Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 18/11/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Αργεντινή » Primera Division

00:15 Ατλέτικο Τουκουμάν v Άρσεναλ Σαραντί

    Βραζιλία » Série B

    01:30 Juventude v Figueirense

      Νέα Ζηλανδία » Football Championship

      02:00 Tasman United v Waitakere United

        Αργεντινή » Primera Division

        02:30 Newells Old Boys v Belgrano

          Μεξικό » Primera Division

          03:00 Puebla v Lobos BUAP

            Ρωσία » Youth League

            03:00 SKA Khabarovsk U21 v CSKA Moscow U21

              Μεξικό » Primera Division

              05:00 Άτλας v Πατσούκα

                Αυστραλία » National Youth League

                06:30 Melbourne City U21 v Brisbane U21

                  Ιαπωνία » J-League

                  07:00 Kawasaki Frontale v G-Osaka

                    Αυστραλία » W-League

                    08:00 Sydney W v Melbourne City W

                      Ιαπωνία » J-League

                      08:00 Σιμίζου v Ροβανιέμι

                        Νότια Κορέα » K-League Classic

                        08:00 Gwangju FC v Pohang

                          Χονγκ Κονγκ » Premier League

                          08:30 Guangzhou R&F U19 v Warriors

                            Αυστραλία » A-League

                            08:35 WS Wanderers v Wellington Phoenix

                              Ινδονησία » Liga 2

                              10:00 Persebaya v Pekanbaru

                                Καμπότζη » C-League

                                10:00 Western Phnom Penh v Phnom Penh Crown

                                  Αυστραλία » A-League

                                  10:50 Sydney FC v Newcastle Jets

                                    Ρωσία » Premier League

                                    11:00 Κάμπαροφσκ v ΤΣΣΚΑ Μόσχας

                                      Πολωνία » Central Youth League 2017/2018

                                      11:00 Lechia G. U19 v Zielona G. U19

                                        Ρουμανία » Liga 2

                                        11:00 Luceafarul Oradea v Miroslava

                                          Αζερμπαϊτζάν » Premier League

                                          11:00 Keshla v Zira

                                            Τσεχία » Division C

                                            11:15 Pardubice B v Brandys n. Labem

                                              Πολωνία » Ekstraliga Women

                                              11:30 AZS PWSZ Walbrzych W v Gorzno W

                                                Sri Lanka » Champions League 2017

                                                11:30 Saunders v Colombo

                                                  Ισπανία » Primera Division Women

                                                  11:45 Levante W v Real Sociedad W

                                                    Ρωσία » Youth League

                                                    12:00 Zenit Petersburg U21 v Tosno U21

                                                      Τσεχία » Czech Cup Women

                                                      12:00 Caslav W v Liberec W

                                                        Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                        12:00 Erzurum BB v Umraniyespor

                                                          Ιταλία » Primavera 2 2017/2018

                                                          12:00 Palermo U19 v Crotone U19

                                                            Γερμανία » Junioren Bundesliga South

                                                            12:00 Augsburg U19 v Mainz U19

                                                              Πολωνία » Ekstraliga Women

                                                              12:00 AZS Wroclaw W v LUKS Sportowa Czworka Radom W

                                                                Ρουμανία » Liga 2

                                                                12:00 Chindia Targoviste v Calarasi

                                                                  Τουρκία » Spor Toto 2. Lig Red Group

                                                                  12:30 Etimesgut v Sivas Belediyespor

                                                                    Πολωνία » Ekstraliga Women

                                                                    12:30 Leczna W v Mks Olimpia Szczecin W

                                                                      Μπανγκλαντές » Premier League

                                                                      12:30 Abahani Chittagong v Mohammedan

                                                                        Ρωσία » Youth League

                                                                        13:00 Anzhi U21 v Lokomotiv Moscow U21

                                                                          Τουρκία » Super Lig

                                                                          13:00 Bursaspor v Goztepe

                                                                            Ταϊλάνδη » Thai Premier League

                                                                            13:00 Chonburi v Buriram

                                                                              Ουκρανία » Persha Liga

                                                                              13:00 FC Poltava v Zhemchuzhyna Odesa

                                                                                Γερμανία » Junioren Bundesliga North

                                                                                13:00 Wolfsburg U19 v Hannover U19

                                                                                  Σλοβενία » Prva liga

                                                                                  13:00 Άνκαραν Χρβατίνι v Κέλιε

                                                                                    Πολωνία » Central Youth League 2017/2018

                                                                                    13:00 Jagiellonia U19 v UK Lodz U19

                                                                                      Βουλγαρία » Parva Liga

                                                                                      13:00 Pirin Blagoevgrad v Beroe

                                                                                        Αζερμπαϊτζάν » Premier League

                                                                                        13:00 Kapaz v Sabail

                                                                                          Λευκορωσία » Vysshaya Liga

                                                                                          13:00 Din. Minsk v Krumkachy

                                                                                            Μολδαβία » Divizia Nationala

                                                                                            13:00 Dacia Chisinau v Petrocub

                                                                                              Κένυα » Premier League

                                                                                              13:00 Chemelil v Western Stima

                                                                                                Φιλιππίνες » PFL

                                                                                                13:00 Kaya v Davao Aguilas

                                                                                                  Καμπότζη » C-League

                                                                                                  13:00 Electricite Du Cambodge v Boeung Ket

                                                                                                    Σιγκαπούρη » S.League

                                                                                                    13:30 Tampines v Home Utd

                                                                                                      Ινδονησία » Liga 2

                                                                                                      13:30 PSMP Mojokerto v PSIS Semarang

                                                                                                        Ρωσία » Division 2 - South

                                                                                                        14:00 Vladikavkaz v Chernomorets Novorossijsk

                                                                                                          Ισπανία » LaLiga

                                                                                                          14:00 Getafe v Alaves

                                                                                                            Ιταλία » Primavera 1 2017/2018

                                                                                                            14:00 AC Milan U19 v Juventus U19

                                                                                                              Δανία » 3F Ligaen Women

                                                                                                              14:00 Odense Q W v VSK Aarhus W

                                                                                                                Ουκρανία » Youth League

                                                                                                                14:00 Ch. Odessa U21 v Olimpik Donetsk U21

                                                                                                                  Γερμανία » Junioren Bundesliga West

                                                                                                                  14:00 Bielefeld U19 v Bochum U19

                                                                                                                    Αγγλία » Premier League 2

                                                                                                                    14:00 Tottenham U23 v Chelsea U23

                                                                                                                      Κροατία » 2. HNL 2017/2018

                                                                                                                      14:00 Kustosija v Dugopolje

                                                                                                                        Σλοβακία » 2. liga

                                                                                                                        14:00 Samorin v Komarno

                                                                                                                          Πολωνία » Central Youth League 2017/2018

                                                                                                                          14:00 Arka Gdynia U19 v Warta GW U19

                                                                                                                            Βουλγαρία » Vtora liga

                                                                                                                            14:00 Chernomorets Balchik v Tsarsko Selo

                                                                                                                              Αρμενία » Premier League

                                                                                                                              14:00 Gandzasar v Shirak Gyumri

                                                                                                                                Βοσνία και Ερζεγοβίνη » Premier League

                                                                                                                                14:00 Krupa v Zrinjski

                                                                                                                                  Σερβία » Prva Liga

                                                                                                                                  14:00 Backa Topola v Pivara

                                                                                                                                    Γεωργία » Erovnuli Liga

                                                                                                                                    14:00 Chikhura v Torpedo Kutaisi

                                                                                                                                      Μαυροβούνιο » Prva Crnogorska Liga

                                                                                                                                      14:00 Iskra v Mladost Podgorica

                                                                                                                                        Καμπότζη » C-League

                                                                                                                                        14:00 Asia Euro United v NagaWorld

                                                                                                                                          Τσεχία » Division B

                                                                                                                                          14:30 Ceska Lipa v Ostra

                                                                                                                                            Γερμανία » Oberliga NOFV- Süd

                                                                                                                                            14:30 Einheit Rudolstadt v Jena II

                                                                                                                                              Σκωτία » Premiership

                                                                                                                                              14:30 Ross County v Celtic

                                                                                                                                                Αγγλία » Premier League

                                                                                                                                                14:30 Arsenal v Tottenham

                                                                                                                                                  Κροατία » 2. HNL 2017/2018

                                                                                                                                                  14:30 Gorica v Lucko

                                                                                                                                                    Πολωνία » III Liga - Group III 2017/2018

                                                                                                                                                    14:30 Lechia Dzierzoniow v Piast Zmigrod

                                                                                                                                                      Βουλγαρία » Vtora liga

                                                                                                                                                      14:30 Lok. Sofia v Botev Galabovo

                                                                                                                                                        Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » UAE League

                                                                                                                                                        14:40 Emirates Club v Al Wahda

                                                                                                                                                          Μπανγκλαντές » Premier League

                                                                                                                                                          14:45 Abahani Limited v Farashganj

                                                                                                                                                            Ρωσία » Youth League

                                                                                                                                                            15:00 Ufa U21 v Ural U21

                                                                                                                                                              Ισπανία » Primera Division Women

                                                                                                                                                              15:00 Sevilla FC W v Valencia W

                                                                                                                                                                Ολλανδία » Tweede Divisie 2017/2018

                                                                                                                                                                15:00 HFC v Achilles 29

                                                                                                                                                                  Γερμανία » 3. Liga

                                                                                                                                                                  15:00 Chemnitzer v Wurzburger Kickers

                                                                                                                                                                    Σκωτία » FA Cup

                                                                                                                                                                    15:00 Lothian Thistle v St. Mirren

                                                                                                                                                                      Αυστρία » Regionalliga East

                                                                                                                                                                      15:00 Karabakh Vienna v Amstetten

                                                                                                                                                                        Αγγλία » Premier League 2

                                                                                                                                                                        15:00 Manchester United U23 v Manchester City U23

                                                                                                                                                                          Σλοβενία » 2. SNL

                                                                                                                                                                          15:00 Dob v Nafta

                                                                                                                                                                            Σλοβακία » Fortuna liga

                                                                                                                                                                            15:00 Michalovce v Trencin

                                                                                                                                                                              Πολωνία » Central Youth League 2017/2018

                                                                                                                                                                              15:00 Warta P. U19 v Gornik Z. U19

                                                                                                                                                                                Βουλγαρία » Parva Liga

                                                                                                                                                                                15:00 CSKA-Sofia v Botev Plovdiv

                                                                                                                                                                                  Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                                                  15:00 Lamia v Kerkyra

                                                                                                                                                                                    Νότια Αφρική » First Division

                                                                                                                                                                                    15:00 Black Leopards v Mthatha Bucks

                                                                                                                                                                                      Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                                                      15:00 Mosta v Senglea Athletics

                                                                                                                                                                                        Τανζανία » Ligi Kuu Bara

                                                                                                                                                                                        15:00 Majimaji v Mbao

                                                                                                                                                                                          Qatar » Premier League

                                                                                                                                                                                          15:00 Al Markhiya v Al Ahli Doha

                                                                                                                                                                                            Ρωσία » Premier League

                                                                                                                                                                                            15:30 Κράσνονταρ v Σπαρτάκ Μόσχας

                                                                                                                                                                                              Τουρκία » Super Lig

                                                                                                                                                                                              15:30 Κόνιασπορ v Αντάλιασπορ

                                                                                                                                                                                                Ιταλία » Primavera 2 2017/2018

                                                                                                                                                                                                15:30 Brescia U19 v Venezia U19

                                                                                                                                                                                                  Γερμανία » Oberliga Baden-Württemberg

                                                                                                                                                                                                  15:30 CfR Pforzheim v Sandhausen II

                                                                                                                                                                                                    Αγγλία » Vanarama National League North

                                                                                                                                                                                                    15:30 Μπράντφορντ v Μπράκλεϊ

                                                                                                                                                                                                      Γαλλία » Division 1 Women

                                                                                                                                                                                                      15:30 Marseille W v Paris SG W

                                                                                                                                                                                                        Νότια Αφρική » First Division

                                                                                                                                                                                                        15:30 Mbombela v Tshakhuma

                                                                                                                                                                                                          Ρουάντα » National Football league

                                                                                                                                                                                                          15:30 Bugesera FC v Gicumbi

                                                                                                                                                                                                            Γαλλία » National

                                                                                                                                                                                                            15:45 Grenoble v Laval

                                                                                                                                                                                                              Ιταλία » Serie B

                                                                                                                                                                                                              16:00 Empoli v Cesena

                                                                                                                                                                                                                Ουκρανία » Persha Liga

                                                                                                                                                                                                                16:00 Mykolaiv v Sumy

                                                                                                                                                                                                                  Γερμανία » Regionalliga North

                                                                                                                                                                                                                  16:00 Eutin v Norderstedt

                                                                                                                                                                                                                    Αυστρία » Regionalliga East

                                                                                                                                                                                                                    16:00 Parndorf v Neusiedl

                                                                                                                                                                                                                      Αγγλία » Premier League 2

                                                                                                                                                                                                                      16:00 Stoke City U23 v Brighton U23

                                                                                                                                                                                                                        Κροατία » 1. HNL

                                                                                                                                                                                                                        16:00 Osijek v Cibalia

                                                                                                                                                                                                                          Γαλλία » Ligue 2

                                                                                                                                                                                                                          16:00 Lorient v Brest

                                                                                                                                                                                                                            Σλοβακία » Fortuna liga

                                                                                                                                                                                                                            16:00 Zilina v Dun. Streda

                                                                                                                                                                                                                              Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                                                                                                                                              16:00 Sepsi v Gaz Metan Medias

                                                                                                                                                                                                                                Βόρεια Ιρλανδία » NIFL Championship

                                                                                                                                                                                                                                16:00 Lurgan Celtic v Institute

                                                                                                                                                                                                                                  Γεωργία » Erovnuli Liga

                                                                                                                                                                                                                                  16:00 Dila Gori v Lokomotiv Tbilisi

                                                                                                                                                                                                                                    Αλγερία » Division 1

                                                                                                                                                                                                                                    16:00 Biskra v Hussein Dey

                                                                                                                                                                                                                                      Ιορδανία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                      16:00 Mansheyat v Shabab Al Ordon

                                                                                                                                                                                                                                        Ολλανδία » Tweede Divisie 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                        16:30 Excelsior Maassluis v HHC

                                                                                                                                                                                                                                          Δανία » 3F Ligaen Women

                                                                                                                                                                                                                                          16:30 Koldingq FC W v Vejle W

                                                                                                                                                                                                                                            Γερμανία » Bundesliga

                                                                                                                                                                                                                                            16:30 Hoffenheim v Eintracht Frankfurt

                                                                                                                                                                                                                                              Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                                                                                                                                                                              16:30 Piast Gliwice v Cracovia

                                                                                                                                                                                                                                                Ουαλία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                16:30 Newtown v Barry

                                                                                                                                                                                                                                                  Ουγγαρία » OTP Bank Liga

                                                                                                                                                                                                                                                  16:30 Puskas Academy v DVTK

                                                                                                                                                                                                                                                    Ινδία » ISL

                                                                                                                                                                                                                                                    16:30 North East Utd v Jamshedpur

                                                                                                                                                                                                                                                      Σαουδική Αραβία » Saudi Professional League

                                                                                                                                                                                                                                                      16:50 Al Feiha v Al-Fateh

                                                                                                                                                                                                                                                        Ρωσία » Division 1

                                                                                                                                                                                                                                                        17:00 Dynamo SPB v Luch Energiya

                                                                                                                                                                                                                                                          Τσεχία » 1. Liga

                                                                                                                                                                                                                                                          17:00 Liberec v Ostrava

                                                                                                                                                                                                                                                            Ισπανία » Segunda Division B - Group 2

                                                                                                                                                                                                                                                            17:00 Lealtad v Pena

                                                                                                                                                                                                                                                              Πορτογαλία » Segunda Liga

                                                                                                                                                                                                                                                              17:00 Πεναφιέλ v Ζιλ Βιθέντε

                                                                                                                                                                                                                                                                Δανία » Superliga

                                                                                                                                                                                                                                                                17:00 Άαρχους v Σίλκεμποργκ

                                                                                                                                                                                                                                                                  Ουκρανία » Pari-Match League

                                                                                                                                                                                                                                                                  17:00 Karpaty v Mariupol

                                                                                                                                                                                                                                                                    Γερμανία » Oberliga Bayern Süd

                                                                                                                                                                                                                                                                    17:00 Chiemgau Traunstein v Ismaning

                                                                                                                                                                                                                                                                      Σκωτία » FA Cup

                                                                                                                                                                                                                                                                      17:00 Banks O' Dee v Ayr

                                                                                                                                                                                                                                                                        Αυστρία » Tipico Bundesliga

                                                                                                                                                                                                                                                                        17:00 LASK Linz v Rapid Vienna

                                                                                                                                                                                                                                                                          Αγγλία » Northern Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                          17:00 Ashton Utd v Barwell

                                                                                                                                                                                                                                                                            Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                                                                                                                            17:00 Alki Oroklini v Apollon

                                                                                                                                                                                                                                                                              Γαλλία » National

                                                                                                                                                                                                                                                                              17:00 Avranches v Chambly

                                                                                                                                                                                                                                                                                Νορβηγία » Norway Cup Women

                                                                                                                                                                                                                                                                                17:00 Avaldsnes W v Valerenga W

                                                                                                                                                                                                                                                                                  Πολωνία » Division 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                  17:00 Chojniczanka v Puszcza

                                                                                                                                                                                                                                                                                    Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                    17:00 Ελ Μασρί v Άραμπ Κοντράκτορς

                                                                                                                                                                                                                                                                                      Βόρεια Ιρλανδία » NIFL Premiership

                                                                                                                                                                                                                                                                                      17:00 Crusaders v C. Rangers

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Βοσνία και Ερζεγοβίνη » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                        17:00 FK Sarajevo v Mladost DK

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Σερβία » Super Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                          17:00 FK Crvena zvezda v Rad Beograd

                                                                                                                                                                                                                                                                                            Αλγερία » Division 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                            17:00 CR Belouizdad v USM Blida

                                                                                                                                                                                                                                                                                              Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                              17:00 Hibernians v Birkirkara

                                                                                                                                                                                                                                                                                                Qatar » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                17:10 Qatar SC v Al Khor

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  17:15 Unionistas de Salamanca v Sporting Uxama

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    17:15 AEL Larissa v Smyrnis

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      17:15 Balzan v Tarxien

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ιταλία » Lega Pro - Group C

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        17:30 Rende v Matera

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα » UAE League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          17:45 Αλ Αίν v Αλ Τζαζίρα

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ισπανία » Segunda Division B - Group 2

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            18:00 Osasuna B v Santander

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Βέλγιο » Proximus League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              18:00 KSV Roeselare v Westerlo

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                18:00 Ol. Nicosia v Aris

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Γαλλία » CFA - Group B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  18:00 Andrezieux v St. Louis Neuweg

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Σλοβακία » 2. liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    18:00 Skalica v AFC Nove Mesto

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Πολωνία » III Liga - Group IV 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      18:00 Lublin v Ostrowiec Swietokrzyski

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Μαρόκο » Coupe du Trone

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        18:00 Raja Casablanca v Difaa El Jadidi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Περού » Segunda Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18:00 Los Caimanes v Defensor La Bocana

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Σερβία » Super Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            18:00 FK Vozdovac v Backa

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Γεωργία » Erovnuli Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              18:00 Dinamo Batumi v Saburtalo Tbilisi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Μαυροβούνιο » Prva Crnogorska Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                18:00 Buducnost v Decic

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Αλγερία » Division 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  18:00 ES Setif v Paradou

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ασία » AFC Champions League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    18:15 Αλ Χιλάλ v Ουράβα

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      18:30 Manacor v Son Cladera

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Τουρκία » Super Lig

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        18:30 Μπασακσεχίρ v Γαλατασαράι

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ιορδανία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18:30 Al Jazeera Amman v Al Yarmouk

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Τσεχία » 1. Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            19:00 Slavia Prague v Dukla Prague

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              19:00 Espanyol B v UE Figueres

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ιταλία » Serie A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                19:00 Ρόμα v Λάτσιο

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ολλανδία » Tweede Divisie 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  19:00 De Treffers v Rijnsburgse

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Αγγλία » Professional Development League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    19:00 Hull City U23 v Sheffield Wed U23

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Βέλγιο » Jupiler League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      19:00 Mouscron v Anderlecht

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Κροατία » 1. HNL

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        19:00 Rijeka v Zapresic

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Γαλλία » CFA - Group B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          19:00 Epinal v Villefranche

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Νορβηγία » OBOS-ligaen

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            19:00 Notodden v Fredrikstad

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Πολωνία » III Liga - Group II 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              19:00 Pogon Szczecin II v Wda Swiecie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                19:00 CS U. Craiova v FC Juventus Bucuresti

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Σουδάν » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  19:00 Al-Khartoum v Amal Atbara

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    19:15 Mons Calpe v St Josephs

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      19:30 Bezana v Deportiva Santillana

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ολλανδία » Eredivisie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        19:30 Twente v Heerenveen

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Αυστρία » Tipico Bundesliga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          19:30 Mattersburg v Altach

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Αγγλία » Championship

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            19:30 Fulham v Derby

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Γαλλία » CFA - Group A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              19:30 Bergerac v Marseille II

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                19:30 Ολυμπιακός v Λεβαδειακός

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ελβετία » Challenge League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  20:00 Rapperswil v Xamax

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Γαλλία » CFA - Group D

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    20:00 Boulogne v Trelissac

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Πορτογαλία » Taça de Portugal

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      20:15 Μπενφίκα v Σετούμπαλ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Βέλγιο » First Amateur Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        20:30 Dessel v Seraing

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ισραήλ » Ligat ha'Al

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          20:30 H. Beer Sheva v H. Akko

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ουγγαρία » OTP Bank Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            20:30 Ντέμπρετσεν v Βιντεότον

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Τσεχία » 1. Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              21:00 Slovacko v Plzen

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                21:00 Olimpic Xativa v Levante B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Αγγλία » Premier League 2

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  21:00 Liverpool U23 v Everton U23

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Βέλγιο » Second Amateur Division Group VFV B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    21:00 Cappellen v Hades

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      21:00 Dijon v Troyes

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        21:00 Sport Boys v Bolivar

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Βραζιλία » Série B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          21:00 Goias v Internacional

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ιταλία » Lega Pro - Group C

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            21:30 Bisceglie v Monopoli

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Βέλγιο » Jupiler League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              21:30 St. Liege v Oostende

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                21:30 Lechia Gdansk v Plock

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Βραζιλία » Série B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  21:30 ABC v Oeste

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    21:30 Glacis United v Gibraltar United

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ιταλία » Serie A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      21:45 Νάπολι v Μίλαν

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ολλανδία » Eredivisie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        21:45 Willem II v Sparta Rotterdam

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Αργεντινή » Primera D Metropolitana

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          22:00 Puerto Nuevo v Real Pilar

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Περού » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            22:00 Dep. Municipal v Garcilaso

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ουρουγουάη » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              22:00 Sisley v Juventud

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Αργεντινή » Primera B Nacional

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                22:05 Nueva Chicago v Sarmiento Junin

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Κολομβία » Liga Aguila

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  22:30 Envigado v Patriotas

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    22:30 U.C.R. v Alajuelense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Πορτογαλία » Taça de Portugal

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      22:30 Ρίο Άβε v Μπράγκα

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Εκουαδόρ » Serie A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        22:30 Clan Juvenil v Delfin

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Αργεντινή » Torneo Federal A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          23:00 Libertad de Sunchales v Def. Pronunciamiento

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Παραγουάη » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            23:00 Rubio Nu v Cerro Porteno

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Βραζιλία » Série B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              23:30 Criciuma v Ceara

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Περού » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                19:30 Αλιάνζα Ατλ. v Αγιακούτσο

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Σλοβενία » Prva liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  16:00 Rudar v ND Gorica

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Φιλιππίνες » PFL

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    13:00 Ilocos United v Ceres