga KKE Women v Παουλνταράκ EFKT (Γ)

                                                                                                                                                  Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                                                                                  20:00 Real Cuautitlan v Pioneros de Cancun

                                                                                                                                                    Spain » Ισπανία - Segunda B

                                                                                                                                                    20:00 Μπαρτσελόνα Β v Χέρκουλες

                                                                                                                                                      Spain » Ισπανία - Γυναίκες

                                                                                                                                                      20:00 CD Marino Women v CD Nuestra Senora de Belen Women

                                                                                                                                                        Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                                                                                        20:15 Τσάβες v Σπόρτινγκ

                                                                                                                                                          Spain » Ισπανία - Segunda B

                                                                                                                                                          20:30 Ρεάλ Μαδρίτης Β' v Ρεάλ Ουνιόν

                                                                                                                                                            Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                                                                                                            20:30 Χάποελ Μπέερ Σέβα v Μπνέι Γιεχούντα

                                                                                                                                                              Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie

                                                                                                                                                              20:45 Αϊντχόφεν v Εξέλσιορ

                                                                                                                                                                France » Γαλλία - Ligue 1

                                                                                                                                                                21:00 Ανζέ v Μπορντό

                                                                                                                                                                  Spain » Ισπανία - Segunda Division

                                                                                                                                                                  21:00 Τενερίφη v Σαραγόσα

                                                                                                                                                                    Belgium » Belgium – 2e Klasse

                                                                                                                                                                    21:00 Ουντ-Χέβερλε v Τούμπιζε

                                                                                                                                                                      Belgium » Βέλγιο - First Amateur Division

                                                                                                                                                                      21:00 KFC Oosterwijk v Σεράινγκ Γιουνάιτεντ

                                                                                                                                                                        Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                                                                                                                                                        21:30 Λινξ v Λάιονς Γιβραλτάρ

                                                                                                                                                                          Spain » Ισπανία - Primera Division

                                                                                                                                                                          21:45 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια v Βιγιαρεάλ

                                                                                                                                                                            Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie

                                                                                                                                                                            21:45 Σπάρτα Ρότερνταμ v FC Ουτρέχτη

                                                                                                                                                                              Italy » Ιταλία - Serie A

                                                                                                                                                                              21:45 Ίντερ v Κιέβο

                                                                                                                                                                                Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                                                                                                                22:30 Φεϊρένσε v Βιτόρια Γκιμαράες

                                                                                                                                                                                  World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                                                                                  23:00 Atletico Belo Horizonte v FC Tampa Bay

                                                                                                                                                                                    Costa Rica » Κόστα Ρίκα - Primera Division

                                                                                                                                                                                    23:00 Λιμόν v LD Αλαχουελένσε

                                                                                                                                                                                      Chile » Χιλή - Primera B

                                                                                                                                                                                      23:00 Πουέρτο Μοντ v Νουμπλένσε

                                                                                                                                                                                        El Salvador » Ελ Σαλβαδόρ - Primera Division

                                                                                                                                                                                        23:00 CD Πασακίνα v Αλιάνσα (Ελ Σαλβαδόρ)

                                                                                                                                                                                          Turkey » Τουρκία - Super Lig - Ενισχυμένα ειδικά στοιχήματα

                                                                                                                                                                                          02:00 Ινσταμπούλ Μπασακεχίρ - Ποιος Θα Αναδειχθεί Νικητής - Enhanced Price