Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 15/01/2018

Κουπόνι στοιχήματος

Κόστα Ρίκα » Primera Division

00:00 Καρταχίνες v Σάπρισα

    Νότια Αμερική » South American Championship Women U20

    00:00 Venezuela U20 W v Uruguay U20 W

      Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

      00:00 Santa Tecla v Sonsonate

        Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

        00:00 Cavalier v Boys' Town

          Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

          00:10 Corinthians U20 v Ferroviaria U20

            Αργεντινή » Torneos De Verano

            01:10 Rosario Central v Lanus

              Μεξικό » Primera Division

              02:00 Βερακρούζ v Μοντερέι

                Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

                02:00 Harbour View v Portmore

                  Νότια Αμερική » South American Championship Women U20

                  02:15 Brazil U20 W v Chile U20 W

                    Αργεντινή » Torneos De Verano

                    03:10 Boca Juniors v Godoy Cruz

                      Ασία » AFC Championship U23

                      10:00 China U23 v Qatar U23

                        Τανζανία » Ligi Kuu Bara

                        13:00 Njombe Mji v Kagera Sugar

                          Αγγλία » Premier League 2

                          14:00 Tottenham U23 v Everton U23

                            Κόσμος » Club Friendly

                            14:00 LASK Linz (Aut) v Vaduz (Lie)

                              Αγγλία » Professional Development League

                              15:00 Coventry U23 v Crystal Palace U23

                                Κόσμος » Friendly International

                                15:00 Jordan v Denmark

                                  Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » Presidents Cup

                                  15:05 Shabab Al-Ahli Dubai v Al Urooba

                                    Αγγλία » Professional Development League

                                    15:30 Charlton U23 v Colchester U23

                                      Κόσμος » Club Friendly

                                      16:00 Duisburg (Ger) v Beijing Guoan (Chn)

                                        Ινδία » I-League

                                        16:30 Gokulam v Churchill Brothers

                                          Κόσμος » Club Friendly

                                          17:00 FC Botosani (Rou) v Baltika (Rus)

                                            Αλγερία » Algeria Cup

                                            18:00 Saoura v ES Setif

                                              Κόσμος » Friendly International

                                              18:00 Portugal U19 v Turkey U19

                                                Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » Presidents Cup

                                                18:05 Al Fujairah v Hatta

                                                  Αφρική » African Nations Championship

                                                  18:30 Libya v Equatorial Guinea

                                                    Κύπρος » First Division

                                                    19:00 Alki Oroklini v Ol. Nicosia

                                                      Ισραήλ » Leumit League

                                                      19:00 H. Marmorek v Hapoel Petah Tikva

                                                        Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                        19:00 Internacional U20 v Desportiva Paraense U20

                                                          Ελλάδα » Super League

                                                          19:30 Olympiakos Piraeus v Lamia

                                                            Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                            20:00 Londrina U20 v Vitoria U20

                                                              Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                              21:00 Μορεϊρένσε v Σετούμπαλ

                                                                Ολλανδία » Eerste Divisie

                                                                21:00 Jong AZ v Cambuur

                                                                  Αγγλία » Premier League 2

                                                                  21:00 Arsenal U23 v Manchester United U23

                                                                    Κόσμος » Club Friendly

                                                                    21:00 Ortmann (Aut) v Neudorfl (Aut)

                                                                      Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                      21:30 Atletico-PR U20 v Santos U20

                                                                        Αφρική » African Nations Championship

                                                                        21:30 Nigeria v Rwanda

                                                                          Αγγλία » Bostik League

                                                                          21:45 Kingstonian v Worthing

                                                                            Γαλλία » Ligue 2

                                                                            21:45 Lens v Sochaux

                                                                              Ισπανία » LaLiga

                                                                              22:00 Μπέτις v Λεγανές

                                                                                Αγγλία » Premier League

                                                                                22:00 Manchester United v Stoke

                                                                                  Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                  23:00 Estoril v FC Porto

                                                                                    Κόσμος » Club Friendly

                                                                                    23:00 Fluminense (Bra) v Barcelona SC (Ecu)