Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 15/01/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Chile » Χιλή - Primera B

00:00 CDSC Ιμπέρια v Κομπρελόα Καλάμα

    Guatemala » Γουατεμάλα - Liga Nacional

    00:00 CSD Κομουνικασιόνες v Κομπάν Ιμπίριαλ

      Mexico » Μεξικό - Segunda Division

      00:00 Tuzos de la UAZ v Κλαμπ Λεόν

        Brazil » Βραζιλία - Νέοι

        00:45 Μιρασσόλ FC U20 v Μποταφόγκο U20

          Mexico » Μεξικό - Primera Division

          01:00 Κερετάρο v Μονάρκας

            Panama » Παναμάς - LPF

            01:00 Τσορίγιο v CD Πλάθα Αμαδόρ

              Trinidad Tobago » Τρίνινταντ & Τομπάγκο - 1η Κατηγορία

              01:00 Σαν Χουάν Γιάμπλοτεχ v Πολίς FC

                Brazil » Βραζιλία - Ποτιγκουαρ

                01:00 Santa Cruz RN v Αμέρικα Νατάλ

                  Costa Rica » Κόστα Ρίκα - Primera Division

                  03:00 Καρμελίτα v C.S. Σέρταγκινες

                    Honduras » Ονδούρα - Liga Nacional

                    03:00 Σόσιαλ Σολ v Γιουτικάλπα

                      Mexico » Μεξικό - Primera Division

                      03:00 Άτλας v Τίγκρες

                        New Zealand » Νέα Ζηλανδία - Premiership

                        03:00 Γουαϊτάκερε Γιουνάϊτεντ v Hamilton Wanderers

                          Mexico » Μεξικό - Primera Division

                          03:06 Πατσούκα v Τζαγκουάρες Τσάπας

                            Costa Rica » Κόστα Ρίκα - Primera Division

                            04:00 Μπελέν v Κλαμπ Σπορ Ερεδιάνο

                              Mexico » Μεξικό - Ascenso MX

                              04:00 Tampico Madero v Εστάντο ντε Μέξικο

                                Australia » Αυστραλία - Νέοι

                                04:30 Perth Glory Youth v Μέλμπουρν Σίτι Νέοι

                                  Mexico » Μεξικό - Primera Division

                                  05:00 Νεκάξα v Λεόν

                                    Australia » Αυστραλία - Γυναίκες

                                    05:30 Νιουκάστλ Τζετς (Γ) v Brisbane Roar FC NPL Women

                                      Mexico » Μεξικό - Liga de Ascenso

                                      06:05 Μουρσιέλαγος FC v Ντεπορτίβο Τέπιτς

                                        Australia » Αυστραλία - Γυναίκες

                                        07:00 Μέλμπουρν Βίκτορι (Γ) v Μέλμπουρν Σίτι (Γ)

                                          World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                          08:30 Vipers FC Adelaide v Αδελαΐδα Βίκτορι

                                            Hong Kong » Hong Kong - Senior Shield

                                            09:00 Κίτσε v Ίστερν Φούτμπολ

                                              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες

                                              09:35 Ισλανδία v Χιλή

                                                Turkey » Τουρκία - Νέοι

                                                10:00 Umraniyespor U21 v Balikesirspor U21

                                                  World » Valentin Granatkin Memorial Cup

                                                  11:00 Λιθουανία U18 v Μολδαβία U18

                                                    Italy » Ιταλία - Αγώνες

                                                    11:30 Virtus Volla v San Giorgio 1926

                                                      Turkey » Τουρκία - Νέοι

                                                      11:30 Φενερμπαχτσέ U21 v Adanaspor U21

                                                        World » International U17 Friendly Matches - Γυναίκες - 80mins

                                                        11:30 Ιταλία U17 (Γ) v Norway Women U17

                                                          Greece » Ελλάδα - Γυναίκες

                                                          12:00 Olimpiada Imittou Women v Αμαζόνες Δράμας (Γ)

                                                            India » Ινδία - Mumbai Elite Division League

                                                            12:00 Western Railway v ONGC FC

                                                              Italy » Ιταλία - Νέοι

                                                              12:00 Ίντερ U19 v Τζένοα CFC U19

                                                                Turkey » Τουρκία - 2. Lig

                                                                12:00 Άμεντσπορ v Ερζουρούμ ΒΒ

                                                                  Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                  12:30 Leganes B v Ατλέτικο Πίντο

                                                                    Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                    12:45 UD Μαρασένα v Ατλέτικο Μαλαγκουένο

                                                                      India » Ινδία - 1η Κατηγορία

                                                                      13:00 Τσέρτσιλ Μπράδερς v Μουμπάι

                                                                        Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                        13:00 Almoradi C.F. v Τόρε Λεβάντε

                                                                          Portugal » Portugal - Liga de Honra

                                                                          13:15 Πορτιμονένσε v Σπόρτινγκ Β'

                                                                            Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                            13:15 CD Ρινκόν v CD Loja

                                                                              Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie

                                                                              13:30 Ρόντα v Φέγενορντ

                                                                                Italy » Ιταλία - Serie A

                                                                                13:30 Κάλιαρι v Τζένοα

                                                                                  Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                  13:30 NV Estudiantes de Murcia CF v Λόρκα Ντεπορτίβα

                                                                                    Turkey » Τουρκία - 1. Lig

                                                                                    13:30 Εσκίσεχιρσπορ v Αλτινορντού

                                                                                      South Africa » Νότιος Αφρική - Νέοι

                                                                                      14:00 Kaizer Chiefs U23 v Orlando Pirates U23

                                                                                        Spain » Ισπανία - Νέοι

                                                                                        14:00 CD Espanyol Barcelona U19 v CE Manacor U19

                                                                                          Greece » Ελλάδα - Football League

                                                                                          15:00 ΑΕΛ Καλλονή FC v Απόλλων Σμύρνης

                                                                                            Netherlands » Ολλανδία - Tweede Divisie

                                                                                            15:00 Sparta Rotterdam II v Τίελ

                                                                                              Malta » Μάλτα - Premier League

                                                                                              15:00 Μπάλζαν v Μπιρκιρκάρα

                                                                                                Tajikistan » Τανζανία - Premier League

                                                                                                15:00 Mbao FC v African Lyon

                                                                                                  Tunisia » Τυνησία - Ligue 2

                                                                                                  15:00 Σταντ Τυνισιέν v AS Ariana

                                                                                                    Turkey » Τουρκία - Super Lig

                                                                                                    15:00 Γκαζιαντεπσπόρ v Ανταλιασπορ

                                                                                                      World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων - Γυναίκες

                                                                                                      15:00 Borussia Monchengladbach Women v SC Τέλσταρ (Γ)

                                                                                                        Qatar » Κατάρ - 2η Κατηγορία

                                                                                                        15:15 Αλ Τζαϊς Ντόχα Β' v Αλ Γουοκράχ Β'

                                                                                                          Belgium » Belgium – 2e Klasse

                                                                                                          15:30 Σερκλ Μπριζ v Αντβερπ

                                                                                                            England » Αγγλία - Premier League

                                                                                                            15:30 Εβερτον v Μάντσεστερ Σίτι

                                                                                                              France » Γαλλία - Γυναίκες

                                                                                                              15:30 Olympique de Marseille Women v Rodez Women

                                                                                                                Netherlands » Ολλανδία - Tweede Divisie

                                                                                                                15:30 Ντε Τρέφερς v Αμστερντάμσε

                                                                                                                  Italy » Italy - Serie D

                                                                                                                  15:30 ACD Nardo Calcio v ASD Anzio Calcio 1924

                                                                                                                    Cyprus » Κύπρος - 1η Κατηγορία

                                                                                                                    16:00 ΑΕΛ v Ανόρθωση

                                                                                                                      England » Αγγλία - Νέοι

                                                                                                                      16:00 Huddersfield Town FC U23 v Μπάρνσλεϊ U23

                                                                                                                        France » Γαλλία - Ligue 1

                                                                                                                        16:00 Νις v Μετς

                                                                                                                          Italy » Italy - Serie D

                                                                                                                          16:00 FBC Gravina v FC Φρανκαβιλα

                                                                                                                            Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                            16:45 Σελάγια v CD Τροπεθόν

                                                                                                                              Mexico » Μεξικό - Νέοι

                                                                                                                              17:00 Πούμας U20 v Κρουζ Αζούλ U20

                                                                                                                                Portugal » Πορτογαλία - Campeonato de Portugal

                                                                                                                                17:00 ARC Oleiros v Λεϊρία

                                                                                                                                  Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                                  17:00 CAP Ciudad de Murcia v CDA Αγουίλας

                                                                                                                                    Greece » Ελλάδα - Super League

                                                                                                                                    17:15 Αστέρας Τρίπολης v Παναιτωλικός

                                                                                                                                      Spain » Ισπανία - Primera Division

                                                                                                                                      17:15 Θέλτα v Αλαβές

                                                                                                                                        Qatar » Κατάρ - 2η Κατηγορία

                                                                                                                                        17:25 Αλ Μαρκίγια v Αλ Σχαχανίγια

                                                                                                                                          Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                                                                                                                          17:30 Σεντ Τζόσεφς v Γιβραλτάρ Γιουνάιτεντ FC

                                                                                                                                            Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                                            17:30 CA Πουλπιλένο v Μούρθια Β'

                                                                                                                                              Netherlands » Ολλανδία - Eredivisie

                                                                                                                                              17:45 Βίλεμ II v Ναϊμέγκεν

                                                                                                                                                Cyprus » Κύπρος - 1η Κατηγορία

                                                                                                                                                18:00 Αναγέννηση Δερύνειας v Εθνικός Αχνας

                                                                                                                                                  England » Αγγλία - Premier League

                                                                                                                                                  18:00 Μαν. Γιουνάιτεντ v Λίβερπουλ

                                                                                                                                                    France » Γαλλία - Ligue 1

                                                                                                                                                    18:00 Καέν v Λυών

                                                                                                                                                      Portugal » Πορτογαλία - Campeonato de Portugal

                                                                                                                                                      18:00 Lusitania Dos Acores v Τορένσε

                                                                                                                                                        Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                                                        18:00 Bergantinos CF v Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β

                                                                                                                                                          Turkey » Τουρκία - Super Lig

                                                                                                                                                          18:00 Φενέρμπαχτσε v Αδάνασπορ

                                                                                                                                                            Africa » Africa Cup of Nations Qualifiers

                                                                                                                                                            18:00 Αλγερία v Ζιμπάμπουε

                                                                                                                                                              Iceland » Ισλανδία - Γυναίκες

                                                                                                                                                              18:15 HK/Βίκινγκουρ (Γ) v ΚΡ Ρέικιαβικ (Γ)

                                                                                                                                                                Belgium » Belgium – 2e Klasse

                                                                                                                                                                19:00 Ουνιόν Σέιντ-Γκίλλοις v Λιρς

                                                                                                                                                                  Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                                                                  19:00 Ciudad Torredonjimeno v Αλμερία Β'

                                                                                                                                                                    Greece » Ελλάδα - Super League

                                                                                                                                                                    19:30 Παναθηναϊκός v ΑΕΚ

                                                                                                                                                                      Guatemala » Γουατεμάλα - Liga Nacional

                                                                                                                                                                      19:30 Αντίγκουα Γουατεμάλα v Μαλακατέκο

                                                                                                                                                                        Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                                                                        19:30 SD Ρεβίγια v Ράγιο Καντάμπρια

                                                                                                                                                                          World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                                                                          19:30 Καϊζερσλάουτερν v Λουγκάνο

                                                                                                                                                                            El Salvador » Ελ Σαλβαδόρ - Νέοι

                                                                                                                                                                            20:00 CD ΦΑΣ U20 v CD UES U20

                                                                                                                                                                              Guatemala » Γουατεμάλα - Liga Nacional

                                                                                                                                                                              20:00 CD Σουτσιτεπέκεζ v CSD Μουνισιπάλ

                                                                                                                                                                                Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                                                                                                                20:00 Κρουζ Αζούλ Χιντάλγκο v Cachorros U. de Guadalajara

                                                                                                                                                                                  Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                                                                                                                  20:00 Πόρτο v Μορεϊρένσε

                                                                                                                                                                                    Brazil » Βραζιλία - Περναμπουκάνο

                                                                                                                                                                                    20:00 Βιτόρια PE v Σέρα Ταλάδα

                                                                                                                                                                                      Iceland » Ισλανδία - Reykjavik Cup

                                                                                                                                                                                      20:15 Φιόλνιρ v Λεϊκνίρ Ρέικιαβικ

                                                                                                                                                                                        Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                                                                                                                                        20:15 Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ v Χάποελ Χάιφα

                                                                                                                                                                                          Spain » Ισπανία - Tercera Division

                                                                                                                                                                                          20:30 Κλαμπ Σιέρο v CD Πραβιάνο

                                                                                                                                                                                            Honduras » Ονδούρα - Liga Nacional

                                                                                                                                                                                            21:00 Real Sociedad de Tocoa v CD Ολύμπια

                                                                                                                                                                                              Spain » Ισπανία - Segunda Division

                                                                                                                                                                                              21:00 Χιρόνα v Κόρδοβα

                                                                                                                                                                                                Venezuela » Copa Bicentenario Venezuela

                                                                                                                                                                                                21:00 Ανζοατέγκι v Πορτουγκίσα FC

                                                                                                                                                                                                  Africa » Africa Cup of Nations Qualifiers

                                                                                                                                                                                                  21:00 Τυνησία v Σενεγάλη

                                                                                                                                                                                                    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                                                                                                    21:30 Αουρόρα v Οριέντε Πετρολέρο

                                                                                                                                                                                                      Italy » Ιταλία - Serie A

                                                                                                                                                                                                      21:45 Φιορεντίνα v Γιουβέντους

                                                                                                                                                                                                        Spain » Ισπανία - Primera Division

                                                                                                                                                                                                        21:45 Σεβίλλη v Ρεάλ Μαδρίτης

                                                                                                                                                                                                          Costa Rica » Κόστα Ρίκα - Primera Division

                                                                                                                                                                                                          22:00 Σάντος Νγ. v Ντεπορτίβα Σαν Κάρλος

                                                                                                                                                                                                            France » Γαλλία - Ligue 1

                                                                                                                                                                                                            22:00 Μαρσέιγ v Μονακό

                                                                                                                                                                                                              Jamaica » Τζαμάικα - Premier League

                                                                                                                                                                                                              22:00 Jamalco v Τίβολι Γκάρντενς

                                                                                                                                                                                                                Brazil » Βραζιλία - Ποτιγκουαρ

                                                                                                                                                                                                                22:00 ABC v Γκλόμπο

                                                                                                                                                                                                                  Iceland » Ισλανδία - Reykjavik Cup

                                                                                                                                                                                                                  22:15 Βαλούρ Ρέικιαβικ v Θροττούρ Ρέικιαβικ

                                                                                                                                                                                                                    Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                                                                                                                                                    22:15 Μπελενένσες v Ρίο Αβε

                                                                                                                                                                                                                      El Salvador » Ελ Σαλβαδόρ - Primera Division

                                                                                                                                                                                                                      23:00 CD Ντραγκόν v Μιουνισιπαλ Λιμένο

                                                                                                                                                                                                                        Honduras » Ονδούρα - Liga Nacional

                                                                                                                                                                                                                        23:00 Βίντα v Ρεάλ Εσπάνα

                                                                                                                                                                                                                          Mexico » Μεξικό - Segunda Division

                                                                                                                                                                                                                          23:00 Athletic Morelos v FC Πολυτέκνικο

                                                                                                                                                                                                                            Chile » Χιλή - Segunda Division

                                                                                                                                                                                                                            23:30 Κολτσάγκουα CD v Μπαρνετσέα

                                                                                                                                                                                                                              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                                                                                                                                                                                              23:30 Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια v Huracan Las Heras

                                                                                                                                                                                                                                Mexico » Μεξικό - Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                00:00 Τολούκα v Κλαμπ Αμέρικα