Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 21/02/2018

Κουπόνι στοιχήματος

Νότια Αμερική » Copa Sudamericana

00:15 Sport Rosario (Per) v CA Cerro (Uru)

    Βραζιλία » Copa Verde

    00:30 Paysandu PA v Interporto

      Χιλή » Primera B

      01:00 San Felipe v S. Morning

        Βραζιλία » Campeonato Pernambucano

        01:00 Nautico v Afogados da Ingazeira

          Νότια Αμερική » Copa Sudamericana

          02:30 Barcelona SC (Ecu) v Diaz (Par)

            Κολομβία » Liga Aguila

            02:45 Ντεπορτίβο Πάστο v Λα Εκιδάδ

              Βραζιλία » Copa do Nordeste

              02:45 Santa Cruz v CRB

                Μεξικό » Copa Mexico

                03:00 Cruz Azul v Alebrijes Oaxaca

                  Βόρεια & Κεντρική Αμερική » CONCACAF Champions League

                  03:00 Ερεδιάνο v Τίγρες

                    Παναμάς » LPF 2017/2018

                    03:00 Plaza Amador v Alianza

                      Μεξικό » Copa Mexico

                      05:00 Queretaro v Cimarrones de Sonora

                        Βόρεια & Κεντρική Αμερική » CONCACAF Champions League

                        05:00 Colorado Rapids v Toronto FC

                          Μεξικό » Copa Mexico

                          05:06 Club Leon v Cafetaleros de Tapachula

                            Τσεχία » Youth League

                            12:00 Slovacko U21 v Trinec U21

                              Ασία » AFC Champions League

                              12:00 C-Osaka (Jpn) v Guangzhou Evergrande (Chn)

                                Ουκρανία » Pari-Match League

                                14:00 Karpaty v Olimpik Donetsk

                                  Ασία » AFC Champions League

                                  14:00 Shanghai Shenhua (Chn) v Sydney FC (Aus)

                                    Ομάν » Sultan Cup

                                    14:30 Sohar v Al-Ahli/Sedab

                                      Ευρώπη » UEFA Youth League

                                      14:45 Tottenham U19 v Monaco U19

                                        Σαουδική Αραβία » Division 1

                                        14:45 Al Qaisoma v Najran

                                          Τουρκία » TFF 1. Lig

                                          15:00 Eskisehirspor v Gaziantep

                                            Ευρώπη » UEFA Youth League

                                            15:00 FC Porto U19 v Salzburg U19

                                              Κόσμος » Club Friendly

                                              15:00 Odd (Nor) v Jerv (Nor)

                                                Αφρική » CAF Champions League

                                                15:00 Kampala City (Uga) v CNaPS Sport (Mad)

                                                  Σκόπια » Macedonian Cup

                                                  15:00 Vardar v Shkendija

                                                    Ομάν » Sultan Cup

                                                    15:20 Sur Club v Al-Shabab

                                                      Ιταλία » Serie D - Group A

                                                      15:30 Casale v Folgore Caratese

                                                        Ομάν » Sultan Cup

                                                        15:45 Al Nasr v Al-Bashaeer

                                                          Γαλλία » Division 1 Women

                                                          16:00 Fleury 91 W v Montpellier W

                                                            Ινδία » ISL

                                                            16:30 Goa v Delhi Dynamos

                                                              Αφρική » CAF Champions League

                                                              16:30 Eding Sport (Cmr) v Plateau United (Nga)

                                                                Κύπρος » Cyprus Cup

                                                                17:00 Doxa v Omonia

                                                                  Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                                  17:00 Atl. Madrid U19 v Basel U19

                                                                    Ουγγαρία » Hungarian Cup

                                                                    17:00 Gyor v Balmazujvaros Sport

                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                      17:00 Aalesund (Nor) v Start (Nor)

                                                                        Αφρική » CAF Champions League

                                                                        17:00 Aduana Stars (Gha) v Al Tahaddi (Lib)

                                                                          Palestine » West Bank League 2017/2018

                                                                          17:00 Al Khaleel v Shabab Al-Dhahiriya

                                                                            Σαουδική Αραβία » Division 1

                                                                            17:15 Al Najoom v Al Taee

                                                                              Μπαχρέιν » Premier League

                                                                              17:30 Αλ Μουχαράκ v Αλ Ναίμα

                                                                                Κόσμος » Club Friendly

                                                                                17:30 Asane (Nor) v Lysekloster (Nor)

                                                                                  Αφρική » CAF Confederations Cup

                                                                                  17:30 Nouadhibou (Mau) v Africa Sports (Ivo)

                                                                                    Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                                    18:00 Istanbulspor AS v Manisaspor

                                                                                      Ιταλία » Serie D - Group B

                                                                                      18:00 Rezzato v Ciserano

                                                                                        Κύπρος » First Division

                                                                                        18:00 Aris v Ol. Nicosia

                                                                                          Ουγγαρία » Hungarian Cup

                                                                                          18:00 MTK Budapest v Senyo Carnifex

                                                                                            Κόσμος » Club Friendly

                                                                                            18:00 Rubin Kazan (Rus) v Lillestrom (Nor)

                                                                                              Αφρική » CAF Champions League

                                                                                              18:00 ASEC Mimosas (Ivo) v Buffles du Borgou (Ben)

                                                                                                Κολομβία » Copa Aguila

                                                                                                18:30 Popayan v Orsomarso

                                                                                                  Ιταλία » Serie D - Group D

                                                                                                  18:30 Colligiana v Vivi Altotevere

                                                                                                    Ομάν » Sultan Cup

                                                                                                    18:30 Al Suwaiq v Seeb

                                                                                                      Κύπρος » Cyprus Cup

                                                                                                      19:00 ΑΠΟΕΛ v Ερμής

                                                                                                        Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                                                                        19:00 Bayern U19 v Real Madrid U19

                                                                                                          Γαλλία » CFA - Group B

                                                                                                          19:00 Le Puy v Montceau

                                                                                                            Ουγγαρία » Hungarian Cup

                                                                                                            19:00 Siofok v Honved

                                                                                                              Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                              19:00 Legionowo (Pol) v Pilica Bialobrzegi (Pol)

                                                                                                                Αφρική » CAF Champions League

                                                                                                                19:00 Misr Elmaqasah (Egy) v Generation F. (Sen)

                                                                                                                  Γερμανία » Junioren Bundesliga West

                                                                                                                  19:15 Leverkusen U19 v Schalke U19

                                                                                                                    Σαουδική Αραβία » Saudi Professional League

                                                                                                                    19:20 Al Qadisiya v Al-Ettifaq

                                                                                                                      Γερμανία » 2. Bundesliga

                                                                                                                      19:30 Darmstadt v Kaiserslautern

                                                                                                                        Νότια Αφρική » Premier League

                                                                                                                        19:30 Mamelodi Sundowns v Free State Stars

                                                                                                                          Μπαχρέιν » Premier League

                                                                                                                          19:30 Malkia v Manama Club

                                                                                                                            Αφρική » CAF Champions League

                                                                                                                            19:30 Al-Merreikh (Sud) v Township Rollers (Bot)

                                                                                                                              Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                              19:45 Λεγανές v Ρεάλ Μαδρίτης

                                                                                                                                Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                                20:00 Estoril v FC Porto

                                                                                                                                  Κόσμος » Mobile Mini Sun Cup

                                                                                                                                  20:00 New England Revolution v Sporting Kansas City

                                                                                                                                    Αφρική » CAF Confederations Cup

                                                                                                                                    20:00 Hawks (Gam) v Akwa United (Nga)

                                                                                                                                      Namibia » MTC Premiership

                                                                                                                                      20:00 Civics v Orlando Pirates

                                                                                                                                        Ιταλία » Coppa Italia Lega Pro

                                                                                                                                        20:30 Alessandria v Pontedera

                                                                                                                                          Γερμανία » Oberliga Westfalen

                                                                                                                                          20:30 Westfalia Herne v Ennepetal

                                                                                                                                            Βραζιλία » Campeonato Brasiliense

                                                                                                                                            20:30 Ceilandia v Paranoa

                                                                                                                                              Ισλανδία » League Cup

                                                                                                                                              20:30 Fjolnir v Olafsvik

                                                                                                                                                Κολομβία » Copa Aguila

                                                                                                                                                21:00 Bogota v Quindio

                                                                                                                                                  Ισπανία » Copa Federacion

                                                                                                                                                  21:00 SD Logrones v Vilafranca

                                                                                                                                                    Αγγλία » Professional Development League

                                                                                                                                                    21:00 Bolton U23 v Burnley U23

                                                                                                                                                      Ευρώπη » UEFA Youth League

                                                                                                                                                      21:00 Chelsea U19 v Feyenoord U19

                                                                                                                                                        Βραζιλία » Campeonato Brasiliense

                                                                                                                                                        21:00 Brasiliense v Bolamense

                                                                                                                                                          Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                          21:00 SU Straden (Aut) v Svu Kapfenstein (Aut)

                                                                                                                                                            Βραζιλία » Campeonato Carioca

                                                                                                                                                            21:30 Μπάνγκου v Φλουμινένσε

                                                                                                                                                              Γιβραλτάρ » Premier Division

                                                                                                                                                              21:30 Gibraltar Phoenix v St Josephs

                                                                                                                                                                Αγγλία » WSL 1 Women 2017/2018

                                                                                                                                                                21:45 Birmingham W v Manchester City W

                                                                                                                                                                  Ευρώπη » Champions League

                                                                                                                                                                  21:45 Sevilla v Manchester United

                                                                                                                                                                    Σαν Μαρίνο » Coppa Titano

                                                                                                                                                                    21:45 La Fiorita v Tre Fiori

                                                                                                                                                                      Σκωτία » Highland League

                                                                                                                                                                      22:00 Clachnacuddin v Brora Rangers

                                                                                                                                                                        Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                        23:00 Grecia v Limon

                                                                                                                                                                          Ονδούρα » Liga Nacional

                                                                                                                                                                          23:00 Μαραθόν v Γιουτικάλπα

                                                                                                                                                                            Κόσμος » Mobile Mini Sun Cup

                                                                                                                                                                            23:00 New York Red Bulls v Portland Timbers

                                                                                                                                                                              Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                                                                                                                                                                              23:15 Aguila v Audaz