Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 26/09/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Αργεντινή » Primera Division

01:05 Lanus v Newells Old Boys

    Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

    01:45 Portmore v Cavalier

      Βενεζουέλα » Primera Division

      02:00 Dep. Tachira v Estudiantes Merida

        Βραζιλία » Série A

        02:00 Sport Recife v Vasco

          Αργεντινή » Primera B Nacional

          03:05 Aldosivi v Nueva Chicago

            Εκουαδόρ » Serie A

            03:30 Μπαρτσελόνα v Ντελφίν

              Κολομβία » Torneo Aguila

              04:00 Cucuta v U. Magdalena

                Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

                04:35 Arnett Gardens v Sandals SC

                  Ινδονησία » Liga 2

                  11:00 Kalteng Putra v Persebaya

                    Μαλαισία » Premier League

                    11:45 ATM FA v MISC-MIFA

                      Τσεχία » U19 League

                      12:00 Frydek-Mistek U19 v Brno U19

                        Ευρώπη » UEFA Youth League

                        14:00 Spartak Moscow U19 v Liverpool U19

                          Ινδονησία » Liga 1 2017

                          14:30 Gresik v Madura United

                            Ευρώπη » UEFA Youth League

                            15:00 Besiktas U19 v RB Leipzig U19

                              Ουζμπεκιστάν » Professional Football League

                              15:00 Sogdiana v Nasaf Qarshi

                                Ιράν » Persian Gulf Pro League

                                15:45 Sepidrood Rasht v Esteghlal F.C.

                                  Τσεχία » Youth League

                                  16:00 Pribram U21 v Hradec Kralove U21

                                    Ιταλία » Primavera 1 2017/2018

                                    16:00 Sampdoria U19 v Torino U19

                                      Ευρώπη » UEFA Youth League

                                      16:00 APOEL U19 v Tottenham U19

                                        Μαλαισία » Premier League

                                        16:00 Kuala Lumpur v Sabah

                                          Μαυροβούνιο » Montenegrin Cup

                                          16:00 Sutjeska v Rudar

                                            Ουγκάντα » Premier League

                                            16:00 Proline v Soana

                                              Ιράν » Persian Gulf Pro League

                                              16:50 Zob Ahan v Saipa

                                                Ιταλία » Lega Pro - Group C

                                                17:00 Siracusa v Andria

                                                  Ευρώπη » Euro U17 Women

                                                  17:00 Belgium U17 W v Belarus U17 W

                                                    Ουζμπεκιστάν » Professional Football League

                                                    17:00 Pakhtakor v Mashal Muborak

                                                      Ιράν » Persian Gulf Pro League

                                                      17:00 Foolad v Esteghlal Khuzestan

                                                        Σουδάν » Premier League

                                                        17:00 Triea Albiga v Al-Hilal Omdurman

                                                          Ιράν » Persian Gulf Pro League

                                                          17:15 Naft Tehran v Sepahan

                                                            Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                            18:00 Bordeaux U19 v Salzburg U19

                                                              Μπαχρέιν » Premier League

                                                              18:05 Al-Ittihad v Al Riffa

                                                                Σαουδική Αραβία » Division 1

                                                                18:15 Al Khaleej v Al Taee

                                                                  Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                                  19:00 Sevilla FC U19 v Maribor U19

                                                                    Ασία » AFC Champions League

                                                                    19:00 Αλ Χιλάλ v Περσέπολις

                                                                      Κόσμος » Friendly International Women

                                                                      19:00 Latvia W v Jordan W

                                                                        Ισραήλ » Leumit League

                                                                        19:15 H. Nazareth v H. Ironi Rishon

                                                                          Ιορδανία » Jordan Cup

                                                                          19:30 Al Hussein v Al Yarmouk

                                                                            Γερμανία » Regionalliga West

                                                                            20:00 Oberhausen v Dortmund II

                                                                              Αυστρία » OFB Cup

                                                                              20:00 Bad Gleichenberg v Admira

                                                                                Σουηδία » Svenska Cupen Women

                                                                                20:00 Kramfors-Alliansen W v Uppsala W

                                                                                  Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                                                  20:00 Hammarby U19 v Ajax U19

                                                                                    Νορβηγία » OBOS-ligaen

                                                                                    20:00 Ουλενσάκερ Κίσα v Μπόντο Γκλιμτ

                                                                                      Μαρόκο » Coupe du Trone

                                                                                      20:00 Raja Casablanca v FUS Rabat

                                                                                        Μπαχρέιν » Premier League

                                                                                        20:20 Al-Shabbab v East Riffa

                                                                                          Σουηδία » Svenska Cupen Women

                                                                                          20:30 AIK W v Djurgarden W

                                                                                            Αργεντινή » Primera C Metropolitana

                                                                                            21:00 Laferrere v Excursionistas

                                                                                              Περού » Primera Division

                                                                                              21:15 Alianza Atl. v Dep. Municipal

                                                                                                Αργεντινή » Primera D Metropolitana

                                                                                                21:30 Claypole v Victoriano A.

                                                                                                  Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                  21:30 Mons Calpe v Gibraltar Phoenix

                                                                                                    Αγγλία » Northern Premier League

                                                                                                    21:45 Ashton Utd v Workington

                                                                                                      Ευρώπη » Champions League

                                                                                                      21:45 Manchester City v Shakhtar Donetsk

                                                                                                        Ουαλία » Premier League

                                                                                                        21:45 Bangor City v Connahs Q.

                                                                                                          Βενεζουέλα » Primera Division

                                                                                                          22:00 Τρουχιγιάνος v Λάρα