Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 17/11/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Βραζιλία » Série A

00:00 Chapecoense-SC v Vitoria

    Παραγουάη » Primera Division

    00:10 Sol de America v Libertad Asuncion

      Ουρουγουάη » Primera Division

      00:30 Defensor Sp. v Liverpool M.

        Κολομβία » Torneo Aguila

        01:00 Cartagena v Llaneros

          Βραζιλία » Série A

          01:00 Coritiba v Flamengo RJ

            Αργεντινή » Primera B Nacional

            02:00 Deportivo Moron v Instituto

              Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

              02:00 Harbour View v Reno

                Κολομβία » Torneo Aguila

                03:00 Cucuta v Leones

                  Μεξικό » Liga de Ascenso

                  03:30 Alebrijes Oaxaca v Zacatepec

                    Αυστραλία » W-League

                    08:20 Brisbane Roar W v Adelaide W

                      Ρωσία » Youth League

                      10:00 Dynamo Moscow U21 v Akhmat Grozny U21

                        Αυστραλία » A-League

                        10:50 Brisbane Roar v Melbourne City

                          Τσεχία » Division 2

                          11:15 FK Pardubice v Pribram

                            Τσεχία » U19 League

                            12:00 FC Fastav Zlin U19 v Opava U19

                              Ουκρανία » Youth League

                              12:00 Zirka Kropyvnytskyi U21 v Dynamo Kiev U21

                                Τσεχία » U19 League

                                12:30 Slovacko U19 v FK Pardubice U19

                                  Ουκρανία » Youth League

                                  12:30 Zorya U21 v Veres Rivne U21

                                    Ρωσία » Youth League

                                    13:00 Krasnodar U21 v Spartak Moscow U21

                                      Ουκρανία » Youth League

                                      13:00 Karpaty U21 v Mariupol U21

                                        Πολωνία » Central Youth League 2017/2018

                                        13:00 Piast Gliwice U19 v Odra Opole U19

                                          Αρμενία » Premier League

                                          13:00 Μπάναντς Γέρεβαν v Αλασκέρτ

                                            Ουκρανία » Druha Liga

                                            13:30 Real Pharma v Sudnobudivnyk Mykolaiv

                                              Σιγκαπούρη » S.League

                                              13:30 Geylang v Albirex Niigata

                                                Τσεχία » CFL

                                                14:00 Jirny v Benesov

                                                  Ουκρανία » Persha Liga

                                                  14:00 Rukh Vynnyky v Kramatorsk

                                                    Σλοβακία » Divison C West

                                                    14:00 Borcice v Velke Ludince

                                                      Σερβία » Prva Liga

                                                      14:00 FK Indjija v Radnicki Pirot

                                                        Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                                        14:00 Eastern AA v Southern District

                                                          Συρία » Premier League

                                                          14:00 Al Taliya v Al Karamah

                                                            Τσεχία » Division A

                                                            14:30 Cesky Krumlov v Horovicko

                                                              Σλοβακία » Divison C West

                                                              14:30 Dun. Streda B v Puchov

                                                                Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » UAE League

                                                                14:40 Hatta v Al Nasr

                                                                  Ομάν » Sultan Cup

                                                                  14:45 Al-Salam v Sur Club

                                                                    Αγγλία » Professional Development League

                                                                    15:00 Leeds U23 v Sheffield Utd U23

                                                                      Τανζανία » Ligi Kuu Bara

                                                                      15:00 Singida United v Lipuli

                                                                        Τυνησία » Ligue Professionnelle 1

                                                                        15:00 Club Africain v Ben Guerdane

                                                                          Ιταλία » Primavera 1 2017/2018

                                                                          15:30 AS Roma U19 v Inter U19

                                                                            Τσεχία » 1. Liga

                                                                            16:00 Sparta Prague v Jihlava

                                                                              Ουκρανία » Persha Liga

                                                                              16:00 Volyn Lutsk v Arsenal Kiev

                                                                                Αλγερία » Division 1

                                                                                16:00 Harrach v Bel Abbes

                                                                                  Κόσμος » Club Friendly

                                                                                  16:00 AIK (Swe) v Brage (Swe)

                                                                                    Αζερμπαϊτζάν » Premier League

                                                                                    16:30 Qarabag v SumQayit

                                                                                      Ινδία » ISL

                                                                                      16:30 ATK v Kerala Blasters

                                                                                        Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                                        17:00 Ankaragucu v Denizlispor

                                                                                          Μαρόκο » Elite 2

                                                                                          17:00 KAC Kenitra v Widad Temara

                                                                                            Αίγυπτος » Premier League

                                                                                            17:00 Πετροτζέτ v Ελ Γκαϊς

                                                                                              Βουλγαρία » Parva Liga

                                                                                              17:30 Slavia Sofia v Septemvri Sofia

                                                                                                Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » UAE League

                                                                                                17:45 Αλ Βασλ v Αλ Νταρφά

                                                                                                  Ουκρανία » Druha Liga

                                                                                                  18:00 Inhulets 2 v Metalist 1925 Kharkiv

                                                                                                    Κύπρος » Division 2

                                                                                                    18:00 Paeek v Paralimni

                                                                                                      Σλοβακία » 2. liga

                                                                                                      18:00 Pohronie v Podbrezova B

                                                                                                        Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                        18:00 Poli Timisoara v FC Botosani

                                                                                                          Περού » Segunda Division

                                                                                                          18:00 Sport Victoria v Deportivo Coopsol

                                                                                                            Σερβία » Super Liga

                                                                                                            18:00 Mladost v Radnicki Nis

                                                                                                              Αλγερία » Division 1

                                                                                                              18:00 Constantine v Oran

                                                                                                                Ομάν » Sultan Cup

                                                                                                                18:30 Busher v Al-Ahli/Sedab

                                                                                                                  Ιορδανία » Premier League

                                                                                                                  18:30 Al Buqaa v Al Hussein

                                                                                                                    Τυνησία » Ligue Professionnelle 1

                                                                                                                    18:30 Monastir v Bizertin

                                                                                                                      Σαουδική Αραβία » Saudi Professional League

                                                                                                                      18:40 Al-Ittihad FC v Al-Shabab

                                                                                                                        Τσεχία » Division 2

                                                                                                                        19:00 Usti nad Labem v Frydek-Mistek

                                                                                                                          Ουκρανία » Pari-Match League

                                                                                                                          19:00 Σαχτάρ Ντόνετσκ v Ολεξάντρια

                                                                                                                            Κροατία » 1. HNL

                                                                                                                            19:00 Rudes v Belupo

                                                                                                                              Κύπρος » Division 2

                                                                                                                              19:00 Zakakiou v Anagennisi Derynia

                                                                                                                                Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                                                                19:00 Jagiellonia v Termalica B-B.

                                                                                                                                  Μαρόκο » Botola Pro

                                                                                                                                  19:00 Olympique de Safi v IR Tanger

                                                                                                                                    Αυστρία » Erste Liga

                                                                                                                                    19:30 BW Linz v Wattens

                                                                                                                                      Δανία » Superliga

                                                                                                                                      20:00 Χέλσινγκορ v Χόμπρο

                                                                                                                                        Γερμανία » Regionalliga Sudwest

                                                                                                                                        20:00 FSV Frankfurt v Mainz II

                                                                                                                                          Αυστρία » Regionalliga East

                                                                                                                                          20:00 First Vienna v Mannsdorf

                                                                                                                                            Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                            20:00 Lille v St Etienne

                                                                                                                                              Περού » Segunda Division

                                                                                                                                              20:00 Sport Loreto v Sport Ancash

                                                                                                                                                Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                                                                20:00 Ζάμαλεκ v Αλ Νασρ

                                                                                                                                                  Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                  20:00 Gzira v Naxxar Lions

                                                                                                                                                    Τσεχία » Division 2

                                                                                                                                                    20:30 Znojmo v Olympia Prague

                                                                                                                                                      Ολλανδία » Eredivisie Women

                                                                                                                                                      20:30 Heerenveen W v Excelsior/Barendrecht W

                                                                                                                                                        Γερμανία » Oberliga Hamburg

                                                                                                                                                        20:30 Condor Hamburg v Vorwarts-Wacker

                                                                                                                                                          Αυστρία » Regionalliga East

                                                                                                                                                          20:30 Schwechat v Ebreichsdorf

                                                                                                                                                            Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                                                                            20:45 Poli Iasi v FCSB

                                                                                                                                                              Ολλανδία » Eerste Divisie

                                                                                                                                                              21:00 Den Bosch v Volendam

                                                                                                                                                                Γερμανία » Oberliga Niedersachsen

                                                                                                                                                                21:00 Cloppenburg v Heeslinger

                                                                                                                                                                  Ελβετία » Challenge League

                                                                                                                                                                  21:00 Aarau v Servette Geneve FC

                                                                                                                                                                    Αγγλία » Premier League 2

                                                                                                                                                                    21:00 West Ham U23 v Derby U23

                                                                                                                                                                      Βέλγιο » Super League Women 2017/2018

                                                                                                                                                                      21:00 Genk W v Gent W

                                                                                                                                                                        Γαλλία » Ligue 2

                                                                                                                                                                        21:00 Chateauroux v Tours

                                                                                                                                                                          Σλοβενία » Prva liga

                                                                                                                                                                          21:20 Μάριμπορ v Ολίμπια Λουμπλιάνα

                                                                                                                                                                            Ιταλία » Serie B

                                                                                                                                                                            21:30 Frosinone v Avellino

                                                                                                                                                                              Γερμανία » Bundesliga

                                                                                                                                                                              21:30 Στουτγγάρδη v Ντόρτμουντ

                                                                                                                                                                                Αυστρία » Erste Liga

                                                                                                                                                                                21:30 Liefering v Neustadt

                                                                                                                                                                                  Βέλγιο » Jupiler League

                                                                                                                                                                                  21:30 Charleroi v KV Mechelen

                                                                                                                                                                                    Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                                                                                                                    21:30 Wisla v Pogon Szczecin

                                                                                                                                                                                      Ουαλία » Division 1

                                                                                                                                                                                      21:30 Taffs Well v Monmouth

                                                                                                                                                                                        Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                                                                                                                                                                                        21:30 Wilstermann v Real Potosi

                                                                                                                                                                                          Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                                                                                                          21:30 Europa FC v Lynx

                                                                                                                                                                                            Ιταλία » Lega Pro - Group B

                                                                                                                                                                                            21:45 Padova v Triestina

                                                                                                                                                                                              Αγγλία » Championship

                                                                                                                                                                                              21:45 Preston v Bolton

                                                                                                                                                                                                Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                21:45 Αμιάν v Μονακό

                                                                                                                                                                                                  Πολωνία » Division 1

                                                                                                                                                                                                  21:45 Ruch v Stal Mielec

                                                                                                                                                                                                    Ουαλία » Premier League

                                                                                                                                                                                                    21:45 Connahs Q. v Bangor City

                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » LaLiga2

                                                                                                                                                                                                      22:00 Αλμερία v Σαραγόσα

                                                                                                                                                                                                        Ουαλία » Premier League

                                                                                                                                                                                                        22:00 Άμπεριστγουιθ v Μπάλα

                                                                                                                                                                                                          Αργεντινή » Primera C Metropolitana

                                                                                                                                                                                                          22:00 Dock Sud v Sportivo Barracas

                                                                                                                                                                                                            Πορτογαλία » Taça de Portugal

                                                                                                                                                                                                            22:30 FC Porto v Portimonense

                                                                                                                                                                                                              Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                              23:00 Tondela (Por) v Lusitano FCV (Por)

                                                                                                                                                                                                                Βραζιλία » Série B

                                                                                                                                                                                                                23:15 Guarani v Luverdense