Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 25/09/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

00:00 FAS v Dragon

    Ονδούρα » Liga Nacional

    00:00 Vida v Juticalpa

      Νικαράγουα » Primera Division

      00:00 San Francisco v Juventus Managua

        Αργεντινή » Primera Division

        00:05 Ρίβερ Πλέιτ v Αρχεντίνος Τζούνιορς

          Βολιβία » Liga de Futbol Prof

          00:15 San Jose v Real Potosi

            Γουατεμάλα » Liga Nacional

            00:30 Coban Imperial v Petapa

              ΗΠΑ » NWSL Women

              01:00 Sky Blue W v North Carolina Courage W

                Βραζιλία » Série C

                01:00 Sao Bento v Confianca

                  Παραγουάη » Primera Division

                  01:00 Cerro Porteno v Guarani

                    Ονδούρα » Liga Nacional

                    01:00 Ολύμπια v Ρεάλ Σοσιεδάδ

                      Παναμάς » LPF 2017/2018

                      01:00 Miguelito v Atl. Veraguense

                        Κολομβία » Liga Aguila

                        01:15 Millonarios v Dep. Pasto

                          Κολομβία » Torneo Aguila

                          02:00 Real Santander v Quindio

                            Αργεντινή » Primera Division

                            02:05 Racing Club v San Martin S.J.

                              Μεξικό » Primera Division

                              02:30 Σάντος Λαγκούνα v Νεκάξα

                                Χιλή » Primera Division

                                02:30 Huachipato v Deportes Iquique

                                  Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                                  02:30 Blooming v Sport Boys

                                    Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                                    03:00 Wilstermann v Oriente Petrolero

                                      Νικαράγουα » Primera Division

                                      03:00 UNAN-Managua v Diriangen

                                        Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

                                        03:00 Harbour View v Montego Bay

                                          Παραγουάη » Primera Division

                                          03:10 Independiente v Nacional Asuncion

                                            Κολομβία » Liga Aguila

                                            03:30 Envigado v Atl. Nacional

                                              ΗΠΑ » NWSL Women

                                              04:00 Seattle Reign W v Kansas City W

                                                Ινδονησία » Liga 2

                                                11:00 Persibat Batang v PSIS Semarang

                                                  Τσεχία » Youth League

                                                  12:00 Slavia Prague U21 v Teplice U21

                                                    Μιανμάρ » National League 2017

                                                    12:00 Ayeyawady v Southern Myanmar

                                                      Ρωσία » Youth League

                                                      13:00 Akhmat Grozny U21 v Rubin Kazan U21

                                                        Τσεχία » Youth League

                                                        14:00 Ceske Budejovice U21 v Liberec U21

                                                          Ινδονησία » Liga 1 2017

                                                          14:30 Semen Padang v Barito Putera

                                                            Ρωσία » Division 2 - West

                                                            15:00 Kolomna v Chertanovo M.

                                                              Τσεχία » Youth League

                                                              15:00 Jablonec U21 v Bohemians 1905 U21

                                                                Αγγλία » Professional Development League

                                                                15:00 Coventry U23 v Ipswich U23

                                                                  Ιράν » Division 1

                                                                  15:15 Oxin Alborz v Shahrdari Mahshahr

                                                                    Ρωσία » Division 2 - South

                                                                    15:30 Anzhi 2 v Legion Dynamo

                                                                      Ουκρανία » Persha Liga

                                                                      16:00 Helios v Volyn Lutsk

                                                                        Αγγλία » Professional Development League

                                                                        16:00 Huddersfield U23 v Crewe U23

                                                                          Ομάν » Professional League

                                                                          16:20 Al-Midhaibi v Al Nahda

                                                                            Ρωσία » Division 2 - South

                                                                            17:00 Krasnodar 2 v Spartak Nalchik

                                                                              Βουλγαρία » Vtora liga

                                                                              17:00 Botev Vratsa v Tsarsko Selo

                                                                                Σερβία » Prva Liga

                                                                                17:00 Din. Vranje v Proleter

                                                                                  Ιορδανία » Jordan Cup

                                                                                  17:00 That Ras v Shabab Al Ordon

                                                                                    Τσεχία » Division 2

                                                                                    18:00 Hradec Kralove v Pribram

                                                                                      Ρουμανία » Liga 1

                                                                                      18:00 FC Botosani v FC Viitorul

                                                                                        Μπαχρέιν » Premier League

                                                                                        18:05 Manama Club v Al-Hadd

                                                                                          Φινλανδία » Veikkausliiga

                                                                                          18:30 JJK Jyvaskyla v Inter Turku

                                                                                            Ομάν » Professional League

                                                                                            18:45 Al Nasr v Dhofar

                                                                                              Ρωσία » Division 2 - Center

                                                                                              19:00 Ararat Moscow v T. Moscow

                                                                                                Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                                                19:00 Μπαλικέρισπορ v Ρίζεσπορ

                                                                                                  Ουκρανία » Persha Liga

                                                                                                  19:00 Obolon Brovar Kyjev v Hirnyk-Sport

                                                                                                    Κροατία » 1. HNL

                                                                                                    19:00 Rudes v Osijek

                                                                                                      Κύπρος » First Division

                                                                                                      19:00 Anorthosis v Doxa

                                                                                                        Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                                        19:00 Cracovia v Plock

                                                                                                          Ισραήλ » Leumit League

                                                                                                          19:00 H. Marmorek v Beitar Tel Aviv

                                                                                                            Γερμανία » Regionalliga Sudwest

                                                                                                            19:15 Kickers Offenbach v FSV Frankfurt

                                                                                                              Ρωσία » Premier League

                                                                                                              19:30 Akhmat Grozny v Rubin Kazan

                                                                                                                Ελλάδα » Super League

                                                                                                                19:30 Ξάνθη v Αστέρας Τρίπολης

                                                                                                                  Ομάν » Professional League

                                                                                                                  19:30 Oman FC v Muscat

                                                                                                                    Ιορδανία » Jordan Cup

                                                                                                                    19:30 Al Buqaa v Al Faisaly Amman

                                                                                                                      Τσεχία » 1. Liga

                                                                                                                      20:00 Liberec v Slovacko

                                                                                                                        Δανία » Superliga

                                                                                                                        20:00 Άαρχους v Μίντιλαντ

                                                                                                                          Γερμανία » Regionalliga Bayern

                                                                                                                          20:00 Furth II v Illertissen

                                                                                                                            Σουηδία » Division 1 - Södra

                                                                                                                            20:00 Kristianstads v Rosengard

                                                                                                                              Νορβηγία » Eliteserien

                                                                                                                              20:00 Σαρπσμπόργκ v Οντ

                                                                                                                                Βουλγαρία » Parva Liga

                                                                                                                                20:00 Μπερόε v Λέφσκι

                                                                                                                                  Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                                                  20:00 Manchester 62 v St Josephs

                                                                                                                                    Μπαχρέιν » Premier League

                                                                                                                                    20:20 Malkia v Al-Ahli Manama

                                                                                                                                      Λετονία » SynotTip Virslīga

                                                                                                                                      20:25 FK Liepaja v Jelgava

                                                                                                                                        Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                                                        20:30 Άστρα v Κλουζ

                                                                                                                                          Ισραήλ » Ligat ha'Al

                                                                                                                                          20:30 Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ v Σμόνα

                                                                                                                                            Ολλανδία » Eerste Divisie

                                                                                                                                            21:00 Jong Ajax v Telstar

                                                                                                                                              Ελβετία » Challenge League

                                                                                                                                              21:00 Wil v Schaffhausen

                                                                                                                                                Αγγλία » Premier League 2

                                                                                                                                                21:00 Aston Villa U23 v Brighton U23

                                                                                                                                                  Γερμανία » Regionalliga Sudwest

                                                                                                                                                  21:15 Mannheim v TuS Koblenz

                                                                                                                                                    Ιρλανδία » Premier Division

                                                                                                                                                    21:20 Cork City v Dundalk

                                                                                                                                                      Ισπανία » LaLiga2

                                                                                                                                                      21:30 Barcelona B v Lugo

                                                                                                                                                        Ιταλία » Serie B

                                                                                                                                                        21:30 Palermo v Pro Vercelli

                                                                                                                                                          Γερμανία » 2. Bundesliga

                                                                                                                                                          21:30 Union Berlin v Kaiserslautern

                                                                                                                                                            Αργεντινή » Primera D Metropolitana

                                                                                                                                                            21:30 Deportivo Paraguayo v Deportivo Muniz

                                                                                                                                                              Ιταλία » Lega Pro - Group A

                                                                                                                                                              21:45 Arezzo v Lucchese

                                                                                                                                                                Αγγλία » Southern Premier League

                                                                                                                                                                21:45 Hitchin v St Ives

                                                                                                                                                                  Γαλλία » Ligue 2

                                                                                                                                                                  21:45 Clermont v Lens

                                                                                                                                                                    Ιρλανδία » Premier Division

                                                                                                                                                                    21:45 St. Patricks v Shamrock Rovers

                                                                                                                                                                      Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                                                      22:00 Betis v Levante

                                                                                                                                                                        Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                                                                        22:00 Σετούμπαλ v Μποαβίστα

                                                                                                                                                                          Αγγλία » Premier League

                                                                                                                                                                          22:00 Arsenal v West Brom

                                                                                                                                                                            Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                                                                                            22:00 Gibraltar United v Lynx

                                                                                                                                                                              Κολομβία » Torneo Aguila

                                                                                                                                                                              23:30 Llaneros v Chico

                                                                                                                                                                                Αργεντινή » Primera D Metropolitana

                                                                                                                                                                                21:30 CSR Espanol v Liniers