Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 19/11/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Αργεντινή » Primera B Metropolitana

00:00 Def. de Belgrano v San Miguel

    Περού » Primera Division

    00:45 AD Cantolao v Sport Rosario

      Μεξικό » Primera Division

      01:00 Cruz Azul v Veracruz

        Κολομβία » Liga Aguila

        01:00 Petrolera v Santa Fe

          Βενεζουέλα » Primera Division

          01:00 Μονάγας v Λάρα

            Αργεντινή » Torneo Federal A

            01:00 Juventud Unida Universitario v San Lorenzo Alem

              Ουρουγουάη » Primera Division

              01:00 Club Nacional v Fenix

                Κολομβία » Liga Aguila

                01:10 Millonarios v Dep. Cali

                  Παραγουάη » Primera Division

                  01:10 Dep. Capiata v Independiente

                    Γουατεμάλα » Liga Nacional

                    02:00 Comunicaciones v Antigua

                      Νέα Ζηλανδία » Football Championship

                      02:00 Southern United v Hawke's Bay

                        Παναμάς » LPF 2017/2018

                        02:00 Chorrillo v Tauro

                          Αργεντινή » Primera Division

                          02:30 Ιντεπεντιέντε v Ρίβερ Πλέιτ

                            Μεξικό » Liga de Ascenso

                            03:00 Celaya v Correcaminos

                              Ονδούρα » Liga Nacional

                              03:00 Ρεάλ Εσπάνια v Μοτάγκουα

                                Νέα Ζηλανδία » Football Championship

                                03:00 Auckland City v Wellington Phoenix Res 2

                                  Νικαράγουα » Primera Division

                                  03:00 Esteli v Managua FC

                                    Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                    04:00 Ερεδιάνο v Σάντος ντε Γκουάμπιλες

                                      Κόσμος » Friendly International

                                      04:00 Fiji v Estonia

                                        Αυστραλία » National Youth League

                                        04:30 Περθ Γκλόρι U21 v Αδελαϊδα Κ21

                                          Μεξικό » Liga de Ascenso

                                          05:00 Juarez v Venados

                                            Νέα Ζηλανδία » Football Championship

                                            05:35 Hamilton v Team Wellington

                                              Αυστραλία » W-League

                                              07:30 Newcastle W v Canberra W

                                                Νότια Κορέα » K-League Classic

                                                08:00 Gangwon v Ulsan Hyundai

                                                  Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                                  08:30 Hong Kong Sapling v Hong Kong Rangers

                                                    Ιαπωνία » J-League Division 2

                                                    09:00 Chiba v Yokohama

                                                      Αυστραλία » A-League

                                                      10:00 Perth Glory v Melbourne Victory

                                                        Ρωσία » Youth League

                                                        10:30 FK Rostov U21 v Amkar U21

                                                          Τσεχία » Division B

                                                          11:15 Meteor Prague v Louny

                                                            Σλοβακία » 2. liga

                                                            11:30 Zilina B v Trebisov

                                                              Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                                              11:30 Yuen Long v Kitchee

                                                                Sri Lanka » Champions League 2017

                                                                11:30 Navy v Moragasmulla

                                                                  Γερμανία » Oberliga Hamburg

                                                                  11:45 Teutonia Ottensen v SC Victoria Hamburg

                                                                    Τσεχία » Czech Cup Women

                                                                    12:00 Olomouc W v Hradec Kralove W

                                                                      Βιετνάμ » V-League

                                                                      12:00 Can Tho v Song Lam Nghe An

                                                                        Ισπανία » Segunda Division B - Group 4

                                                                        12:00 Lorca Deportiva v Las Palmas B

                                                                          Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                          12:00 Samsunspor v Adanaspor AS

                                                                            Γερμανία » Bundesliga Women

                                                                            12:00 Hoffenheim W v Duisburg W

                                                                              Πολωνία » Central Youth League 2017/2018

                                                                              12:00 Cracovia U19 v S. Rzeszow U19

                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                12:15 Santurtzi v Somorrostro

                                                                                  Τουρκία » TFF 3. Lig Group 1

                                                                                  12:30 Altindag Bld. v Orhangazispor

                                                                                    Βουλγαρία » Parva Liga

                                                                                    12:30 Dunav Ruse v Cherno More

                                                                                      Μπανγκλαντές » Premier League

                                                                                      12:30 Sheikh Jamal v BJMC

                                                                                        Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                        12:45 Siete Villas v Rayo Cantabria

                                                                                          Ρωσία » Premier League

                                                                                          13:00 FK Anzi Makhackala v Lokomotiv Moscow

                                                                                            Τσεχία » Youth League

                                                                                            13:00 Hradec Kralove U21 v Jablonec U21

                                                                                              Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                              13:00 Albacete B v Villacanas

                                                                                                Τουρκία » Super Lig

                                                                                                13:00 Genclerbirligi v Kayserispor

                                                                                                  Δανία » Superliga

                                                                                                  13:00 Lyngby v Randers FC

                                                                                                    Πολωνία » Division 1

                                                                                                    13:00 Leczna v Odra Opole

                                                                                                      Αρμενία » Premier League

                                                                                                      13:00 Ararat Yerevan v Pyunik Yerevan

                                                                                                        Λιθουανία » A Lyga

                                                                                                        13:00 Jonava v Atlantas

                                                                                                          Φιλιππίνες » PFL

                                                                                                          13:00 Global v Meralco Sparks

                                                                                                            Καμπότζη » C-League

                                                                                                            13:00 National Defense v Kirivong Sok Sen Chey

                                                                                                              Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                              13:30 Cartagena B v Minerva

                                                                                                                Ιταλία » Serie A

                                                                                                                13:30 Κροτόνε v Τζένοα

                                                                                                                  Ολλανδία » Eredivisie

                                                                                                                  13:30 Den Haag v Heracles

                                                                                                                    Κίνα » FA Cup

                                                                                                                    13:35 Shanghai Shenhua v Shanghai SIPG

                                                                                                                      Ρωσία » Division 2 - South

                                                                                                                      14:00 Armavir v Anzhi 2

                                                                                                                        Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                        14:00 CD Buzanada v Los Llanos

                                                                                                                          Δανία » 3F Ligaen Women

                                                                                                                          14:00 Fortuna Hjorring W v BSF W

                                                                                                                            Ουκρανία » Pari-Match League

                                                                                                                            14:00 Vorskla Poltava v Stal Kamianske

                                                                                                                              Γερμανία » Junioren Bundesliga West

                                                                                                                              14:00 Arminia Klosterhardt U19 v Schalke U19

                                                                                                                                Σλοβακία » 2. liga

                                                                                                                                14:00 Sered v I. Bratislava

                                                                                                                                  Πολωνία » III Liga - Group III 2017/2018

                                                                                                                                  14:00 Gornik Z. 2 v Gwarek Tarnowskie Gory

                                                                                                                                    Ρουμανία » Liga 2

                                                                                                                                    14:00 Clinceni v Balotesti

                                                                                                                                      Ουγγαρία » Merkantil Bank Liga

                                                                                                                                      14:00 Cegledi v Soroksar

                                                                                                                                        Ινδία » ISL

                                                                                                                                        14:00 Chennaiyin v Goa

                                                                                                                                          Σερβία » Super Liga

                                                                                                                                          14:00 Javor v Partizan

                                                                                                                                            Σκόπια » First League

                                                                                                                                            14:00 Akademija Pandev v Rabotnicki

                                                                                                                                              Τσεχία » Division 2

                                                                                                                                              14:30 Sokolov v Vitkovice

                                                                                                                                                Ισπανία » Primera Division Women

                                                                                                                                                14:30 Tenerife W v Barcelona W

                                                                                                                                                  Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                                                                                                  14:30 Αλτινόρντου v Γκιρέσουνσπορ

                                                                                                                                                    Δανία » 1st Division

                                                                                                                                                    14:30 Αμαγέρ v Βέιλε

                                                                                                                                                      Γερμανία » Oberliga NOFV-Nord

                                                                                                                                                      14:30 CFC Hertha v Brieselang

                                                                                                                                                        Κύπρος » Division 2

                                                                                                                                                        14:30 Ethn. Assias v ASIL Lysi

                                                                                                                                                          Βουλγαρία » Vtora liga

                                                                                                                                                          14:30 Maritsa Plovdiv v Ludogorets II

                                                                                                                                                            Ομάν » Sultan Cup

                                                                                                                                                            14:45 Al Bdea v Al-Ittihad

                                                                                                                                                              Ολλανδία » Tweede Divisie 2017/2018

                                                                                                                                                              15:00 De Dijk v AFC

                                                                                                                                                                Δανία » Superliga

                                                                                                                                                                15:00 Horsens v Odense

                                                                                                                                                                  Γερμανία » Oberliga Niedersachsen

                                                                                                                                                                  15:00 Arminia Hannover v Delmenhorst

                                                                                                                                                                    Αυστρία » Regionalliga East

                                                                                                                                                                    15:00 Admira (Am) v FK Austria Vienna (Am)

                                                                                                                                                                      Νορβηγία » OBOS-ligaen

                                                                                                                                                                      15:00 Μιοντάλεν v Ρανχάιμ

                                                                                                                                                                        Σλοβακία » Fortuna liga

                                                                                                                                                                        15:00 Slovan Bratislava v Trnava

                                                                                                                                                                          Βουλγαρία » Vtora liga

                                                                                                                                                                          15:00 Montana v Botev Vratsa

                                                                                                                                                                            Ελλάδα » Football League

                                                                                                                                                                            15:00 Apollon Larissa v Panserraikos

                                                                                                                                                                              Αζερμπαϊτζάν » Premier League

                                                                                                                                                                              15:00 Neftci Baku v Gabala

                                                                                                                                                                                Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                                                15:00 Floriana v Sliema

                                                                                                                                                                                  Τανζανία » Ligi Kuu Bara

                                                                                                                                                                                  15:00 Mtibwa Sugar v Kagera Sugar

                                                                                                                                                                                    Qatar » Premier League

                                                                                                                                                                                    15:00 Al-Sadd v Umm-Salal

                                                                                                                                                                                      Ομάν » Sultan Cup

                                                                                                                                                                                      15:10 Mirbat v Oman FC

                                                                                                                                                                                        Αγγλία » Championship

                                                                                                                                                                                        15:15 Leeds v Middlesbrough

                                                                                                                                                                                          Ρωσία » Premier League

                                                                                                                                                                                          15:30 Ροστόφ v Άμκαρ

                                                                                                                                                                                            Τουρκία » Super Lig

                                                                                                                                                                                            15:30 Τράμπζονσπορ v Οσμάνλισπορ

                                                                                                                                                                                              Ιταλία » Serie D - Group E

                                                                                                                                                                                              15:30 Albissola v Savona

                                                                                                                                                                                                Ολλανδία » Eredivisie

                                                                                                                                                                                                15:30 Groningen v Vitesse

                                                                                                                                                                                                  Δανία » 1st Division

                                                                                                                                                                                                  15:30 Esbjerg v Brabrand

                                                                                                                                                                                                    Γερμανία » Oberliga Mittelrhein

                                                                                                                                                                                                    15:30 Euskirchen v Merten

                                                                                                                                                                                                      Βέλγιο » Second Amateur Division Group ACFF 2017/2018

                                                                                                                                                                                                      15:30 Rebecquoise v Solieres Sport

                                                                                                                                                                                                        Γαλλία » Division 1 Women

                                                                                                                                                                                                        15:30 Montpellier W v Bordeaux W

                                                                                                                                                                                                          Νότια Αφρική » Telkom Knockout

                                                                                                                                                                                                          15:30 Polokwane v Bloem Celtic

                                                                                                                                                                                                            Αφρική » CAF Confederations Cup

                                                                                                                                                                                                            15:30 Mazembe v Supersport Utd

                                                                                                                                                                                                              Ρουάντα » National Football league

                                                                                                                                                                                                              15:30 Miroplast v Police

                                                                                                                                                                                                                Γερμανία » Oberliga Mittelrhein

                                                                                                                                                                                                                15:45 Pesch v VfL Vichttal

                                                                                                                                                                                                                  Σουηδία » Allsvenskan

                                                                                                                                                                                                                  15:45 Γιόνσεπινγκ v Τρέλεμποργκ

                                                                                                                                                                                                                    Κολομβία » Liga Aguila

                                                                                                                                                                                                                    16:00 Junior v Dep. Pasto

                                                                                                                                                                                                                      Τσεχία » 1. Liga

                                                                                                                                                                                                                      16:00 Mlada Boleslav v Bohemians 1905

                                                                                                                                                                                                                        Ιταλία » Serie D - Group H

                                                                                                                                                                                                                        16:00 Potenza v Gravina

                                                                                                                                                                                                                          Γερμανία » Regionalliga North

                                                                                                                                                                                                                          16:00 Drochtersen/Assel v Hildesheim

                                                                                                                                                                                                                            Βέλγιο » Second Amateur Division Group VFV A

                                                                                                                                                                                                                            16:00 Pepingen v Londerzeel

                                                                                                                                                                                                                              Κροατία » 1. HNL

                                                                                                                                                                                                                              16:00 D. Zagreb v Lok. Zagreb

                                                                                                                                                                                                                                Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                                                                                16:00 AEL Limassol v Nea Salamis

                                                                                                                                                                                                                                  Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                  16:00 Caen v Nice

                                                                                                                                                                                                                                    Σλοβενία » Prva liga

                                                                                                                                                                                                                                    16:00 Domzale v Krsko

                                                                                                                                                                                                                                      Λουξεμβούργο » National Division

                                                                                                                                                                                                                                      16:00 Νίντερκορν v Βικτόρια Ροσπορτ

                                                                                                                                                                                                                                        Μπαχρέιν » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                        16:20 Al-Ahli Manama v Al-Shabbab

                                                                                                                                                                                                                                          Πορτογαλία » Taça de Portugal

                                                                                                                                                                                                                                          16:30 Ολιβεϊρένσε v Μαρίτιμο

                                                                                                                                                                                                                                            Γερμανία » Oberliga Niederrhein

                                                                                                                                                                                                                                            16:30 Hilden v SSVg Velbert

                                                                                                                                                                                                                                              Αυστρία » Regionalliga East

                                                                                                                                                                                                                                              16:30 Horn v Stadlau

                                                                                                                                                                                                                                                Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                                                                                                                                                                                16:30 Slask Wroclaw v Arka Gdynia

                                                                                                                                                                                                                                                  Ουαλία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                  16:30 Cardiff Metropolitan v Druids

                                                                                                                                                                                                                                                    Ινδία » ISL

                                                                                                                                                                                                                                                    16:30 Bengaluru v Mumbai City

                                                                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                      16:45 Cayon v Barreda Balompie

                                                                                                                                                                                                                                                        Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                                                                                                                                                                                                        17:00 Rizespor v Istanbulspor AS

                                                                                                                                                                                                                                                          Πορτογαλία » Taça de Portugal

                                                                                                                                                                                                                                                          17:00 Caldas v Arouca

                                                                                                                                                                                                                                                            Δανία » Superliga

                                                                                                                                                                                                                                                            17:00 Σοντερίσκε v Κοπεγχάγη

                                                                                                                                                                                                                                                              Γερμανία » Oberliga Mittelrhein

                                                                                                                                                                                                                                                              17:00 Breinig v Friesdorf

                                                                                                                                                                                                                                                                Σκωτία » Championship

                                                                                                                                                                                                                                                                17:00 Dundee Utd v Falkirk

                                                                                                                                                                                                                                                                  Ελβετία » Challenge League

                                                                                                                                                                                                                                                                  17:00 Chiasso v Wohlen

                                                                                                                                                                                                                                                                    Αγγλία » Bostik League

                                                                                                                                                                                                                                                                    17:00 Leatherhead v Wingate & Finchley

                                                                                                                                                                                                                                                                      Βέλγιο » Proximus League

                                                                                                                                                                                                                                                                      17:00 St. Gilloise v Tubize

                                                                                                                                                                                                                                                                        Λουξεμβούργο » National Division

                                                                                                                                                                                                                                                                        17:00 Esch v Dudelange

                                                                                                                                                                                                                                                                          Μαρόκο » Botola Pro

                                                                                                                                                                                                                                                                          17:00 Rapide Oued Zem v Olympique Khouribga

                                                                                                                                                                                                                                                                            Ουγγαρία » Merkantil Bank Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                            17:00 Csakvari v Kazincbarcikai

                                                                                                                                                                                                                                                                              Βοσνία και Ερζεγοβίνη » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                              17:00 Siroki Brijeg v GOSK Gabela

                                                                                                                                                                                                                                                                                Ιορδανία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                17:00 Al Ramtha v That Ras

                                                                                                                                                                                                                                                                                  Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                  17:00 Hamrun v Valletta

                                                                                                                                                                                                                                                                                    Qatar » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                    17:10 Al-Duhail v Al-Kharitiyath

                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                                                                                                                                                                      17:15 Espanyol v Valencia

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                                                                                                                                                        17:15 Γιάννινα v Παναιτωλικός

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Μάλτα » Division 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                          17:15 Melita FC v Zejtun Corinthians

                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                            17:30 Almazan v Bembibre

                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ιταλία » Lega Pro - Group A

                                                                                                                                                                                                                                                                                              17:30 Giana Erminio v Prato

                                                                                                                                                                                                                                                                                                Αυστρία » Tipico Bundesliga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                17:30 Σάλτσμπουργκ v Στουρμ Γκρατς

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Βουλγαρία » Parva Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  17:30 Bistritsa v Levski

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ολλανδία » Eredivisie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    17:45 Ρόντα v Άλκμααρ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ρωσία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      18:00 Zenit Petersburg v Tosno

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        18:00 Algeciras v Guadalcacin

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Πορτογαλία » Taça de Portugal

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18:00 SC Praiense v Vilafranquense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Αγγλία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            18:00 Watford v West Ham

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              18:00 Ερμής v Ανόρθωση

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                18:00 Lyon v Montpellier

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Νορβηγία » Toppserien Women

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  18:00 Grand Bodo W v Uraedd W

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Πολωνία » Division 2

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    18:00 GKS Belchatow v Blekitni Stargard

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      18:00 Κονκόρντια v Άστρα

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Περού » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        18:00 Union Comercio v Cajamarca

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Σερβία » Super Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18:00 Sp. Subotica v Borac

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            18:30 Alcudia v Ferriolense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Τουρκία » Super Lig

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              18:30 Φενέρμπαχτσε v Σίβασπορ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ιταλία » Serie B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                18:30 Salernitana v Cremonese

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ομάν » Sultan Cup

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  18:30 Al-Midhaibi v Fanja SC

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Μπαχρέιν » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    18:35 Malkia v Al-Ittihad

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Σαουδική Αραβία » Saudi Professional League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      18:40 Αλ Τααβόν v Αλ Αχλί SC

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Πολωνία » Division 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        18:45 Legnica v Rakow

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          19:00 Grecia v Carmelita

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ισπανία » Segunda Division B - Group 3

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            19:00 Hercules v Saguntino

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Δανία » Superliga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              19:00 Μπρόντμπι v Νόρτζελαντ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Γερμανία » Bundesliga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                19:00 SV Werder Bremen v Hannover

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Βέλγιο » Jupiler League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  19:00 Club Brugge KV v Waasland-Beveren

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Κροατία » 1. HNL

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    19:00 Istra 1961 v Hajduk Split

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Νορβηγία » Eliteserien

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      19:00 Rosenborg v Viking

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        19:00 Legia v Gornik Z.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Λουξεμβούργο » National Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          19:00 Hostert v Differdange

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Μαρόκο » Botola Pro

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            19:00 Wydad v RAC Casablanca

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Εκουαδόρ » Serie A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              19:00 Macara v Fuerza A.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Βοσνία και Ερζεγοβίνη » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                19:00 Borac Banja Luka v Zeljeznicar

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ιορδανία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  19:00 Al Ahli v Al-Faisaly Amman

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Σκόπια » First League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    19:00 Vardar v Pelister

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » Segunda Division B - Group 2

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      19:30 Caudal Deportivo v Izarra

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ιταλία » Lega Pro - Group B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        19:30 FeralpiSalo v AlbinoLeffe

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ουκρανία » Pari-Match League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          19:30 Τσερνομόρετς v Ολιμπίκ Ντονέτσκ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            19:30 Παναθηναϊκός v ΑΕΚ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Μεξικό » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              20:00 Toluca v Club Tijuana

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Περού » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                20:15 Χουάν Αούριχ v Αλιάνζα Λίμα

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ισπανία » LaLiga2

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  21:00 Λεονέσα v Γρανάδα

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Βέλγιο » Jupiler League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    21:00 Lokeren v Gent

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      21:00 The Strongest v Oriente Petrolero

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Βραζιλία » Série A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        21:00 Flamengo RJ v Corinthians

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ουρουγουάη » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          21:00 Boston River v Defensor Sp.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            21:30 Limon v Guadalupe

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ισπανία » LaLiga2

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              21:30 Χιχόν v Κάντιθ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ιταλία » Serie A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                21:45 Ίντερ v Αταλάντα

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  22:00 Μπορντό v Μαρσέιγ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Αργεντινή » Primera C Metropolitana

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    22:00 Deportivo Armenio v Central Cordoba

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Εκουαδόρ » Serie A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      22:00 Guayaquil City v LDU Quito

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ουρουγουάη » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        22:00 Γουόντερερς v Ράμπλα Τζούνιορς

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          22:00 Boys' Town v Tivoli

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Κολομβία » Torneo Aguila

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            22:15 Llaneros v Cartagena

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Πορτογαλία » Taça de Portugal

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              22:15 Guimaraes v Feirense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Περού » Segunda Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                22:30 Hualgayoc v Cesar Vallejo

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Αργεντινή » Torneo Federal A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  23:00 Deportivo Maipu v Union Villa Krause

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Βραζιλία » Série A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    23:00 Atletico-MG v Coritiba

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Παραγουάη » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      23:00 Olimpia Asuncion v Sportivo Trinidense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        23:00 Chalatenango v Metapan

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Νικαράγουα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          23:00 Ferretti v Diriangen

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Τρινιντάντ και Τομπάγκο » Pro League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            23:00 Point Fortin v Central FC

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              23:15 San Jose v Guabira

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Αργεντινή » Torneo Federal A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                23:30 Gimnasia y Tiro v Crucero del Norte