Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 20/11/2017

Κουπόνι στοιχήματος

Μεξικό » Liga de Ascenso

00:00 Zacatepec v Alebrijes Oaxaca

    Κόστα Ρίκα » Primera Division

    00:00 Λιβερία v Σάπρισα

      Αργεντινή » Torneo Federal A

      00:00 AH Zapla v Sarmiento Resistencia

        Ουρουγουάη » Primera Division

        00:00 Penarol v Plaza Colonia

          Ονδούρα » Liga Nacional

          00:00 Ολύμπια v Μαραθόν

            Αργεντινή » Primera Division

            00:15 Boca Juniors v Racing Club

              Κολομβία » Torneo Aguila

              00:30 Leones v Cucuta

                Αργεντινή » Torneo Federal A

                00:30 Cipolletti v Independiente de Neuquen

                  Εκουαδόρ » Serie A

                  00:30 Emelec v Ind. del Valle

                    Βενεζουέλα » Primera Division

                    01:00 Καραμπόμπο v Μίνερος

                      Παναμάς » LPF 2017/2018

                      01:00 Arabe Unido v Plaza Amador

                        Παραγουάη » Primera Division

                        01:10 Σπορτίβο Λουκουένιο v Γκουαρανί

                          Αργεντινή » Torneo Federal A

                          01:30 Defensores Belgrano VR v Sportivo Las Parejas

                            Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                            01:30 Μπλούμινγκ v Ουνιβερσιδάδ Σούκρε

                              Γουατεμάλα » Liga Nacional

                              02:00 Xelaju v Guastatoya

                                Αργεντινή » Torneo Federal A

                                02:10 Guarani Antonio Franco v San Jorge

                                  Μεξικό » Primera Division

                                  02:30 Santos Laguna v Club America

                                    Κολομβία » Liga Aguila

                                    02:30 Λα Εκιδάδ v Ντεπόρτες Τολίμα

                                      Αργεντινή » Primera Division

                                      02:30 Talleres Cordoba v Rosario Central

                                        Μεξικό » Liga de Ascenso

                                        04:00 Tampico Madero v Zacatecas Mineros

                                          Τσεχία » Youth League

                                          11:30 Teplice U21 v Bohemians 1905 U21

                                            Μπανγκλαντές » Premier League

                                            12:30 Arambagh v Saif Sporting Club

                                              Ιράν » Persian Gulf Pro League

                                              13:00 Sepidrood Rasht v Zob Ahan

                                                Τσεχία » Youth League

                                                14:00 Dukla Prague U21 v Ceske Budejovice U21

                                                  Λετονία » SynotTip Virslīga

                                                  14:00 Metta/LU v AFA Olaine

                                                    Σερβία » Prva Liga

                                                    14:00 Jagodina v Metalac

                                                      Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                                      14:00 Pegasus v Tai Po

                                                        Μπανγκλαντές » Premier League

                                                        14:45 Muktijoddha Sangsad v Rahmatgonj MFS

                                                          Αγγλία » Premier League 2

                                                          15:00 Aston Villa U23 v Blackburn U23

                                                            Ιράν » Persian Gulf Pro League

                                                            15:00 Foolad v Pars Janoobi Jam

                                                              Albania » Super League

                                                              15:00 Kukesi v Partizani

                                                                Ιταλία » Primavera 2 2017/2018

                                                                15:30 Perugia U19 v Ternana U19

                                                                  Αγγλία » Premier League 2

                                                                  15:30 West Brom U23 v Middlesbrough U23

                                                                    Ιράν » Persian Gulf Pro League

                                                                    16:00 Persepolis v Padideh Khorasan

                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                      16:00 MFM FC (Nig) v Katsina United FC (Nig)

                                                                        Μπαχρέιν » Premier League

                                                                        16:20 Al Riffa v East Riffa

                                                                          Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                          17:00 Gaziantepspor v Boluspor

                                                                            Μπαχρέιν » Premier League

                                                                            17:00 Αλ Χαντ v Αλ Ναίμα

                                                                              Βουλγαρία » Parva Liga

                                                                              17:30 Vereya v Etar

                                                                                Κόσμος » Club Friendly

                                                                                17:30 Rivers United FC (Nig) v Kano (Nig)

                                                                                  Ρουμανία » Liga 2

                                                                                  18:00 Mioveni v AFC Hermannstadt

                                                                                    Μπαχρέιν » Premier League

                                                                                    18:35 Manama Club v Al-Muharraq

                                                                                      Τουρκία » Super Lig

                                                                                      19:00 Kardemir Karabuk v Kasimpasa

                                                                                        Κύπρος » First Division

                                                                                        19:00 Paphos v Doxa

                                                                                          Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                          19:00 Zaglebie v Korona Kielce

                                                                                            Ολλανδία » Reserve League 2017/2018

                                                                                            19:30 Jong Dordrecht v Jong Zwolle

                                                                                              Ελλάδα » Super League

                                                                                              19:30 ΠΑΟΚ v Ατρόμητος

                                                                                                Δανία » Superliga

                                                                                                20:00 Άαλμποργκ v Μίντιλαντ

                                                                                                  Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                  20:00 Amiens v Lille

                                                                                                    Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                    20:00 Ελ Ισμαϊλί v Αλ Αχλί

                                                                                                      Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                      20:45 Voluntari v FC Viitorul

                                                                                                        Ολλανδία » Eerste Divisie

                                                                                                        21:00 Jong AZ v Jong Ajax

                                                                                                          Ελβετία » Challenge League

                                                                                                          21:00 Vaduz v Schaffhausen

                                                                                                            Αγγλία » Professional Development League

                                                                                                            21:00 Burnley U23 v Bolton U23

                                                                                                              Βέλγιο » Super League Women 2017/2018

                                                                                                              21:00 Heist W v Leuven W

                                                                                                                Αργεντινή » Torneo Federal A

                                                                                                                21:00 Deportivo Madryn v Villa Mitre

                                                                                                                  Βραζιλία » Série A

                                                                                                                  21:00 Φλουμινένσε v Πόντε Πρέτα

                                                                                                                    Γερμανία » Regionalliga Bayern

                                                                                                                    21:05 Μόναχο 1860 v Μπούχμπαχ

                                                                                                                      Ιταλία » Serie B

                                                                                                                      21:30 Palermo v Cittadella

                                                                                                                        Γερμανία » 2. Bundesliga

                                                                                                                        21:30 SG Dynamo Dresden v Kaiserslautern

                                                                                                                          Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                                          21:30 Gibraltar Phoenix v Lions Gibraltar

                                                                                                                            Ιταλία » Serie A

                                                                                                                            21:45 Βερόνα v Μπολόνια

                                                                                                                              Αγγλία » Bostik League

                                                                                                                              21:45 Kingstonian v Billericay

                                                                                                                                Γαλλία » Ligue 2

                                                                                                                                21:45 Lens v Niort

                                                                                                                                  Ουαλία » League Cup

                                                                                                                                  21:45 Connahs Q. v TNS

                                                                                                                                    Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                    22:00 Έιμπαρ v Μπέτις

                                                                                                                                      Αγγλία » Premier League

                                                                                                                                      22:00 Brighton v Stoke City

                                                                                                                                        Αργεντινή » Primera D Metropolitana

                                                                                                                                        22:00 Deportivo Muniz v Argentino de Rosario

                                                                                                                                          Τρινιντάντ και Τομπάγκο » Pro League

                                                                                                                                          22:00 San Juan Jabloteh v W Connection

                                                                                                                                            Αργεντινή » Primera B Metropolitana

                                                                                                                                            22:05 Platense v Comunicaciones

                                                                                                                                              Περού » Primera Division

                                                                                                                                              22:30 Comerciantes Unidos v FBC Melgar