Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 14/01/2018

Κουπόνι στοιχήματος

Νότια Αμερική » South American Championship Women U20

00:00 Colombia U20 W v Paraguay U20 W

    Μεξικό » Primera Division

    01:00 Club America v Pachuca

      Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

      01:00 Botafogo SP U20 v Sao Paulo U20

        Γουατεμάλα » Liga Nacional

        01:00 Comunicaciones v Antigua

          Παναμάς » LPF 2017/2018

          01:00 Alianza v San Francisco

            Μεξικό » Liga de Ascenso

            02:00 Juarez v Atl. San Luis

              Νότια Αμερική » South American Championship Women U20

              02:15 Ecuador U20 W v Argentina U20 W

                Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                02:30 Chalatenango v Aguila

                  Μεξικό » Liga de Ascenso

                  03:00 Alebrijes Oaxaca v Correcaminos

                    Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                    03:00 Luis Angel Firpo v FAS

                      Γουατεμάλα » Liga Nacional

                      03:00 Coban Imperial v Marquense

                        Νέα Ζηλανδία » Football Championship

                        03:00 Tasman United v Hamilton

                          Μεξικό » Primera Division

                          03:06 Κλαμπ Λεόν v Τολούκα

                            Αργεντινή » Torneos De Verano

                            03:10 Ιντεπεντιέντε v Χιμνάσια Λα Πλάτα

                              Μεξικό » Liga de Ascenso

                              04:00 Tampico Madero v Celaya

                                Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                04:00 Liberia v Guadalupe

                                  Μεξικό » Liga de Ascenso

                                  05:00 Dorados de Sinaloa v Zacatecas Mineros

                                    Αυστραλία » W-League

                                    07:30 Canberra W v WS Wanderers W

                                      Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                      08:30 Warriors v Hong Kong Sapling

                                        Αυστραλία » A-League

                                        10:00 Adelaide United v Sydney FC

                                          Ασία » AFC Championship U23

                                          10:00 Vietnam U23 v Australia U23

                                            Ινδία » I-League

                                            10:30 Lajong v Minerva

                                              Κόσμος » Club Friendly

                                              10:45 ATM FA (Mys) v Johor DT II (Mys)

                                                Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                                11:30 Kitchee v Southern District

                                                  Τσεχία » Tipsport liga

                                                  12:00 Valasske Mezirici v Poprad

                                                    Κόσμος » Club Friendly

                                                    12:00 Vysehrad (Cze) v Pribram (Cze)

                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                      12:15 Santurtzi v SD Deusto

                                                        Ιράν » Division 1

                                                        12:30 Aluminium Arak v Rafsanjan

                                                          Κόσμος » Club Friendly

                                                          12:30 VfL Osnabruck (Ger) v BSV Rehden (Ger)

                                                            Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                            12:45 CD Almazora v Rayo Ibense

                                                              Αυστραλία » W-League

                                                              13:00 Perth W v Sydney W

                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                13:00 Atl. Ibanes v Mora CF

                                                                  Κόσμος » Club Friendly

                                                                  13:00 Lech Poznan (Pol) v Sroda (Pol)

                                                                    Αιθιοπία » Premier League

                                                                    13:00 Adama City v Ethiopia Bunna

                                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                      13:15 Valdefierro v Sarinena

                                                                        Πορτογαλία » Segunda Liga

                                                                        13:15 Ζιλ Βιθέντε v Πόρτο Β

                                                                          Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                          13:30 Elche CF Ilicitano v Levante B

                                                                            Αγγλία » Professional Development League

                                                                            13:30 Huddersfield U23 v Hull City U23

                                                                              Ασία » AFC Championship U23

                                                                              13:30 Syria U23 v South Korea U23

                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                14:00 Mensajero v Estrella

                                                                                  Αγγλία » Premier League 2

                                                                                  14:00 Norwich U23 v Newcastle Utd U23

                                                                                    Ινδία » ISL

                                                                                    14:00 Delhi Dynamos v Bengaluru

                                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                                      14:00 SC Victoria Hamburg (Ger) v Luneburger Hansa (Ger)

                                                                                        Αιθιοπία » Premier League

                                                                                        14:00 Awassa v Mebrat Hail

                                                                                          Κύπρος » Division 2

                                                                                          14:30 PO Xylotympou 2006 v Karmiotissa

                                                                                            Αίγυπτος » Premier League

                                                                                            14:30 Petrojet v El Daklyeh

                                                                                              Αγγλία » Premier League 2

                                                                                              15:00 Middlesbrough U23 v Blackburn U23

                                                                                                Κύπρος » First Division

                                                                                                15:00 Doxa v APOEL

                                                                                                  Γαλλία » CFA - Group B

                                                                                                  15:00 Lyon II v Schiltigheim

                                                                                                    Ελλάδα » Division C

                                                                                                    15:00 Achaiki v Kalamata

                                                                                                      Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                                                      15:00 Palmeiras U20 v Taubate U20

                                                                                                        Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                        15:00 Jong FC Emmen (Ned) v Twente (Ned)

                                                                                                          Μάλτα » Premier League

                                                                                                          15:00 Mosta v Birkirkara

                                                                                                            Αιθιοπία » Premier League

                                                                                                            15:00 Dedebit v Welwalo Adigrat

                                                                                                              Sri Lanka » Champions League 2017

                                                                                                              15:00 Colombo v Renown

                                                                                                                Ιταλία » Serie D - Group C

                                                                                                                15:30 ArzignanoChiampo v Ambrosiana

                                                                                                                  Ολλανδία » Tweede Divisie 2017/2018

                                                                                                                  15:30 De Treffers v De Dijk

                                                                                                                    Αγγλία » Premier League

                                                                                                                    15:30 Μπόρνμουθ v Άρσεναλ

                                                                                                                      Βέλγιο » Second Amateur Division Group VFV B

                                                                                                                      15:30 Cappellen v City Pirates

                                                                                                                        Γαλλία » Division 1 Women

                                                                                                                        15:30 Bordeaux W v Fleury 91 W

                                                                                                                          Νότια Αφρική » Premier League

                                                                                                                          15:30 Chippa Utd. v Bidvest Wits

                                                                                                                            Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                            15:30 Monza (Ita) v Renate (Ita)

                                                                                                                              Ιταλία » Serie D - Group I

                                                                                                                              16:00 Cittanovese v Gelbison Cilento

                                                                                                                                Αγγλία » WSL 1 Women 2017/2018

                                                                                                                                16:00 Birmingham W v Bristol City W

                                                                                                                                  Βέλγιο » Second Amateur Division Group VFV A

                                                                                                                                  16:00 Gullegem v KRC Harelbeke

                                                                                                                                    Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                    16:00 Σεντ Ετιέν v Τουλούζ

                                                                                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                      16:00 Catania (Ita) v Sion (Sui)

                                                                                                                                        Ιταλία » Serie D - Group H

                                                                                                                                        16:30 Gravina v Sarnese

                                                                                                                                          Γερμανία » Bundesliga

                                                                                                                                          16:30 FC Koln v B. Monchengladbach

                                                                                                                                            Ινδία » ISL

                                                                                                                                            16:30 Mumbai City v Kerala Blasters

                                                                                                                                              Αφρική » African Nations Championship

                                                                                                                                              16:30 Guinea v Sudan

                                                                                                                                                Ιταλία » Serie A Women

                                                                                                                                                16:45 ASD Res Roma W v Fiorentina W

                                                                                                                                                  Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                  17:00 Almudevar v Brea

                                                                                                                                                    Πορτογαλία » Campeonato de Portugal Prio

                                                                                                                                                    17:00 Alcanenense v SC Praiense

                                                                                                                                                      Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                      17:00 Απόλλων v Ανόρθωση

                                                                                                                                                        Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                                                                        17:00 Smouha v Enppi

                                                                                                                                                          Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                          17:00 Basel (Sui) v Tianjin Quanjian (Chn)

                                                                                                                                                            Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                            17:00 Floriana v Hibernians

                                                                                                                                                              Νιγηρία » Premier League

                                                                                                                                                              17:00 Akwa United v Enugu Rangers

                                                                                                                                                                Σαουδική Αραβία » Saudi Professional League

                                                                                                                                                                17:05 Al-Shabab v Al-Ettifaq

                                                                                                                                                                  Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                  17:15 Atletico de Lugones v Roces

                                                                                                                                                                    Μάλτα » Division 1

                                                                                                                                                                    17:15 Qormi v Marsa FC

                                                                                                                                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                      17:30 Atl. Tordesillas v La Virgen

                                                                                                                                                                        Πορτογαλία » Campeonato de Portugal Prio

                                                                                                                                                                        18:00 Maritimo B v Sertanense

                                                                                                                                                                          Αγγλία » Premier League

                                                                                                                                                                          18:00 Liverpool v Manchester City

                                                                                                                                                                            Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                            18:00 Paphos v AEL Limassol

                                                                                                                                                                              Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                              18:00 Lyon v Angers

                                                                                                                                                                                Σενεγάλη » Ligue 1

                                                                                                                                                                                18:00 Dakar SC v Teungueth

                                                                                                                                                                                  Αφρική » African Nations Championship

                                                                                                                                                                                  18:30 Ivory Coast v Namibia

                                                                                                                                                                                    Σενεγάλη » Ligue 1

                                                                                                                                                                                    18:30 Casa v Niary Tally

                                                                                                                                                                                      Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                                      19:00 Alajuelense v Herediano

                                                                                                                                                                                        Ισπανία » Segunda Division B - Group 3

                                                                                                                                                                                        19:00 Hercules v Alcoyano

                                                                                                                                                                                          Γερμανία » Bundesliga

                                                                                                                                                                                          19:00 Dortmund v Wolfsburg

                                                                                                                                                                                            Βέλγιο » Second Amateur Division Group ACFF 2017/2018

                                                                                                                                                                                            19:00 La Louviere v Hamoir

                                                                                                                                                                                              Ισραήλ » Ligat ha'Al

                                                                                                                                                                                              19:00 Ashkelon v H. Raanana

                                                                                                                                                                                                Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                                                                                                                                                19:00 Agua Santa U20 v Vasco U20

                                                                                                                                                                                                  Γουατεμάλα » Liga Nacional

                                                                                                                                                                                                  19:00 Sanarate v Suchitepequez

                                                                                                                                                                                                    Σενεγάλη » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                    19:00 ASEC Ndiambour v Mbour

                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                                                                                      19:30 Espanyol v Ath Bilbao

                                                                                                                                                                                                        Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                                                                        19:30 ΑΕΚ v Γιάννινα

                                                                                                                                                                                                          Μεξικό » Liga de Ascenso

                                                                                                                                                                                                          20:00 Leones Negros v UAEM Potros

                                                                                                                                                                                                            Ισπανία » Segunda Division B - Group 1

                                                                                                                                                                                                            20:00 Real Madrid B v Coruxo FC

                                                                                                                                                                                                              Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                                                                                                              20:00 Μπελενένσες v Ρίο Άβε

                                                                                                                                                                                                                Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                                                                                                                                                                20:00 Goias U20 v Gremio U20

                                                                                                                                                                                                                  Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                                                                                                                                  20:00 Ζάμαλεκ v Ελ-Εντάγκ Ελ-Χαρμπί

                                                                                                                                                                                                                    Γουατεμάλα » Liga Nacional

                                                                                                                                                                                                                    20:00 Malacateco v Xelaju

                                                                                                                                                                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                                      20:00 Atl. Nacional (Col) v Atletico-MG (Bra)

                                                                                                                                                                                                                        Σενεγάλη » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                        20:00 Douanes v Linguere

                                                                                                                                                                                                                          Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                                          20:30 River Plate (Arg) v Santa Fe (Col)

                                                                                                                                                                                                                            Βραζιλία » Campeonato Sergipano 2018

                                                                                                                                                                                                                            20:35 Amadense v Boca Junior

                                                                                                                                                                                                                              Ισπανία » LaLiga2

                                                                                                                                                                                                                              21:00 Σεβίλλη Β v Οσασούνα

                                                                                                                                                                                                                                Βραζιλία » Campeonato Paraense

                                                                                                                                                                                                                                21:00 Aguia De Maraba v Castanhal

                                                                                                                                                                                                                                  Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                                                  21:00 Sport Recife (Bra) v Atl. Tucuman (Arg)

                                                                                                                                                                                                                                    Αφρική » African Nations Championship

                                                                                                                                                                                                                                    21:30 Zambia v Uganda

                                                                                                                                                                                                                                      Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                      22:00 Ναντ v Παρί Σεν Ζερμέν

                                                                                                                                                                                                                                        Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                                                                                                                                                                                        22:00 Flamengo RJ U20 v Coritiba U20

                                                                                                                                                                                                                                          Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                          22:00 Humble Lions v Tivoli

                                                                                                                                                                                                                                            Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                                                                                                                                            22:15 Sporting v Aves

                                                                                                                                                                                                                                              Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                              22:30 Dragon v Metapan

                                                                                                                                                                                                                                                Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                23:00 Grecia v Limon

                                                                                                                                                                                                                                                  Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                                                                                                                                                                                                  23:00 Osasco Audax U20 v Atletico-MG U20

                                                                                                                                                                                                                                                    Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                    23:00 Alianza FC v Municipal Limeno

                                                                                                                                                                                                                                                      Παναμάς » LPF 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                      23:00 Independiente v Tauro