Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 17/01/2018

Κουπόνι στοιχήματος

Βραζιλία » Copa do Nordeste

00:00 Treze PB v CRB

    Νότια Αμερική » South American Championship Women U20

    00:00 Chile U20 W v Bolivia U20 W

      Βραζιλία » Campeonato Carioca

      01:30 Botafogo RJ v Portuguesa RJ

        Νότια Αμερική » South American Championship Women U20

        02:15 Brazil U20 W v Venezuela U20 W

          Βραζιλία » Copa do Nordeste

          02:45 Confianca v Santa Cruz

            Μεξικό » Copa Mexico

            03:00 Cafetaleros de Tapachula v Club Leon

              Αργεντινή » Torneos De Verano

              03:10 Huracan v San Lorenzo

                Μεξικό » Copa Mexico

                05:00 Cruz Azul v Puebla

                  Ινδονησία » President Cup

                  10:30 Mitra Kukar v Martapura

                    Τσεχία » Tipsport liga

                    12:00 FK Pardubice v Znojmo

                      Κόσμος » Club Friendly

                      12:00 Karvina (Cze) v Trinec (Cze)

                        Τανζανία » Ligi Kuu Bara

                        13:00 Young Africans v Mwadui

                          Ασία » AFC Championship U23

                          13:30 South Korea U23 v Australia U23

                            Τσεχία » Tipsport liga

                            14:00 Prostejov v Poprad

                              Κόσμος » Club Friendly

                              14:00 Leczna (Pol) v S. Wola (Pol)

                                Αίγυπτος » Premier League

                                14:30 Alassiouty v El Raja

                                  Ινδονησία » President Cup

                                  14:30 Barito Putera v Kalteng Putra

                                    Κόσμος » Club Friendly

                                    14:30 Gabala (Aze) v Zurich (Sui)

                                      Ολλανδία » Reserve League 2017/2018

                                      15:00 Jong Heracles v Jong Feyenoord

                                        Ελλάδα » Division C

                                        15:00 Almopos v Iraklis

                                          Κόσμος » Club Friendly

                                          15:00 Brondby (Den) v F. Amager (Den)

                                            Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » Presidents Cup

                                            15:05 Αλ Αίν v Αλ Νταρφά

                                              Ιταλία » Serie D - Group A

                                              15:30 Borgaro v Inveruno

                                                Κόσμος » Club Friendly

                                                15:30 Munich 1860 (Ger) v Wacker Innsbruck (Aut)

                                                  Ινδία » ISL

                                                  16:30 Jamshedpur v Kerala Blasters

                                                    Σαουδική Αραβία » Division 1

                                                    16:50 Hajer v Al Najoom

                                                      Τουρκία » Turkish Cup

                                                      17:00 Μπασακσεχίρ v Γκιρέσουνσπορ

                                                        Κύπρος » Cyprus Cup

                                                        17:00 Paralimni v Paphos

                                                          Ελλάδα » Football League

                                                          17:00 OFI Crete v Dramas

                                                            Αίγυπτος » Premier League

                                                            17:00 Αλ Ιτιχάντ v Αλ Νασρ

                                                              Κόσμος » Club Friendly

                                                              17:00 Aarhus (Den) v Brabrand (Den)

                                                                Νιγηρία » Premier League

                                                                17:00 El Kanemi v Abia Warriors

                                                                  Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                  17:30 Malagueno v Atarfe Industrial

                                                                    Κύπρος » First Division

                                                                    17:30 ΑΠΟΕΛ v ΑΕΛ Λεμεσού

                                                                      Σαουδική Αραβία » Division 1

                                                                      17:40 Al Wehda v Al Taee

                                                                        Κόσμος » Club Friendly

                                                                        18:00 Domzale (Slo) v Ilirija (Slo)

                                                                          Gambia » GFA League

                                                                          18:00 Banjul Utd v Gamtel

                                                                            Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » Presidents Cup

                                                                            18:05 Al Nasr v Dibba Al Fujairah

                                                                              Κόσμος » Club Friendly

                                                                              18:30 Union Berlin (Ger) v Ingolstadt (Ger)

                                                                                Αφρική » African Nations Championship

                                                                                18:30 Morocco v Guinea

                                                                                  Κύπρος » Cyprus Cup

                                                                                  19:00 Ayia Napa v Anorthosis

                                                                                    Κόσμος » Club Friendly

                                                                                    19:00 Rosenborg (Nor) v Kolstad (Nor)

                                                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                      19:30 Martos v Juventud Torremolinos

                                                                                        Τουρκία » Turkish Cup

                                                                                        19:30 Οσμάνλισπορ v Μπεσίκτας

                                                                                          Ιταλία » Coppa Italia Lega Pro

                                                                                          19:30 Pontedera v Prato

                                                                                            Αίγυπτος » Premier League

                                                                                            19:30 Άραμπ Κοντράκτορς v Ελ Ισμαϊλί

                                                                                              Νότια Αφρική » Premier League

                                                                                              19:30 Maritzburg Utd v Supersport Utd

                                                                                                Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                19:30 Kaiserslautern (Ger) v Midtjylland (Den)

                                                                                                  Ισπανία » Copa del Rey

                                                                                                  20:00 Atl. Madrid v Sevilla

                                                                                                    Κύπρος » First Division

                                                                                                    20:00 Απόλλων v Ομόνοια

                                                                                                      Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                      20:00 Lille v Rennes

                                                                                                        Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                        20:00 Castellon (Esp) v CFR Cluj (Rou)

                                                                                                          Gambia » GFA League

                                                                                                          20:00 Armed Forces v Real Banjul

                                                                                                            Βραζιλία » Campeonato Carioca

                                                                                                            20:30 Madureira v Macae

                                                                                                              Κόσμος » Club Friendly Women

                                                                                                              20:30 Bayer Leverkusen W (Ger) v SGS Essen W (Ger)

                                                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                21:00 Antequera v El Palo

                                                                                                                  Βραζιλία » Campeonato Matogrossense

                                                                                                                  21:00 Pocone v Acao

                                                                                                                    Ισλανδία » Reykjavik Cup

                                                                                                                    21:00 Fylkir v IR Reykjavik

                                                                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                      21:00 Mineros (Ven) v Atl. Venezuela (Ven)

                                                                                                                        Ιταλία » Serie D - Group B

                                                                                                                        21:30 Rezzato v Crema

                                                                                                                          Αγγλία » Checkatrade Trophy

                                                                                                                          21:30 Oldham v Leicester U23

                                                                                                                            Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                            21:30 Bolivar (Bol) v San Jose (Bol)

                                                                                                                              Αφρική » African Nations Championship

                                                                                                                              21:30 Sudan v Mauritania

                                                                                                                                Αγγλία » FA Cup

                                                                                                                                21:45 Chelsea v Norwich

                                                                                                                                  Ουαλία » Division 1

                                                                                                                                  21:45 Ton Pentre v Cwmbran Celtic

                                                                                                                                    Ισπανία » Copa del Rey

                                                                                                                                    22:00 Espanyol v Barcelona

                                                                                                                                      Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                      22:00 Paris SG v Dijon

                                                                                                                                        Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                        22:00 Arsenal Sarandi (Arg) v Brown Adrogue (Arg)

                                                                                                                                          Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

                                                                                                                                          22:00 Boys' Town v Montego Bay

                                                                                                                                            Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                            23:00 Guadalupe v Cartagines

                                                                                                                                              Βραζιλία » Campeonato Gaucho

                                                                                                                                              23:00 EC Sao Jose v EC Cruzeiro

                                                                                                                                                Ισλανδία » Reykjavik Cup

                                                                                                                                                23:00 Fram v Valur

                                                                                                                                                  Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                  23:00 Monagas (Ven) v Metropolitanos (Ven)

                                                                                                                                                    Βραζιλία » Campeonato Paulista

                                                                                                                                                    23:30 Ituano v Sao Caetano

                                                                                                                                                      Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

                                                                                                                                                      22:00 Tivoli v Cavalier