Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 27/09/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Βραζιλία » Série B

01:15 Criciuma v Figueirense

    Μεξικό » Primera Division

    03:06 Guadalajara Chivas v Lobos BUAP

      Βραζιλία » Série B

      03:30 ABC v Juventude

        Μεξικό » Primera Division

        04:00 Πουέμπλα v Άτλας

          Κολομβία » Torneo Aguila

          04:30 Pereira v Leones

            Μεξικό » Primera Division

            05:30 Veracruz v Monarcas

              Ινδονησία » Liga 1 2017

              09:30 Persipura Jayapura v PSM Makassar

                Ιαπωνία » Football Championships Women

                12:00 Inac Kobe Leonesa W v Kunoichi W

                  Νότια Κορέα » K League Challenge

                  13:00 Asan Mugunghwa v Daejeon

                    Τσεχία » U19 League

                    13:00 Plzen U19 v Hradec Kralove U19

                      Ευρώπη » UEFA Youth League

                      13:00 Qarabag U19 v AS Roma U19

                        Νότια Κορέα » Korean Cup

                        13:30 Ulsan Hyundai v Mokpo City

                          Τουρκία » TFF 3. Lig Group 1

                          13:30 Erbaaspor v Halide E.

                            Ευρώπη » UEFA Youth League

                            14:00 CSKA Moscow U19 v Manchester United U19

                              Κένυα » Premier League

                              14:00 Mathare Utd. v Leopards

                                Σιγκαπούρη » Singapore Cup

                                14:30 Global v Hougang

                                  Κίνα » Super League

                                  14:35 Tianjin Teda v Guizhou Zhicheng

                                    Τουρκία » TFF 3. Lig Group 3

                                    15:00 Arsinspor v Tarsus

                                      Ευρώπη » UEFA Youth League

                                      15:00 Atl. Madrid U19 v Chelsea U19

                                        Ασία » AFC Champions League

                                        15:00 Σανγκάι v Ουράβα

                                          Αρμενία » Premier League

                                          15:00 Ararat Yerevan v Alashkert

                                            Κένυα » Premier League

                                            15:00 Gor Mahia v Sofapaka

                                              Μαλαισία » Super League

                                              15:15 Sarawak FA v Kedah

                                                Τουρκία » TFF 3. Lig Group 1

                                                15:30 Altindag Bld. v Bergama Bld.

                                                  Ιταλία » Serie D - Group G

                                                  16:00 Lupa Roma v Ostia Mare

                                                    Ευρώπη » Euro U17 Women

                                                    16:00 France U17 W v Wales U17 W

                                                      Μαλαισία » Super League

                                                      16:00 Kelantan v PKNS FC

                                                        Μαυροβούνιο » Montenegrin Cup

                                                        16:00 Berane v Lovcen

                                                          Ζιμπάμπουε » Premier Soccer League

                                                          16:00 Yadah v Platinum

                                                            Κένυα » Premier League

                                                            16:15 Ulinzi Stars v Thika Utd.

                                                              Πορτογαλία » Segunda Liga

                                                              16:30 Benfica B v Covilha

                                                                Σλοβακία » Slovak Cup

                                                                16:30 Bela Dulice v Ruzomberok

                                                                  Πολωνία » Polish Cup

                                                                  16:30 Chojniczanka v Termalica B-B.

                                                                    Σκόπια » First League

                                                                    16:30 Pobeda v FK Skopje

                                                                      Ουγκάντα » Premier League

                                                                      16:30 Express FC v Maroons

                                                                        Τσεχία » Division E

                                                                        17:00 Bohumin v Opava B

                                                                          Λετονία » SynotTip Virslīga

                                                                          17:00 Spartaks v RFS

                                                                            Κροατία » 2. HNL 2017/2018

                                                                            17:00 Dragovoljac v Kustosija

                                                                              Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                                              17:00 Anderlecht U19 v Celtic U19

                                                                                Σλοβενία » 2. SNL

                                                                                17:00 Dob v NK Bravo

                                                                                  Σλοβακία » Slovak Cup

                                                                                  17:00 Novohrad Lucenec v Nitra

                                                                                    Πολωνία » Ekstraliga Women

                                                                                    17:00 Czarni Sosnowiec W v Medyk Konin W

                                                                                      Τσεχία » CFL

                                                                                      17:30 Cizova v Vltavin

                                                                                        Σλοβακία » Slovak Cup

                                                                                        17:30 SK FC Vydrany v Spisska Nova Ves

                                                                                          Πολωνία » III Liga - Group II 2017/2018

                                                                                          17:30 KKS Kalisz v Lech Poznan 2

                                                                                            Πορτογαλία » Segunda Liga

                                                                                            18:00 Γκιμαράες Β v Μαδέιρα

                                                                                              Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                                                              18:00 Brodarac U19 v Maccabi Haifa U19

                                                                                                Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                18:00 El Raja v El-Entag El-Harby

                                                                                                  Λιθουανία » A Lyga

                                                                                                  18:00 Atlantas v Zalgiris

                                                                                                    Σαουδική Αραβία » Division 1

                                                                                                    18:15 Al-Nahda v Al-Hazm

                                                                                                      Δανία » Landspokal Cup

                                                                                                      18:30 Βέντισελ v Σοντερίσκε

                                                                                                        Φινλανδία » Veikkausliiga

                                                                                                        18:30 HJK v Mariehamn

                                                                                                          Σαουδική Αραβία » Division 1

                                                                                                          18:30 Al Mojzel v Jeddah

                                                                                                            Τουρκία » Spor Toto 2. Lig Red Group

                                                                                                            19:00 Bucaspor v Tokatspor

                                                                                                              Πορτογαλία » Segunda Liga

                                                                                                              19:00 Φαμαλισάο v Μπράγκα Β

                                                                                                                Εσθονία » Esiliiga

                                                                                                                19:00 Levadia U21 v Flora U21

                                                                                                                  Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                                                                                  19:00 Breidablik U19 v Legia U19

                                                                                                                    Νορβηγία » Toppserien Women

                                                                                                                    19:00 Klepp W v Avaldsnes W

                                                                                                                      Πολωνία » Division 1

                                                                                                                      19:00 Suwalki v Rakow

                                                                                                                        Περού » Primera Division

                                                                                                                        19:00 Χουάν Αούριχ v Αγιακούτσο

                                                                                                                          Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                                          19:15 Lincoln Red Imps v Glacis United

                                                                                                                            Γερμανία » Junioren Bundesliga West

                                                                                                                            19:30 Dusseldorf U19 v Leverkusen U19

                                                                                                                              Ελβετία » Super League

                                                                                                                              19:30 Sion v Lausanne

                                                                                                                                Ισραήλ » Toto Cup

                                                                                                                                19:30 Yehuda v H. Raanana

                                                                                                                                  Φινλανδία » Veikkausliiga

                                                                                                                                  19:30 SJK v Ilves

                                                                                                                                    Γερμανία » Regionalliga Bayern

                                                                                                                                    20:00 Memmingen v Unterfohring

                                                                                                                                      Αυστρία » Regionalliga Central

                                                                                                                                      20:00 Sturm Graz (Am) v Vorwarts Steyr

                                                                                                                                        Σουηδία » Svenska Cupen Women

                                                                                                                                        20:00 Jitex W v Goteborg W

                                                                                                                                          Νορβηγία » Toppserien Women

                                                                                                                                          20:00 Valerenga W v Stabaek W

                                                                                                                                            Σλοβακία » Slovak Cup

                                                                                                                                            20:00 Myjava v Slovan Bratislava

                                                                                                                                              Λιθουανία » A Lyga

                                                                                                                                              20:00 Trakai v Stumbras

                                                                                                                                                Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                                                                                                                20:30 UC Dublin U19 v Molde U19

                                                                                                                                                  Ελβετία » 1.Liga Promotion

                                                                                                                                                  21:00 Zurich II v YF Juventus

                                                                                                                                                    Σουηδία » Svenska Cupen Women

                                                                                                                                                    21:00 Alvsjo W v Bollstanas W

                                                                                                                                                      Νορβηγία » Division 2 - Group 2

                                                                                                                                                      21:00 V. Haugesund v Bryne

                                                                                                                                                        Περού » Primera Division

                                                                                                                                                        21:15 Union Comercio v Comerciantes Unidos

                                                                                                                                                          Αργεντινή » Primera B Metropolitana

                                                                                                                                                          21:30 Deportivo Espanol v San Telmo

                                                                                                                                                            Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                                                                            21:30 Lions Gibraltar v Europa FC

                                                                                                                                                              Αγγλία » Southern Premier League

                                                                                                                                                              21:45 Farnborough v Dorchester

                                                                                                                                                                Ευρώπη » Champions League

                                                                                                                                                                21:45 Sporting v Barcelona

                                                                                                                                                                  ΗΠΑ » USL 2017

                                                                                                                                                                  22:00 Bethlehem v Tampa Bay

                                                                                                                                                                    Βενεζουέλα » Copa Venezuela

                                                                                                                                                                    23:00 Zulia v Urena

                                                                                                                                                                      Βραζιλία » Brasileiro U20

                                                                                                                                                                      23:00 Coritiba U20 v Sao Paulo U20