Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 16/11/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Ουρουγουάη » Primera Division

00:00 Πλάτσα Κολονία v Ρίβερ Πλέιτ

    Κολομβία » Liga Aguila

    01:00 Ντεπορτίβο Πάστο v Χούλια

      Ουρουγουάη » Primera Division

      01:00 Κλαμπ Νασιονάλ v Τσέρο

        Γουατεμάλα » Liga Nacional

        01:00 Comunicaciones v Coban Imperial

          Αργεντινή » Torneo Federal A

          01:30 Villa Mitre v Alvarado

            Βραζιλία » Série A

            01:45 Vasco v Atletico-MG

              Αργεντινή » Torneo Federal A

              02:00 Crucero del Norte v Guarani Antonio Franco

                Κολομβία » Liga Aguila

                03:00 Junior v Aguilas

                  Αργεντινή » Torneo Federal A

                  03:00 AH Zapla v Sportivo Patria

                    Εκουαδόρ » Serie A

                    03:00 Έμελεκ v Μπαρτσελόνα

                      Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                      03:00 Metapan v Sonsonate

                        Μεξικό » Liga de Ascenso

                        03:30 Venados v Juarez

                          Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                          03:30 FAS v Pasaquina

                            Κόστα Ρίκα » Primera Division

                            04:00 Λιβερία v Σάντος ντε Γκουάμπιλες

                              Γουατεμάλα » Liga Nacional

                              04:00 Petapa v Xelaju

                                Κόσμος » World Cup 2018

                                04:15 Peru v New Zealand

                                  Μεξικό » Copa Mexico

                                  04:30 Monterrey v Club America

                                    Ινδονησία » Liga 2

                                    10:00 Kalteng Putra v Martapura

                                      Ουκρανία » Youth League

                                      12:00 Shakhtar Donetsk U21 v Oleksandriya U21

                                        Σκόπια » First League

                                        14:00 FK Skopje v Shkupi

                                          Κόσμος » Club Friendly

                                          14:30 Hapoel Hadera (Isr) v Hapoel Haifa (Isr)

                                            Αίγυπτος » Premier League

                                            14:45 Τάντα v Ελ Ισμαϊλί

                                              Τυνησία » Ligue Professionnelle 1

                                              15:00 Metlaoui v Esperance Tunis

                                                Ζιμπάμπουε » Premier Soccer League

                                                15:00 Highlanders v How Mine

                                                  Albania » Super League

                                                  15:00 Kamza v Kukesi

                                                    Ρουάντα » National Football league

                                                    15:30 Police v Rayon Sport

                                                      Σαουδική Αραβία » Saudi Professional League

                                                      16:30 Αλ Καντισίγια v Αλ Μπατίν

                                                        Αίγυπτος » Premier League

                                                        17:00 Smouha v El Raja

                                                          Αλγερία » Division 1

                                                          18:00 USM Alger v Saoura

                                                            Albania » Super League

                                                            18:00 Flamurtari v Skenderbeu

                                                              Σαουδική Αραβία » Saudi Professional League

                                                              18:40 Ohud v Al-Ettifaq

                                                                Λετονία » SynotTip Virslīga

                                                                19:00 AFA Olaine v Metta/LU

                                                                  Ευρώπη » Champions League Women

                                                                  19:30 Slavia Prague W v Stjarnan W

                                                                    Αίγυπτος » Premier League

                                                                    20:00 Ελ-Εντάγκ Ελ-Χαρμπί v Αλ Αχλί

                                                                      Τυνησία » Ligue Professionnelle 1

                                                                      20:00 Sfaxien v CO Medenine

                                                                        Αγγλία » Professional Development League

                                                                        21:00 Burnley U23 v Barnsley U23

                                                                          Ευρώπη » Champions League Women

                                                                          21:00 Manchester City W v LSK Kvinner W

                                                                            Γαλλία » National

                                                                            21:00 Pau v Sannois

                                                                              Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                              21:30 Gibraltar Phoenix v Manchester 62

                                                                                Αγγλία » FA Cup

                                                                                21:45 Billericay v Leatherhead

                                                                                  Ουρουγουάη » Primera Division

                                                                                  22:00 Danubio v Penarol

                                                                                    Πορτογαλία » Taça de Portugal

                                                                                    22:30 Sporting v Famalicao

                                                                                      Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                                                                                      23:15 Audaz v Aguila