Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 16/01/2018

Κουπόνι στοιχήματος

Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

00:00 Sao Paulo U20 v Cruzeiro U20

    Νότια Αμερική » South American Championship Women U20

    00:00 Argentina U20 W v Peru U20 W

      Αργεντινή » Torneos De Verano

      03:10 Racing Club v Temperley

        Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

        03:35 Arnett Gardens v Reno

          Ασία » AFC Championship U23

          10:00 Japan U23 v North Korea U23

            Ινδονησία » President Cup

            10:30 Persib Bandung v Sriwijaya

              Ινδία » I-League

              10:30 Aizawl v East Bengal

                Ασία » AFC Champions League

                11:30 Shan United (Bur) v Ceres (Phl)

                  Τσεχία » Tipsport liga

                  12:00 Varnsdorf v Bohemians 1905

                    Κόσμος » Club Friendly

                    12:00 Suduva (Ltu) v Palanga (Ltu)

                      Ασία » AFC Championship U23

                      13:30 Iraq U23 v Jordan U23

                        Τσεχία » Tipsport liga

                        14:00 Olympia Prague v Mas Taborsko

                          Κόσμος » Club Friendly

                          14:00 Kelantan (Mys) v Persija Jakarta (Ina)

                            Ασία » AFC Champions League

                            14:30 Bali United (Ina) v Tampines (Sin)

                              Ινδονησία » President Cup

                              14:30 PSM Makassar v PSMS Medan

                                Κόσμος » Club Friendly

                                14:45 Petaling Jaya (Mys) v Johor DT II (Mys)

                                  Τουρκία » Turkish Cup

                                  15:00 Bursaspor v Genclerbirligi

                                    Κόσμος » Club Friendly

                                    15:00 Belupo (Cro) v Grosuplje (Slo)

                                      Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » Presidents Cup

                                      15:05 Al Jazira v Ittihad Kalba

                                        Κόσμος » Club Friendly

                                        15:30 FAC Wien (Aut) v Austria Vienna (Aut)

                                          Ινδία » I-League

                                          16:30 Indian Arrows v NEROCA

                                            Κόσμος » Club Friendly

                                            16:30 CDR Quarteirense (Por) v Servette Geneve FC (Sui)

                                              Σαουδική Αραβία » Division 1

                                              16:50 Al-Nahda v Al Watani

                                                Τουρκία » Turkish Cup

                                                17:00 Τράμπζονσπορ v Κόνιασπορ

                                                  Αίγυπτος » Premier League

                                                  17:00 Wadi Degla v El Masry

                                                    Αλγερία » Algeria Cup

                                                    17:00 USM Alger v Constantine

                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                      17:00 AFC Nove Mesto (Svk) v Nitra (Svk)

                                                        Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » Presidents Cup

                                                        18:05 Ajman v Al Sharjah

                                                          Κόσμος » Club Friendly

                                                          18:30 Kolding IF (Den) v Sonderjyske (Den)

                                                            Αφρική » African Nations Championship

                                                            18:30 Angola v Burkina Faso

                                                              Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                              19:00 Vasco U20 v Palmeiras U20

                                                                Κόσμος » Club Friendly

                                                                19:00 Admira (Aut) v Ebreichsdorf (Aut)

                                                                  Gambia » GFA League

                                                                  19:00 Steve Biko v Gambia Ports

                                                                    Τουρκία » Turkish Cup

                                                                    19:30 Istanbulspor AS v Fenerbahce

                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                      19:30 Kalju (Est) v Paide (Est)

                                                                        Γαλλία » Ligue 1

                                                                        20:00 Marseille v Strasbourg

                                                                          Ισραήλ » State Cup

                                                                          20:00 Shmona v Hapoel Afula

                                                                            Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                            20:00 Goias U20 v Portuguesa U20

                                                                              Αίγυπτος » Premier League

                                                                              20:00 Ελ Γκαϊς v Αλ Αχλί

                                                                                Κόσμος » Club Friendly

                                                                                20:00 TuS Haltern (Ger) v Westfalia Rhynern (Ger)

                                                                                  Ολλανδία » Eredivisie

                                                                                  21:00 Sparta Rotterdam v Vitesse

                                                                                    Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                                    21:00 Flamengo RJ U20 v Osasco Audax U20

                                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                                      21:00 Hamburger SV II (Ger) v Teutonia Ottensen (Ger)

                                                                                        Gambia » GFA League

                                                                                        21:00 Marimoo v Brikama U.

                                                                                          Βέλγιο » Jupiler League

                                                                                          21:30 Oostende v Genk

                                                                                            Αφρική » African Nations Championship

                                                                                            21:30 Cameroon v Congo

                                                                                              Αγγλία » Southern Premier League

                                                                                              21:45 Basingstoke v Stratford

                                                                                                Βέλγιο » Belgian Cup

                                                                                                21:45 Club Brugge KV v Charleroi

                                                                                                  Βόρεια Ιρλανδία » Irish League Cup

                                                                                                  21:45 Dungannon v Crusaders

                                                                                                    Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                    21:45 St Mochta's (Irl) v St. Patricks (Irl)

                                                                                                      Αγγλία » FA Cup

                                                                                                      22:00 Reading v Stevenage

                                                                                                        Γαλλία » Ligue 2

                                                                                                        22:00 Chateauroux v Lorient

                                                                                                          Βόρεια Ιρλανδία » NIFL Championship

                                                                                                          22:00 Institute v Knockbreda

                                                                                                            Ισλανδία » Fotbolti.net Cup

                                                                                                            22:00 Stjarnan v Akranes

                                                                                                              Βραζιλία » Copa Sao Paulo de juniores

                                                                                                              23:15 Corinthians U20 v Avai U20