Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 13/01/2018

Κουπόνι στοιχήματος

Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

01:00 Gremio U20 v Guarulhos U20

    Κόσμος » Club Friendly

    01:55 PSV (Ned) v Fluminense (Bra)

      Αυστραλία » National Youth League

      02:00 Adelaide U21 v Melbourne Victory U21

        Αργεντινή » Torneos De Verano

        02:10 Ουρακάν v Μπάνφιλντ

          Νέα Ζηλανδία » Football Championship

          03:00 Auckland City v Southern United

            Αργεντινή » Torneos De Verano

            03:10 Talleres Cordoba v Atl. Tucuman

              Αυστραλία » National Youth League

              03:30 Perth Glory U21 v Melbourne City U21

                Μεξικό » Liga de Ascenso

                04:00 Atlante v Zacatepec

                  Γουατεμάλα » Liga Nacional

                  04:00 Petapa v Municipal

                    Μεξικό » Liga de Ascenso

                    04:30 Venados v Murcielagos

                      Νέα Ζηλανδία » Football Championship

                      05:35 Wellington Phoenix Res 2 v Hawke's Bay

                        Μεξικό » Liga de Ascenso

                        05:36 Cimarrones de Sonora v Cafetaleros de Tapachula

                          Αυστραλία » National Youth League

                          07:45 Central Coast U21 v Canberra United U21

                            Ασία » AFC Championship U23

                            10:00 Malaysia U23 v Jordan U23

                              Ινδία » I-League

                              10:30 Aizawl v Chennai City

                                Κόσμος » Club Friendly

                                10:30 Sigma Olomouc (Cze) v Prostejov (Cze)

                                  Αυστραλία » A-League

                                  10:50 Melbourne Victory v Perth Glory

                                    Κόσμος » Club Friendly

                                    11:00 Bohemians 1905 U21 (Cze) v Hostoun (Cze)

                                      Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                      11:30 Eastern AA v Hong Kong Rangers

                                        Μιανμάρ » National League 2018

                                        11:30 Mawyawadi v Magwe

                                          Μπανγκλαντές » Premier League

                                          11:30 Saif Sporting Club v Rahmatgonj MFS

                                            Ισπανία » Primera Division Women

                                            11:45 Valencia W v Real Sociedad W

                                              Τσεχία » Tipsport liga

                                              12:00 Liberec v Hradec Kralove

                                                Ιταλία » Primavera 1 2017/2018

                                                12:00 Sampdoria U19 v Napoli U19

                                                  Κόσμος » Club Friendly

                                                  12:00 Bayer Leverkusen (Ger) v Lotte (Ger)

                                                    Ισλανδία » Fotbolti.net Cup

                                                    13:00 Akranes v Vestmannaeyjar

                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                      13:00 Aarhus (Den) v Aarhus Fremad (Den)

                                                        Τανζανία » Ligi Kuu Bara

                                                        13:00 Lipuli v Mtibwa Sugar

                                                          Πορτογαλία » Segunda Liga

                                                          13:15 Ακαντέμικα v Ακαντέμικο Βισέου

                                                            Ασία » AFC Championship U23

                                                            13:30 Saudi Arabia U23 v Iraq U23

                                                              Μπανγκλαντές » Premier League

                                                              13:45 Sheikh Russel v Arambagh

                                                                Τσεχία » Tipsport liga

                                                                14:00 Olympia Prague v Varnsdorf

                                                                  Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                  14:00 Las Palmas C v SD Tenisca

                                                                    Ιταλία » Primavera 1 2017/2018

                                                                    14:00 Inter U19 v Bologna U19

                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                      14:00 Ajax (Ned) v Lyngby (Den)

                                                                        Αιθιοπία » Premier League

                                                                        14:00 Fasil Ketema v Mekelle Kenema

                                                                          Σαουδική Αραβία » Saudi Professional League

                                                                          14:25 Al-Faisaly v Al Qadisiya

                                                                            Αγγλία » Championship

                                                                            14:30 Κάρντιφ v Σάντερλαντ

                                                                              Κύπρος » Division 2

                                                                              14:30 Ayia Napa v Zakakiou

                                                                                Αίγυπτος » Premier League

                                                                                14:30 El Raja v Arab Contractors

                                                                                  Ισλανδία » Fotbolti.net Cup

                                                                                  14:30 Breidablik v Stjarnan

                                                                                    Κόσμος » Club Friendly

                                                                                    14:30 Hansa Rostock (Ger) v Sonderjyske (Den)

                                                                                      Ολλανδία » Tweede Divisie 2017/2018

                                                                                      15:00 AFC v Excelsior Maassluis

                                                                                        Ελλάδα » Football League

                                                                                        15:00 Apollon Pontou v Dramas

                                                                                          Αλγερία » Algeria Cup

                                                                                          15:00 Amal Bou Saada v MC Alger

                                                                                            Κόσμος » Club Friendly

                                                                                            15:00 Altglienicke (Ger) v CFC Hertha (Ger)

                                                                                              Μάλτα » Premier League

                                                                                              15:00 Gzira v Tarxien

                                                                                                Qatar » Premier League

                                                                                                15:20 Al Rayyan v Al Khor

                                                                                                  Ιταλία » Primavera 1 2017/2018

                                                                                                  15:30 Fiorentina U19 v Sassuolo U19

                                                                                                    Γαλλία » Division 1 Women

                                                                                                    15:30 Montpellier W v Marseille W

                                                                                                      Νότια Αφρική » Premier League

                                                                                                      15:30 Mamelodi Sundowns v Orlando Pirates

                                                                                                        Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                        15:30 Mestre (Ita) v Cittadella (Ita)

                                                                                                          Ιταλία » Primavera 1 2017/2018

                                                                                                          16:00 Verona U19 v AC Milan U19

                                                                                                            Κύπρος » First Division

                                                                                                            16:00 Achnas v Nea Salamis

                                                                                                              Γαλλία » Ligue 2

                                                                                                              16:00 Lorient v GFC Ajaccio

                                                                                                                Ουαλία » Cymru Alliance

                                                                                                                16:00 Gresford v Queens Park

                                                                                                                  Ισραήλ » Ligat ha'Al

                                                                                                                  16:00 Yehuda v H. Akko

                                                                                                                    Βόρεια Ιρλανδία » NIFL Championship

                                                                                                                    16:00 Knockbreda v Loughgall

                                                                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                      16:00 Admira (Aut) v Gyirmot SE (Hun)

                                                                                                                        Ολλανδία » Tweede Divisie 2017/2018

                                                                                                                        16:30 HHC v TEC

                                                                                                                          Γερμανία » Bundesliga

                                                                                                                          16:30 Augsburg v Hamburger SV

                                                                                                                            Ουαλία » Cymru Alliance

                                                                                                                            16:30 Caernarfon v Rhyl

                                                                                                                              Ινδία » ISL

                                                                                                                              16:30 Chennaiyin v Pune City

                                                                                                                                Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                16:30 Groningen (Ned) v SG Dynamo Dresden (Ger)

                                                                                                                                  Ισπανία » Segunda Division B - Group 1

                                                                                                                                  16:45 Celta Vigo B v G. Segoviana

                                                                                                                                    Πορτογαλία » Segunda Liga

                                                                                                                                    17:00 Sporting B v Covilha

                                                                                                                                      Σκωτία » League Two

                                                                                                                                      17:00 Clyde v Stenhousemuir

                                                                                                                                        Αγγλία » FA Trophy

                                                                                                                                        17:00 Billericay v Stourbridge

                                                                                                                                          Κύπρος » First Division

                                                                                                                                          17:00 Ομόνοια v Ερμής

                                                                                                                                            Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                                                            17:00 Ελ Ισμαϊλί v Αλ Ιτιχάντ

                                                                                                                                              Βόρεια Ιρλανδία » NIFL Premiership

                                                                                                                                              17:00 Crusaders v Ards

                                                                                                                                                Αλγερία » Algeria Cup

                                                                                                                                                17:00 JS Kabylie v RC Oued Rhiou

                                                                                                                                                  Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                  17:00 Feyenoord (Ned) v Luzern (Sui)

                                                                                                                                                    Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                    17:00 Sliema v Balzan

                                                                                                                                                      Νιγηρία » Premier League

                                                                                                                                                      17:00 Katsina United FC v Kano Pillars

                                                                                                                                                        Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                                        17:15 Real Madrid v Villarreal

                                                                                                                                                          Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                          17:15 Smyrnis v Panionios

                                                                                                                                                            Ισλανδία » Reykjavik Cup

                                                                                                                                                            17:15 KR Reykjavik v Leiknir

                                                                                                                                                              Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                              17:15 Naxxar Lions v Valletta

                                                                                                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                17:30 Atl. Astorga v Arandina

                                                                                                                                                                  Qatar » Premier League

                                                                                                                                                                  17:30 Al-Sadd v Al Markhiya

                                                                                                                                                                    Ισπανία » Segunda Division B - Group 2

                                                                                                                                                                    18:00 Amorebieta v Osasuna B

                                                                                                                                                                      Πορτογαλία » Segunda Liga

                                                                                                                                                                      18:00 Benfica B v Oliveirense

                                                                                                                                                                        Γαλλία » Division 1 Women

                                                                                                                                                                        18:00 Lille W v Paris SG W

                                                                                                                                                                          Ισραήλ » Ligat ha'Al

                                                                                                                                                                          18:00 Sakhnin v Maccabi Petah Tikva

                                                                                                                                                                            Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                            18:30 CD Buzanada v CD Marino

                                                                                                                                                                              Σενεγάλη » Ligue 1

                                                                                                                                                                              18:30 Sonacos v Jaraaf

                                                                                                                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                19:00 Balmaseda v Basconia

                                                                                                                                                                                  Ολλανδία » Tweede Divisie 2017/2018

                                                                                                                                                                                  19:00 VVSB v GVVV

                                                                                                                                                                                    Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                                    19:00 ΑΕΚ Λάρνακας v Άρης

                                                                                                                                                                                      Γαλλία » CFA - Group A

                                                                                                                                                                                      19:00 Colomiers v Pezenas

                                                                                                                                                                                        Σαουδική Αραβία » Saudi Professional League

                                                                                                                                                                                        19:00 Al-Hilal v Al-Ittihad FC

                                                                                                                                                                                          Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                          19:00 Munich 1860 (Ger) v Chemie Leipzig (Ger)

                                                                                                                                                                                            Ουαλία » Premier League

                                                                                                                                                                                            19:15 Barry v Bala

                                                                                                                                                                                              Ισλανδία » Reykjavik Cup

                                                                                                                                                                                              19:15 Vikingur Reykjavik v Throttur

                                                                                                                                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                19:30 Yague v Agoncillo

                                                                                                                                                                                                  Γερμανία » Bundesliga

                                                                                                                                                                                                  19:30 RB Leipzig v Schalke

                                                                                                                                                                                                    Αγγλία » Championship

                                                                                                                                                                                                    19:30 Nottingham v Aston Villa

                                                                                                                                                                                                      Γαλλία » CFA - Group A

                                                                                                                                                                                                      19:30 Bergerac v Frejus Saint Raphael

                                                                                                                                                                                                        Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                                                                                                                        19:30 Αλ Νασρ v Τάντα

                                                                                                                                                                                                          Γαλλία » CFA - Group D

                                                                                                                                                                                                          20:00 Boulogne v Fontenay

                                                                                                                                                                                                            Βραζιλία » Campeonato Carioca

                                                                                                                                                                                                            20:00 America RJ v Cabofriense

                                                                                                                                                                                                              Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                              20:00 Rangers (Sco) v Corinthians (Bra)

                                                                                                                                                                                                                Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                                                                                                                20:15 Ferreira v Maritimo

                                                                                                                                                                                                                  Νότια Αφρική » Premier League

                                                                                                                                                                                                                  20:15 Free State Stars v Cape Town City

                                                                                                                                                                                                                    Βέλγιο » Second Amateur Division Group VFV B

                                                                                                                                                                                                                    20:30 Hades v Bocholter

                                                                                                                                                                                                                      Ισραήλ » Ligat ha'Al

                                                                                                                                                                                                                      20:30 Shmona v Beitar Jerusalem

                                                                                                                                                                                                                        Βραζιλία » Campeonato Sergipano 2018

                                                                                                                                                                                                                        20:35 Olimpico EC v Confianca

                                                                                                                                                                                                                          Ισπανία » LaLiga2

                                                                                                                                                                                                                          21:00 Reus Deportiu v Lugo

                                                                                                                                                                                                                            Βέλγιο » First Amateur Division

                                                                                                                                                                                                                            21:00 Dender v Chatelet

                                                                                                                                                                                                                              Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                              21:00 Dijon v Metz

                                                                                                                                                                                                                                Βραζιλία » Campeonato Cearense

                                                                                                                                                                                                                                21:00 Ferroviario v Horizonte

                                                                                                                                                                                                                                  Ισπανία » LaLiga2

                                                                                                                                                                                                                                  21:30 Zaragoza v Tenerife

                                                                                                                                                                                                                                    Βέλγιο » Proximus League

                                                                                                                                                                                                                                    21:30 Beerschot Wilrijk v Cercle Brugge KSV

                                                                                                                                                                                                                                      Αφρική » African Nations Championship

                                                                                                                                                                                                                                      21:30 Morocco v Mauritania

                                                                                                                                                                                                                                        Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                                                                                                                        21:45 Dep. La Coruna v Valencia

                                                                                                                                                                                                                                          Βραζιλία » Campeonato Potiguar

                                                                                                                                                                                                                                          22:00 Globo v Baraunas

                                                                                                                                                                                                                                            Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                                                            22:00 Barcelona SC (Ecu) v Legia (Pol)

                                                                                                                                                                                                                                              Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                              22:30 U.C.R. v Zeledon

                                                                                                                                                                                                                                                Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                                                                                                                                                22:30 Μπράγκα v Μπενφίκα

                                                                                                                                                                                                                                                  Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                                                                                                                                                                                                  22:30 Figueirense U20 v Santos U20

                                                                                                                                                                                                                                                    Αργεντινή » Torneos De Verano

                                                                                                                                                                                                                                                    23:00 San Lorenzo v Argentinos Jrs

                                                                                                                                                                                                                                                      Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                                                                                                                                                                                                      23:00 Boavista U20 v Internacional U20

                                                                                                                                                                                                                                                        Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                        23:00 Pasaquina v Audaz

                                                                                                                                                                                                                                                          Παναμάς » LPF 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                          23:00 Santa Gema v Miguelito

                                                                                                                                                                                                                                                            Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                                                                                                                            19:30 Λεβαδειακός v Παναθηναϊκός