Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 16/01/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Panama » Παναμάς - LPF

00:00 Santa Gema FC v Ατλέτικο Νασιονάλ

    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

    00:15 Ουνιβερ. ντε Τσίλε v CA Μπελγκράνο

      World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

      01:30 Ζαμόρα v Ατλέτικο Βενεζουέλ

        Mexico » Μεξικό - Primera Division

        02:00 Σάντος v Βερακρούζ

          Guatemala » Γουατεμάλα - Liga Nacional

          02:00 Κλάμπ Χελαζού v Ντεπορτίβο Πετάπα

            Mexico » Μεξικό - Segunda Division

            03:00 Murcielagos FC II v Titanes de Saltillo FC

              World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

              11:00 BBCU FC v Νακχον Ρατσασιμα FC

                World » International U17 Friendly Matches - 80mins

                11:00 Ουκρανία U17 v Λιθουανία U17

                  World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                  15:00 Μπορούσια Ντόρτμουντ ΙΙ v Φορτούνα Κολωνίας

                    World » Διεθνείς Φιλικοί Αγώνες Συλλόγων

                    17:00 Βέρντερ Βρέμης Β' v Λοκομοτίβ Μόσχας

                      Turkey » Τουρκία - 1. Lig

                      17:30 Τζιρεσουνσπορ v Γκαζιαντεπ BB

                        World » International U17 Friendly Matches - 80mins

                        18:00 Λευκορωσία U17 v Φιλανδία U17

                          Turkey » Τουρκία - Super Lig

                          18:00 Οσμάνλισπορ FK v Μπεσίκτας

                            Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                            18:30 Μπνέι Σαχνίν v Χάποελ Ιρόνι Κ. Σμόνα

                              Cyprus » Κύπρος - 1η Κατηγορία

                              19:00 ΑΕΖ Ζακακίου v Αρης Λεμεσού

                                Netherlands » Ολλανδία - Tweede Divisie

                                19:30 Jong FC Twente V Jong Vitesse

                                  Netherlands » Ολλανδία - 2η Κατηγορία

                                  21:00 Ουτρέχτη Β' v Μπρέντα

                                    Israel » Ισραήλ - Ligat Ha’Al

                                    21:00 Χάποελ Τελ Αβίβ v Μακάμπι Τελ Αβίβ

                                      Gibraltar » Γιβραλτάρ - Premier Division

                                      21:30 Mons Calpe SC v Γκλάσις FC

                                        Spain » Ισπανία - Primera Division

                                        21:45 Μάλαγα v Ρεάλ Σοσιεδάδ

                                          Italy » Ιταλία - Serie A

                                          21:45 Τορίνο v Μίλαν

                                            France » Γαλλία - Ligue 2

                                            21:45 Βαλενσιέν v Σοσό

                                              England » Αγγλία - National League

                                              21:45 Κουρζόν Άστον v Γουόρτσεστερ Σίτι

                                                Portugal » Πορτογαλία - Primeira Liga

                                                22:00 Μπράγκα v Τοντέλα