Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 16/01/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Honduras » Ονδούρα - Liga Nacional

00:00 Μοτάγκα v Ονδούρας Προγκρέσο

    Panama » Παναμάς - LPF

    00:00 Santa Gema FC v Ατλέτικο Νασιονάλ

      World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

      00:15 Ουνιβερ. ντε Τσίλε v CA Μπελγκράνο

        » Αντίγκουα & Μπαρμπούδα - Premier Division

        01:00 Χόπερς v Liberta

          World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

          01:30 Ζαμόρα v Ατλέτικο Βενεζουέλ

            Guatemala » Γουατεμάλα - Liga Nacional

            02:00 Κλάμπ Χελαζού v Ντεπορτίβο Πετάπα

              Mexico » Μεξικό - Primera Division

              02:00 Σάντος v Βερακρούζ

                Vietnam » Βιετνάμ - Νέοι

                09:00 Κουάνγκ Ναμ U19 v Thua Thien-Hue U19

                  World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                  11:00 BBCU FC v Νακχον Ρατσασιμα FC

                    Turkey » Τουρκία - Νέοι

                    11:30 Οσμάνλισπορ U21 v Mπεσίκτας U21

                      Vietnam » Βιετνάμ - Νέοι

                      11:30 PVF U19 v Can Tho FC U19

                        India » Ινδία - Mumbai Elite Division League

                        12:00 Πίφα Κολάμπα v M.S. Police

                          Vietnam » Βιετνάμ - Νέοι

                          13:00 Κανχ Χόα U19 v Dak Lak U19

                            Latvia » Λετονία - Winter Cup

                            13:15 FS Μέτα v Βέντσπιλς

                              International » International U16 Friendly Matches - 80mins

                              13:30 Turkey U16 v Kosovo U16

                                Latvia » Λετονία - Winter Cup

                                13:45 ΦΚ Γιέλγκαβα v Σπάρτακς Γιούρμαλα

                                  Lebanon » Λίβανος - Premier League

                                  14:15 Αλ Ακχά Αλ Αχλί v Αλ Αχέντ

                                    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                    15:00 Μπορούσια Ντόρτμουντ ΙΙ v Φορτούνα Κολωνίας

                                      UAE » Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - Νέοι

                                      15:05 Αλ Αΐν U19 v Σαργιάχ U19

                                        England » Αγγλία - Νέοι

                                        15:30 Νόριτς Σίτι U23 v Φούλαμ U23

                                          India » Ινδία - Νέοι

                                          15:30 Kenkre U18 v Mumbai FC U18

                                            World » Valentin Granatkin Memorial Cup

                                            15:30 Καζακστάν U18 v Σλοβενία U18

                                              Bahrain » Μπαχρέιν - Κύπελλο FA

                                              17:00 Al Tadhmon v Μουσεϊτιν

                                                World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                                                17:00 Βέρντερ Βρέμης Β' v Λοκομοτίβ Μόσχας

                                                  Kuwait » Κουβέιτ - Κύπελλο Κρόουν Πρινς

                                                  17:25 Αλ Κάντσια (Κουβέιτ) v Αλ Κουβέιτ SC

                                                    Turkey » Τουρκία - 1. Lig

                                                    17:30 Τζιρεσουνσπορ v Γκαζιαντεπ BB

                                                      Africa » Africa Cup of Nations Qualifiers

                                                      18:00 Ακτή Ελεφαντοστού v Τόγκο

                                                        World » Valentin Granatkin Memorial Cup

                                                        18:00 St. Petersburg U18 v Σλοβακία U18

                                                          Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                          18:30 Μπνέι Σαχνίν v Χάποελ Ιρόνι Κ. Σμόνα

                                                            Cyprus » Κύπρος - 1η Κατηγορία

                                                            19:00 ΑΕΖ Ζακακίου v Αρης Λεμεσού

                                                              Netherlands » Ολλανδία - Tweede Divisie

                                                              19:30 Jong FC Twente V Jong Vitesse

                                                                Scotland » Σκωτία - U20 League

                                                                20:00 Σεντ Μίρεν U20 v Αμπερντίν U20

                                                                  England » Αγγλία - Νέοι

                                                                  21:00 Brighton Hove Albion FC U23 v Γουέστ Χαμ U23

                                                                    Netherlands » Ολλανδία - 2η Κατηγορία

                                                                    21:00 Ουτρέχτη Β' v Μπρέντα

                                                                      Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                                                      21:00 Χάποελ Τελ Αβίβ v Μακάμπι Τελ Αβίβ

                                                                        Africa » Africa Cup of Nations Qualifiers

                                                                        21:00 DR Κονγκό v Μαρόκο

                                                                          England » England - Essex Senior Cup

                                                                          21:30 Τσέλμσφροντ Σίτι v Braintree Town II

                                                                            Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                                                            21:30 Mons Calpe SC v Γκλάσις FC

                                                                              Scotland » Σκωτία - U20 League

                                                                              21:30 Χαρτς U20 v Χάμιλτον U20

                                                                                England » Αγγλία - National League

                                                                                21:45 Κουρζόν Άστον v Γουόρτσεστερ Σίτι

                                                                                  France » Γαλλία - Ligue 2

                                                                                  21:45 Βαλενσιέν v Σοσό

                                                                                    Italy » Ιταλία - Serie A

                                                                                    21:45 Τορίνο v Μίλαν

                                                                                      Spain » Ισπανία - Primera Division

                                                                                      21:45 Μάλαγα v Ρεάλ Σοσιεδάδ

                                                                                        World » Copa Bicentenario Venezuela

                                                                                        21:50 Ζαμόρα FC Μπαρίνας ΙΙ v Μονάγκας

                                                                                          Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                                                          22:00 Μπράγκα v Τοντέλα