Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 14/01/2017

Κουπόνι στοιχήματος

World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

00:15 Deportes La Serena v Ουνιβερ. ντε Τσίλε

    America » Copa Centroamericana

    01:30 Κόστα Ρίκα v Ελ Σαλβαδόρ

      Mexico » Μεξικό - Νέοι

      01:45 Tijuana U20 v Πουέμπλα U20

        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

        02:00 Πάσκο Βέιλ v Σάουθ Μέλμπουρν

          Mexico » Μεξικό - Ascenso MX

          03:00 Ατλάντε v Zacatepec

            World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων - Νέοι

            04:00 Ντέντανογκ Σίτι U20 v Μελβούρνη Νάιτς U20

              America » Copa Centroamericana

              04:00 Παναμάς v Μπελίζε

                Mexico » Μεξικό - Ascenso MX

                04:30 Βενάδος FC v Κορετσαμίνος

                  New Zealand » Νέα Ζηλανδία - Premiership

                  05:45 Ουέλιγκτον Φοίνιξ v Τιμ Ουέλινγκτον

                    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                    06:00 Ίστερν Λάιονς v Λανγκγουόριν

                      Australia » Αυστραλία - Γυναίκες

                      07:00 Canberra United Women v Περθ Γκλόρι (Γ)

                        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων - Γυναίκες

                        07:00 Λόγκαν Λάιτνινγκ (Γ) v Γκολντ Κοστ Σιτι (Γ)

                          Australia » Αυστραλία - Νέοι

                          08:00 Adelaide United Youth v Brisbane Roar FC Youth

                            Macau » Macau - Primeira Divisao

                            08:00 Cheng Fung v Kei Lun

                              Australia » Αυστραλία - 1η Κατηγορία

                              08:35 Γουέλλινγκτον Φοίνιξ v Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς

                                World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες

                                09:35 Κίνα v Κροατία

                                  Israel » Ισραήλ - Νέοι

                                  10:00 Hapoel Ironi Acre U19 v Hapoel Mate Asher U19

                                    South Africa » Νότιος Αφρική - Νέοι

                                    10:00 Ajax Cape Town U23 v Cape Town City U23

                                      India » Ινδία - Νέοι

                                      10:30 Southern Samity (EZ) U18 v SAI-Kolkata U18

                                        Israel » Ισραήλ - Νέοι

                                        10:30 FC Άσντοντ U19 v Χάποελ Ασκελόν U19

                                          Turkey » Τουρκία - Νέοι

                                          10:30 Manisaspor U21 v Boluspor U21

                                            Australia » Αυστραλία - 1η Κατηγορία

                                            10:50 Σίδνεϊ FC v Γουέστερν Σίδνεϊ Ουόντερερς

                                              Greece » Ελλάδα - Νέοι

                                              11:30 Παναθηναϊκός U20 v ΑΕΚ U20

                                                Turkey » Τουρκία - Νέοι

                                                11:30 Κόνιασπορ U21 v Γαλατασαράι U21

                                                  Vietnam » Βιετνάμ - V-League

                                                  11:30 Σονγκ Λαμ Νγκε Αν v Καν Θο

                                                    India » Ινδία - Mumbai Elite Division League

                                                    12:00 Καρνατάκα v Ερ Ίντια

                                                      Israel » Ισραήλ - Liga Bet

                                                      12:00 Αχί Άκκο v Ihoud Bnei Majdal Krum

                                                        Italy » Ιταλία - Νέοι

                                                        12:00 US Σαλερνιτάνα 1919 U19 v Αταλάντα U19

                                                          Turkey » Τουρκία - 1. Lig

                                                          12:00 Γένι Μαλατιασπόρ v Σίβασπορ

                                                            Vietnam » Βιετνάμ - V-League

                                                            12:00 Σάννα Καν Χόα v Ταν Χόα

                                                              Estonia » Estonia - Winter League

                                                              12:15 Βιλιάντι Τούλεβικ v Παρνού Λινάμ.

                                                                Turkey » Τουρκία - Super Lig

                                                                12:30 Αλάνιασπορ v Ριζεσπορ

                                                                  Spain » Ισπανία - Νέοι

                                                                  13:00 Barcelona Youth v UE Sant Andreu Youth

                                                                    Vietnam » Βιετνάμ - V-League

                                                                    13:00 Σαϊγόν v Ντα Νανγκ

                                                                      Portugal » Portugal - Liga de Honra

                                                                      13:15 Κόβα ντε Πιεντάντε v Μπενφίκα Β'

                                                                        England » Αγγλία - Championship

                                                                        14:00 Μπρίστολ Σίτι v Κάρντιφ

                                                                          Estonia » Estonia - Winter League

                                                                          14:00 Πάιντε Λινάμ. v Λεβάντια Ταλίν

                                                                            Italy » Ιταλία - Νέοι

                                                                            14:00 Γιουβέντους U19 v Έμπολι U19

                                                                              Spain » Ισπανία - Primera Division - Σπέσιαλ

                                                                              14:00 Ισπανία - Primera Division - Specials Σαββατοκύριακου

                                                                                Syria » Συρία - Premier League

                                                                                14:00 Αλ Χορίγια v Al-Karamah

                                                                                  England » Αγγλία - Premier League - Ενισχυμένα παρολί

                                                                                  14:30 ENGLISH PREMIER LEAGUE - Ενισχυμένα παρολί

                                                                                    Latvia » Λετονία - Winter Cup

                                                                                    14:30 Τρακάι v Ρίγας Σκόλα

                                                                                      England » Αγγλία - League Two

                                                                                      15:00 Νοτς Κάουντι v Μάνσφιλντ

                                                                                        Greece » Ελλάδα - Super League - 2015/16 - Σπέσιαλ

                                                                                        15:00 Ελλάδα - Super League - Specials Σαββατοκύριακου

                                                                                          Italy » Ιταλία - Νέοι

                                                                                          15:00 Μπάρι U19 v Αβελίνο U19

                                                                                            Jordan » Ιορδανία - 1η Κατηγορία

                                                                                            15:00 Αλ Σαρέχ v Δατ Ρας

                                                                                              Malta » Μάλτα - Premier League

                                                                                              15:00 Pembroke Athleta F.C. v Saint Andrews

                                                                                                Turkey » Τουρκία - 1. Lig

                                                                                                15:00 Ελάζιγκσπορ v Σανλιουρφασπόρ

                                                                                                  UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                                                                                                  15:05 Αλ Νασρ v Αλ Ντάφρα

                                                                                                    Qatar » Κατάρ - 1η Κατηγορία

                                                                                                    15:20 Αλ Γκαράφα v Αλ Μουαϊντάρ

                                                                                                      France » Γαλλία - Γυναίκες

                                                                                                      15:30 Montpellier Women v Παρί Σεντ Ζερμέν (Γ)

                                                                                                        Netherlands » Ολλανδία - Tweede Divisie

                                                                                                        15:30 BVV Barendrecht v GVVV Veenendaal

                                                                                                          India » Ινδία - 1η Κατηγορία

                                                                                                          15:30 DSK Σιβατζιανς v Ιστ Μπενάλ Κλαμπ

                                                                                                            Italy » Ιταλία - Νέοι

                                                                                                            15:30 AC Περούτζια U19 v Σπέτσια U19

                                                                                                              World » Valentin Granatkin Memorial Cup

                                                                                                              15:30 Tajikistan U18 v Λευκορωσία U18

                                                                                                                France » Γαλλία - National

                                                                                                                15:35 Μπουλόν v Σαμπλί

                                                                                                                  Estonia » Estonia - Winter League

                                                                                                                  15:45 Narva JK Trans v Μααρντού Λιναμεέσκοντ

                                                                                                                    Algeria » Αλγερία - Ligue 2

                                                                                                                    16:00 USM Μπλίντα v JSM Σκικντά

                                                                                                                      France » Γαλλία - Κύπελλο

                                                                                                                      16:00 AS Prix-Les-Mezieres v Entente Feignies Aulnoye

                                                                                                                        Iceland » Ισλανδία - Fotbolti.net Cup - A Division

                                                                                                                        16:00 Γκριντάβικ v Βίκινγκουρ Όλαφσβικ

                                                                                                                          Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                                                                          16:00 Ασντοντ v Χάποελ Κφαρ Σαμπά

                                                                                                                            Cyprus » Κύπρος - 1η Κατηγορία

                                                                                                                            17:00 Δόξα v ΑΠΟΕΛ

                                                                                                                              England » Αγγλία - League One

                                                                                                                              17:00 AFC Γουίμπλεντον v Όξφορντ

                                                                                                                                Northern Ireland » Βόρειος Ιρλανδία - Premiership

                                                                                                                                17:00 Γκλεναβον v Λίνφιλντ

                                                                                                                                  Portugal » Portugal - Liga de Honra

                                                                                                                                  17:00 Βισέλα v Βισό

                                                                                                                                    Scotland » Σκωτία - League One

                                                                                                                                    17:00 Αλόα Αθλέτικ v Πίτερχεντ

                                                                                                                                      Greece » Ελλάδα - Super League

                                                                                                                                      17:15 Βέροια v Λεβαδειακός

                                                                                                                                        Iceland » Ισλανδία - Reykjavik Cup

                                                                                                                                        17:15 ΙΡ Ρέικιαβικ v Φιλκιρ

                                                                                                                                          Spain » Ισπανία - Primera Division

                                                                                                                                          17:15 Μπαρτσελόνα v Λας Πάλμας

                                                                                                                                            Estonia » Estonia - Winter League

                                                                                                                                            17:30 Ρακβέρε Τάρβας v JK Ταμέκα Τάρτου

                                                                                                                                              Jordan » Ιορδανία - 1η Κατηγορία

                                                                                                                                              17:30 Αλ Τζαζίρα v Al-Ahly

                                                                                                                                                Qatar » Κατάρ - 1η Κατηγορία

                                                                                                                                                17:30 Al-Shahaniya v Ουμ Σαλάλ

                                                                                                                                                  Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                                                  17:30 Ατλέτικο Αστόργκα v CD La Virgen del Camino

                                                                                                                                                    Turkey » Τουρκία - 1. Lig

                                                                                                                                                    17:30 Μανίσασπορ v Μπολουσπορ

                                                                                                                                                      Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                                                      17:45 L'Entregu CF v UC Θεάρες

                                                                                                                                                        France » Γαλλία - Ligue 1

                                                                                                                                                        18:00 Ρεν v Παρί Σεν Ζερμέν

                                                                                                                                                          Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                                                                                                          18:00 Χάποελ Ράανανα v Χάποελ Ασχκελόν

                                                                                                                                                            Mexico » Μεξικό - Νέοι

                                                                                                                                                            18:00 Άτλας U20 v Tigres U20

                                                                                                                                                              Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                                                                                              18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ v Νασιονάλ

                                                                                                                                                                Turkey » Τουρκία - Super Lig

                                                                                                                                                                18:00 Κόνιασπορ v Γαλατάσαραϊ

                                                                                                                                                                  UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - 1η Κατηγορία

                                                                                                                                                                  18:00 Μπάνι Γιας v Αλ Αΐν

                                                                                                                                                                    Africa » Africa Cup of Nations Qualifiers

                                                                                                                                                                    18:00 Γκαμπόν v Γουινέα-Μπισάου

                                                                                                                                                                      World » Valentin Granatkin Memorial Cup

                                                                                                                                                                      18:00 India U18 v Εσθονία U18

                                                                                                                                                                        Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                                                                                                                        18:15 Μακάμπι Χάιφα v Μακάμπι Πέτατς Τίκβα

                                                                                                                                                                          Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                                                                          18:15 Κολερένσε v Μπινισάλεμ

                                                                                                                                                                            World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                                                                            18:30 Λετζίρους Ίντερ v FC Espoo

                                                                                                                                                                              Cyprus » Κύπρος - 1η Κατηγορία

                                                                                                                                                                              19:00 ΑΕΚ Λάρνακας v Νέα Σαλαμίς

                                                                                                                                                                                El Salvador » Ελ Σαλβαδόρ - Νέοι

                                                                                                                                                                                19:00 CD Πασακουίνα U20 v Αλιάνζα FC U20

                                                                                                                                                                                  France » Γαλλία - CFA

                                                                                                                                                                                  19:00 AS Monaco FC II v Ετουάλ

                                                                                                                                                                                    Italy » Ιταλία - Serie A

                                                                                                                                                                                    19:00 Κροτόνε v Μπολόνια

                                                                                                                                                                                      Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                                                                                                                      19:00 Club Santos Laguna (Premier) v Dorados de la UACH

                                                                                                                                                                                        Spain » Ισπανία - Segunda Division

                                                                                                                                                                                        19:00 UCAM Μούρθια v Ταραγόνα

                                                                                                                                                                                          Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                                                                                                                                                                          19:15 Λίνκολν Ρεντ Ιμπς FC v Γιουρόπα FC Γιβραλτάρ

                                                                                                                                                                                            Iceland » Ισλανδία - Reykjavik Cup

                                                                                                                                                                                            19:15 KR Ρέικιαβικ v Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ

                                                                                                                                                                                              Spain » Ισπανία - Segunda B

                                                                                                                                                                                              19:15 U. Mutilvera v Ποντεβέδρα

                                                                                                                                                                                                England » Αγγλία - Championship

                                                                                                                                                                                                19:30 Γουλβς v Αστον Βίλα

                                                                                                                                                                                                  Greece » Ελλάδα - Super League

                                                                                                                                                                                                  19:30 Πλατανιάς v Ολυμπιακός

                                                                                                                                                                                                    Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie

                                                                                                                                                                                                    19:30 Χέρενφεν v ADO Ντεν Χάαγκ

                                                                                                                                                                                                      Spain » Ισπανία - Primera Division

                                                                                                                                                                                                      19:30 Ατλέτικο Μαδρίτης v Ρεάλ Μπέτις

                                                                                                                                                                                                        World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                                                                                                        19:30 Γκνιστάν v Εκένας IF

                                                                                                                                                                                                          Spain » Ισπανία - Γυναίκες

                                                                                                                                                                                                          19:45 Anorga KKE Women v Παουλνταράκ EFKT (Γ)

                                                                                                                                                                                                            Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                                                                                                                                            20:00 Real Cuautitlan v Pioneros de Cancun

                                                                                                                                                                                                              Spain » Ισπανία - Γυναίκες

                                                                                                                                                                                                              20:00 CD Marino Women v CD Nuestra Senora de Belen Women

                                                                                                                                                                                                                Brazil » Βραζιλία - Νέοι

                                                                                                                                                                                                                20:00 ΑΑ Πόντε Πρέτα Καμπίνας U20 v Batatais U20

                                                                                                                                                                                                                  Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                                                                                                                                                  20:15 Τσάβες v Σπόρτινγκ

                                                                                                                                                                                                                    Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                                                                                                                                                                    20:30 Χάποελ Μπέερ Σέβα v Μπνέι Γιεχούντα

                                                                                                                                                                                                                      Spain » Ισπανία - Segunda B

                                                                                                                                                                                                                      20:30 Ρεάλ Μαδρίτης Β' v Ρεάλ Ουνιόν

                                                                                                                                                                                                                        Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie

                                                                                                                                                                                                                        20:45 Αϊντχόφεν v Εξέλσιορ

                                                                                                                                                                                                                          Belgium » Βέλγιο - First Amateur Division

                                                                                                                                                                                                                          21:00 KFC Oosterwijk v Σεράινγκ Γιουνάιτεντ

                                                                                                                                                                                                                            France » Γαλλία - Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                            21:00 Ανζέ v Μπορντό

                                                                                                                                                                                                                              Spain » Ισπανία - Segunda Division

                                                                                                                                                                                                                              21:00 Τενερίφη v Σαραγόσα

                                                                                                                                                                                                                                Africa » Africa Cup of Nations Qualifiers

                                                                                                                                                                                                                                21:00 Μπουρκίνα Φάσο v Καμερούν

                                                                                                                                                                                                                                  El Salvador » Ελ Σαλβαδόρ - Νέοι

                                                                                                                                                                                                                                  21:20 Σάντα Τέκλα FC U20 v Σονσονάτε U20

                                                                                                                                                                                                                                    Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                                                                                                                                                                                                                    21:30 Λινξ v Λάιονς Γιβραλτάρ

                                                                                                                                                                                                                                      Trinidad Tobago » Τρίνινταντ & Τομπάγκο - 1η Κατηγορία

                                                                                                                                                                                                                                      21:30 Σεντράλ v Μα Πάου Σταρς

                                                                                                                                                                                                                                        Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie

                                                                                                                                                                                                                                        21:45 Σπάρτα Ρότερνταμ v FC Ουτρέχτη

                                                                                                                                                                                                                                          Italy » Ιταλία - Serie A

                                                                                                                                                                                                                                          21:45 Ίντερ v Κιέβο

                                                                                                                                                                                                                                            Spain » Ισπανία - Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                            21:45 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια v Βιγιαρεάλ

                                                                                                                                                                                                                                              Panama » Παναμάς - Νέοι

                                                                                                                                                                                                                                              22:00 Χορίλο U19 v CD Πλάθα Αμαδόρ U19

                                                                                                                                                                                                                                                Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                                                                                                                                                                                22:30 Φεϊρένσε v Βιτόρια Γκιμαράες

                                                                                                                                                                                                                                                  Costa Rica » Κόστα Ρίκα - Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                  23:00 Λιμόν v LD Αλαχουελένσε

                                                                                                                                                                                                                                                    El Salvador » Ελ Σαλβαδόρ - Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                    23:00 CD Πασακίνα v Αλιάνσα (Ελ Σαλβαδόρ)

                                                                                                                                                                                                                                                      Guatemala » Γουατεμάλα - Primera Division de Ascenso

                                                                                                                                                                                                                                                      23:00 Αουρόρα FC v Ουνιβερσιδάδ SC

                                                                                                                                                                                                                                                        Honduras » Ονδούρα - Liga Nacional

                                                                                                                                                                                                                                                        23:00 CD Μαραθόν v Πλατένσε FC

                                                                                                                                                                                                                                                          Trinidad Tobago » Τρίνινταντ & Τομπάγκο - 1η Κατηγορία

                                                                                                                                                                                                                                                          23:00 Μόρβαντ Καλεντόνια Γιουνάιτεντ v Κλαμπ Σάντο

                                                                                                                                                                                                                                                            World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                                                                                                                                                            23:00 Atletico Belo Horizonte v FC Tampa Bay

                                                                                                                                                                                                                                                              Turkey » Τουρκία - Super Lig - Ενισχυμένα ειδικά στοιχήματα

                                                                                                                                                                                                                                                              02:00 Ινσταμπούλ Μπασακεχίρ - Ποιος Θα Αναδειχθεί Νικητής - Enhanced Price

                                                                                                                                                                                                                                                                Africa » Africa Cup of Nations - 2017 - Γκρουπ - Νικητής

                                                                                                                                                                                                                                                                18:00 Africa Cup of Nations - 2017 - Γκρουπ Β - Νικητής