Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 25/02/2018

Κουπόνι στοιχήματος

ΗΠΑ » Carolina Challenge Cup

00:00 Columbus Crew v Minnesota

    Αργεντινή » Primera B Nacional

    00:00 Villa Dalmine v Flandria

      Βραζιλία » Campeonato Alagoano 2018

      00:00 Coruripe v Santa Rita

        Ουρουγουάη » Primera Division

        00:00 Penarol v Liverpool M.

          Αργεντινή » Primera B Nacional

          00:05 Atl. Rafaela v Ind. Rivadavia

            Κολομβία » Liga Aguila

            00:30 Aguilas v Ind. Medellin

              Περού » Primera Division

              00:45 Sport Huancayo v Sport Boys

                Βραζιλία » Campeonato Matogrossense

                00:45 Operario-VG v Pocone

                  Μεξικό » Primera Division

                  01:00 Lobos BUAP v Veracruz

                    Βενεζουέλα » Primera Division

                    01:00 Portuguesa v Metropolitanos

                      Παραγουάη » Primera Division

                      01:00 Sol de America v 3 de Febrero

                        Παναμάς » LPF 2017/2018

                        01:00 Chorrillo v Alianza

                          Χιλή » Primera Division

                          01:30 U. Catolica v Union La Calera

                            Αργεντινή » Torneo Federal A

                            02:00 Rivadavia v Cipolletti

                              Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                              02:00 Nacional Potosi v Sport Boys

                                Νικαράγουα » Primera Division

                                02:00 Real Madriz v Diriangen

                                  ΗΠΑ » Carolina Challenge Cup

                                  02:30 Charleston v Atlanta United

                                    Αργεντινή » Primera Division

                                    02:30 Atl. Tucuman v Tigre

                                      Βραζιλία » Campeonato Paulista

                                      02:30 Sao Caetano v Sao Bento

                                        Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                                        02:30 Chalatenango v Metapan

                                          Κολομβία » Liga Aguila

                                          02:45 Dep. Cali v Millonarios

                                            Μεξικό » Liga de Ascenso

                                            03:00 Cafetaleros de Tapachula v Zacatecas Mineros

                                              Περού » Primera Division

                                              03:00 FBC Melgar v Binacional

                                                Γουατεμάλα » Liga Nacional

                                                03:00 Xelaju v Petapa

                                                  Μεξικό » Primera Division

                                                  03:06 Πατσούκα v Κλαμπ Λεόν

                                                    Ονδούρα » Liga Nacional

                                                    03:15 Vida v Real Espana

                                                      Μεξικό » Liga de Ascenso

                                                      04:00 Tampico Madero v Juarez

                                                        Νικαράγουα » Primera Division

                                                        04:00 Esteli v Managua FC

                                                          Μεξικό » Primera Division

                                                          05:00 Club America v Club Tijuana

                                                            Australia & Oceania » OFC Champions League

                                                            05:00 Venus (Tah) v Auckland City (Nzl)

                                                              Νέα Ζηλανδία » Football Championship

                                                              05:35 Hawke's Bay v Canterbury

                                                                Αυστραλία » NPL Queensland

                                                                06:00 Σάνσαϊν Κόουστ v Μπρίσμπεϊν U21

                                                                  Ιαπωνία » J-League Division 2

                                                                  06:00 Avispa Fukuoka v Gifu

                                                                    Αυστραλία » NPL South Australian

                                                                    06:30 West Torrens v NE Metrostars

                                                                      Ιαπωνία » J-League Division 2

                                                                      07:00 Kamatamare v Albirex Niigata

                                                                        Αυστραλία » NPL South Australian

                                                                        08:30 South Adelaide v Croydon Kings

                                                                          Ιαπωνία » J-League Division 2

                                                                          08:30 Renofa Yamaguchi v Kumamoto

                                                                            Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                                                            08:30 Tai Po v Warriors

                                                                              Ιαπωνία » J-League

                                                                              09:00 Οζάκα v Γιοκοχάμα Μαρίνος

                                                                                Αυστραλία » A-League

                                                                                09:30 Sydney FC v WS Wanderers

                                                                                  Μαλαισία » Super League

                                                                                  10:45 PKNP v Kuala Lumpur

                                                                                    Αυστραλία » NPL Western Australia

                                                                                    11:00 Μπέιζγουοτερ v Μπαλκάτα

                                                                                      Τσεχία » Youth League

                                                                                      11:30 Trinec U21 v Ostrava U21

                                                                                        Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                                                                        11:30 Yuen Long v Hong Kong Rangers

                                                                                          Τσεχία » Youth League

                                                                                          12:00 Hradec Kralove U21 v Pribram U21

                                                                                            Τουρκία » Spor Toto 2. Lig White Group

                                                                                            12:00 Gumushanespor v Bandirmaspor

                                                                                              Ουκρανία » Youth League

                                                                                              12:00 Veres Rivne U21 v Dynamo Kiev U21

                                                                                                Γερμανία » Junioren Bundesliga South

                                                                                                12:00 Augsburg U19 v Wehen U19

                                                                                                  Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                  12:15 Santurtzi v Real Sociedad C

                                                                                                    Τουρκία » Spor Toto 2. Lig Red Group

                                                                                                    12:30 Afjet Afyonspor v Etimesgut

                                                                                                      Γερμανία » Oberliga Hamburg

                                                                                                      12:30 Condor Hamburg v Wandsbeker Concordia

                                                                                                        Βουλγαρία » Vtora liga

                                                                                                        12:30 Litex Lovech v Tsarsko Selo

                                                                                                          Ιράν » Division 1

                                                                                                          12:45 Aluminium Arak v Iranjavan

                                                                                                            Αυστραλία » NPL Western Australia

                                                                                                            13:00 Perth SC v Perth Glory U21

                                                                                                              Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                              13:00 Atletico de Lugones v Covadonga

                                                                                                                Ιταλία » Primavera 1 2017/2018

                                                                                                                13:00 Fiorentina U19 v Inter U19

                                                                                                                  Δανία » Superliga

                                                                                                                  13:00 Χόμπρο v Μίντιλαντ

                                                                                                                    Ταϊλάνδη » Thai Premier League

                                                                                                                    13:00 Chainat v Buriram

                                                                                                                      Γερμανία » Junioren Bundesliga West

                                                                                                                      13:00 Arminia Klosterhardt U19 v Paderborn U19

                                                                                                                        Αζερμπαϊτζάν » Premier League

                                                                                                                        13:00 Keshla v SumQayit

                                                                                                                          Λιθουανία » A Lyga

                                                                                                                          13:00 Palanga v Jonava

                                                                                                                            Κένυα » Premier League

                                                                                                                            13:00 Mathare Utd. v Sofapaka

                                                                                                                              Τυνησία » Tunisia Cup

                                                                                                                              13:00 US Tataouine v CO Medenine

                                                                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                13:15 E.G. El Palmar v Yeclano

                                                                                                                                  Πορτογαλία » Segunda Liga

                                                                                                                                  13:15 Νασιονάλ v Πόρτο Β

                                                                                                                                    Ιράν » Division 1

                                                                                                                                    13:15 Shahrdari Mahshahr v Saba Qom

                                                                                                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                      13:30 Ciudad de Lucena v Atletico Espeleno

                                                                                                                                        Ιταλία » Serie A

                                                                                                                                        13:30 Κροτόνε v Σπαλ

                                                                                                                                          Ολλανδία » Eredivisie

                                                                                                                                          13:30 Ajax v Den Haag

                                                                                                                                            Τυνησία » Tunisia Cup

                                                                                                                                            13:30 CO Transports v Gabes

                                                                                                                                              Τσεχία » Youth League

                                                                                                                                              14:00 Dukla Prague U21 v Plzen U21

                                                                                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                14:00 Motril v Melistar

                                                                                                                                                  Ταϊλάνδη » Thai Premier League

                                                                                                                                                  14:00 Nakhon Ratchasima v Ubon

                                                                                                                                                    Ουκρανία » Youth League

                                                                                                                                                    14:00 Shakhtar Donetsk U21 v Zirka Kropyvnytskyi U21

                                                                                                                                                      Γερμανία » Oberliga NOFV-Nord

                                                                                                                                                      14:00 1.FC Frankfurt v Brieselang

                                                                                                                                                        Αγγλία » Championship

                                                                                                                                                        14:00 Κάρντιφ v Μπρίστολ Σίτι

                                                                                                                                                          Σλοβενία » Prva liga

                                                                                                                                                          14:00 Krsko v ND Gorica

                                                                                                                                                            Βουλγαρία » Vtora liga

                                                                                                                                                            14:00 Pomorie v Sozopol

                                                                                                                                                              Ρουμανία » Liga 2

                                                                                                                                                              14:00 Afumati v Balotesti

                                                                                                                                                                Ινδία » ISL

                                                                                                                                                                14:00 Pune City v Goa

                                                                                                                                                                  Σερβία » Super Liga

                                                                                                                                                                  14:00 Sp. Subotica v FK Crvena zvezda

                                                                                                                                                                    Κένυα » Premier League

                                                                                                                                                                    14:00 Leopards v Ulinzi Stars

                                                                                                                                                                      Kosovo » Superliga

                                                                                                                                                                      14:00 Gjilani v Liria

                                                                                                                                                                        Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                                                                                                                        14:30 Γκαζιαντέπ v Ντενιζλίσπορ

                                                                                                                                                                          Γερμανία » Regionalliga Nordost

                                                                                                                                                                          14:30 Chemie Leipzig v Auerbach

                                                                                                                                                                            Ελλάδα » Division C

                                                                                                                                                                            14:30 Rodos v Pelopas Kiatou

                                                                                                                                                                              Τουρκία » Super Lig

                                                                                                                                                                              15:00 Goztepe v Sivasspor

                                                                                                                                                                                Δανία » Superliga

                                                                                                                                                                                15:00 Άαλμποργκ v Νόρτζελαντ

                                                                                                                                                                                  Γερμανία » Oberliga Schleswig-Holstein

                                                                                                                                                                                  15:00 Frisia Risum-Lindholm v Holstein Kiel II

                                                                                                                                                                                    Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                                    15:00 Alki Oroklini v Nea Salamis

                                                                                                                                                                                      Βουλγαρία » Parva Liga

                                                                                                                                                                                      15:00 Pirin Blagoevgrad v Bistritsa

                                                                                                                                                                                        Ρουμανία » Liga 2

                                                                                                                                                                                        15:00 Calarasi v AFC Hermannstadt

                                                                                                                                                                                          Ελλάδα » Football League

                                                                                                                                                                                          15:00 Karditsa v Dramas

                                                                                                                                                                                            Ουγγαρία » Merkantil Bank Liga

                                                                                                                                                                                            15:00 Dorogi v Budaorsi SC

                                                                                                                                                                                              Μαλαισία » Super League

                                                                                                                                                                                              15:00 PKNS FC v Kedah

                                                                                                                                                                                                Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                15:00 Stromsgodset (Nor) v Sarpsborg 08 (Nor)

                                                                                                                                                                                                  Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                                                                  15:00 Mosta v Hamrun

                                                                                                                                                                                                    Τυνησία » Tunisia Cup

                                                                                                                                                                                                    15:00 Stade Tunisien v Bizertin

                                                                                                                                                                                                      Σκόπια » First League

                                                                                                                                                                                                      15:00 FK Skopje v Renova

                                                                                                                                                                                                        Νότια Αφρική » Premier League

                                                                                                                                                                                                        15:15 Golden Arrows v Ajax Cape Town

                                                                                                                                                                                                          Κένυα » Premier League

                                                                                                                                                                                                          15:15 Kariobangi Sharks v Gor Mahia

                                                                                                                                                                                                            Τυνησία » Tunisia Cup

                                                                                                                                                                                                            15:15 Bembla v Etoile Sahel

                                                                                                                                                                                                              Ομάν » Professional League

                                                                                                                                                                                                              15:25 Muscat v Sohar

                                                                                                                                                                                                                Τσεχία » Youth League

                                                                                                                                                                                                                15:30 Slovacko U21 v Zlin U21

                                                                                                                                                                                                                  Ιταλία » Serie D - Group H

                                                                                                                                                                                                                  15:30 Altamura v Nerostellati Frattese

                                                                                                                                                                                                                    Ολλανδία » Eredivisie

                                                                                                                                                                                                                    15:30 Βίλεμ v Ρόντα

                                                                                                                                                                                                                      15:30 TEC v HFC

                                                                                                                                                                                                                        Γερμανία » Oberliga Mittelrhein

                                                                                                                                                                                                                        15:30 Alfter v Wesseling-Urfeld

                                                                                                                                                                                                                          Σκωτία » Premiership

                                                                                                                                                                                                                          15:30 Aberdeen v Celtic

                                                                                                                                                                                                                            Βέλγιο » Jupiler League

                                                                                                                                                                                                                            15:30 Anderlecht v Mouscron

                                                                                                                                                                                                                              Νότια Αφρική » Premier League

                                                                                                                                                                                                                              15:30 Chippa Utd. v Orlando Pirates

                                                                                                                                                                                                                                Βοσνία και Ερζεγοβίνη » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                15:30 FK Sarajevo v Radnik Bijeljina

                                                                                                                                                                                                                                  Ομάν » Professional League

                                                                                                                                                                                                                                  15:35 Al-Salam v Fanja SC

                                                                                                                                                                                                                                    Qatar » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                    15:50 Al-Sadd v Al Ahli Doha

                                                                                                                                                                                                                                      Τσεχία » 1. Liga

                                                                                                                                                                                                                                      16:00 Καρβίνα v Ζλιν

                                                                                                                                                                                                                                        Πορτογαλία » Campeonato de Portugal Prio

                                                                                                                                                                                                                                        16:00 Armacenenses v Sporting Ideal

                                                                                                                                                                                                                                          Ιταλία » Serie D - Group I

                                                                                                                                                                                                                                          16:00 AS Acireale v Vesuvio Ercolanese

                                                                                                                                                                                                                                            Γερμανία » Oberliga Westfalen

                                                                                                                                                                                                                                            16:00 ASC 09 Dortmund v Sprockhovel

                                                                                                                                                                                                                                              Αυστρία » Regionalliga East

                                                                                                                                                                                                                                              16:00 Mannsdorf v Traiskirchen

                                                                                                                                                                                                                                                Σουηδία » Svenska Cupen

                                                                                                                                                                                                                                                16:00 Gefle v Malmo FF

                                                                                                                                                                                                                                                  Βέλγιο » Second Amateur Division Group VFV A

                                                                                                                                                                                                                                                  16:00 Pepingen v Petegem

                                                                                                                                                                                                                                                    Κροατία » 1. HNL

                                                                                                                                                                                                                                                    16:00 Cibalia v Rudes

                                                                                                                                                                                                                                                      Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                                                                                                      16:00 ΑΕΛ Λεμεσού v Ανόρθωση

                                                                                                                                                                                                                                                        Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                                        16:00 Bordeaux v Nice

                                                                                                                                                                                                                                                          Σλοβενία » Prva liga

                                                                                                                                                                                                                                                          16:00 Μάριμπορ v Αλουμίνι

                                                                                                                                                                                                                                                            Λουξεμβούργο » National Division

                                                                                                                                                                                                                                                            16:00 Hostert v Mondorf

                                                                                                                                                                                                                                                              Βραζιλία » Campeonato Paulista

                                                                                                                                                                                                                                                              16:00 Bragantino v Novorizontino

                                                                                                                                                                                                                                                                Αζερμπαϊτζάν » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                16:00 Qarabag v Kapaz

                                                                                                                                                                                                                                                                  Ουγγαρία » Merkantil Bank Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                  16:00 ΜΤΚ Βουδαπέστης v Μπεσκεσκσάμπα1912

                                                                                                                                                                                                                                                                    Σερβία » Super Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                    16:00 Partizan v Zemun

                                                                                                                                                                                                                                                                      Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                                                                                      16:00 Rosenborg (Nor) v Rubin Kazan (Rus)

                                                                                                                                                                                                                                                                        Λίβανος » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                        16:00 Salam Zgharta v Nejmeh SC

                                                                                                                                                                                                                                                                          Αγγλία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                          16:05 Manchester United v Chelsea

                                                                                                                                                                                                                                                                            Γερμανία » Oberliga Mittelrhein

                                                                                                                                                                                                                                                                            16:15 Pesch v Siegburger

                                                                                                                                                                                                                                                                              Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                                                                                                                                                                                                              16:30 Slask Wroclaw v Gornik Z.

                                                                                                                                                                                                                                                                                Ουαλία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                16:30 Prestatyn v Newtown

                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ινδία » ISL

                                                                                                                                                                                                                                                                                  16:30 Jamshedpur v Bengaluru

                                                                                                                                                                                                                                                                                    Βοσνία και Ερζεγοβίνη » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                    16:30 Borac Banja Luka v Krupa

                                                                                                                                                                                                                                                                                      Καμερούν » Elite One

                                                                                                                                                                                                                                                                                      16:30 Colombe Lobo v Feutcheu

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                        17:00 Tamarite v Tarazona

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Πορτογαλία » Campeonato de Portugal Prio

                                                                                                                                                                                                                                                                                          17:00 Anadia v Gafanha

                                                                                                                                                                                                                                                                                            Δανία » Superliga

                                                                                                                                                                                                                                                                                            17:00 Μπρόντμπι v Χέλσινγκορ

                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ουκρανία » Pari-Match League

                                                                                                                                                                                                                                                                                              17:00 Veres Rivne v Dyn. Kiev

                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ελβετία » Super League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                17:00 Grasshoppers v Zurich

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Βέλγιο » Proximus League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  17:00 Cercle Brugge KSV v Westerlo

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    17:00 Omonia v Doxa

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Λουξεμβούργο » National Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      17:00 Rodange v Esch

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Χιλή » Primera B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        17:00 La Serena v Coquimbo

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Μαρόκο » Botola Pro

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          17:00 Rapide Oued Zem v Difaa El Jadidi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            17:00 Άραμπ Κοντράκτορς v Ελ Μασρί

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              17:00 Kristiansund (Nor) v Haugesund (Nor)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Μάλτα » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                17:00 Valletta v Birkirkara

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Καμερούν » Elite One

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  17:00 Eding Sport v Yaounde FC 2

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Νιγηρία » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    17:00 Enugu Rangers v Kano Pillars

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      17:15 Ath Bilbao v Malaga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        17:15 ΑΕΛ Λάρισα v Πλατανιάς

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          17:30 Cayon v Guarnizo

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ιταλία » Lega Pro - Group C

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            17:30 Bisceglie v Akragas

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Αυστρία » Tipico Bundesliga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              17:30 Στουρμ Γκρατς v Σάλτσμπουργκ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                17:45 Idoya v AD San Juan

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ολλανδία » Eredivisie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  17:45 Ουτρέχτη v Τβέντε

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Σλοβενία » Prva liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    17:55 Ολίμπια Λουμπλιάνα v Κέλιε

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      18:00 Algeciras v Atl. Onubense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Τουρκία » Super Lig

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        18:00 Μπεσίκτας v Φενέρμπαχτσε

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Πορτογαλία » Campeonato de Portugal Prio

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18:00 Camara de Lobos v Atletico Arcos

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Σουηδία » Svenska Cupen

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            18:00 Vasalunds v Elfsborg

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Κροατία » 1. HNL

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              18:00 Rijeka v D. Zagreb

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Κύπρος » First Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                18:00 Paphos v AEK Larnaca

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  18:00 Lyon v St Etienne

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    18:00 FC Juventus Bucuresti v CFR Cluj

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ουγγαρία » Merkantil Bank Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      18:00 Gyor v Siofok

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Λιθουανία » A Lyga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        18:00 Zalgiris v Kauno Zalgiris

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ισλανδία » League Cup

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18:00 Haukar v Olafsvik

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Qatar » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            18:00 Qatar SC v Al Rayyan

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ισλανδία » League Cup

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              18:15 Leiknir v Keflavik

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Κολομβία » Torneo Aguila

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                18:30 Popayan v Valledupar

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Αγγλία » Carabao Cup

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  18:30 Arsenal v Manchester City

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ομάν » Professional League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    18:50 Al Nasr v Al-Midhaibi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ισπανία » Tercera Division 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      19:00 Sestao v Amurrio Club

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ιταλία » Serie A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        19:00 Γιουβέντους v Αταλάντα

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Δανία » Superliga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          19:00 FC Copenhagen v Odense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Γερμανία » Bundesliga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            19:00 RB Leipzig v FC Koln

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Αγγλία » Premier League Cup

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              19:00 Stoke City U23 v Liverpool U23

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Βέλγιο » Jupiler League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                19:00 St. Liege v Club Brugge KV

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Πολωνία » Ekstraklasa

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  19:00 Κορόνα Κίλτσε v Λεχ Πόζναν

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Μαρόκο » Botola Pro

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    19:00 IR Tanger v Olympique Khouribga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Εκουαδόρ » Serie A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      19:00 Tecnico U. v Barcelona SC

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Γουατεμάλα » Liga Nacional

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        19:00 Municipal v Suchitepequez

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Κόσμος » Club Friendly

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          19:00 Molde (Nor) v Brest (Blr)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Σενεγάλη » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            19:00 Jaraaf v Niary Tally

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              19:30 Βαλένθια v Ρεάλ Σοσιεδάδ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ελλάδα » Super League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                19:30 ΠΑΟΚ v Ολυμπιακός

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ισραήλ » Ligat ha'Al

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  19:30 Yehuda v Shmona

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Αίγυπτος » Premier League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    19:30 Misr Elmaqasah v Wadi Degla

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Γουατεμάλα » Liga Nacional

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      19:30 Antigua v Marquense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Μεξικό » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        20:00 Πούμας v Γουαδαλαχάρα Τσίβας

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ισπανία » Segunda Division B - Group 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          20:00 Real Madrid B v Pontevedra

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            20:00 Μποαβίστα v Σετούμπαλ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Γουατεμάλα » Liga Nacional

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              20:00 Malacateco v Comunicaciones

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Σενεγάλη » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                20:00 Mbour v Generation F.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ισλανδία » League Cup

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  20:15 IR Reykjavik v Throttur

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Βραζιλία » Campeonato Goiano

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    20:30 Ipora v Aparecidense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      20:45 FCSB v Sepsi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Κολομβία » Liga Aguila

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        21:00 La Equidad v Envigado

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          21:00 Grecia v Guadalupe

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Βέλγιο » Jupiler League

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            21:00 Kortrijk v Waregem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Μαρόκο » Botola Pro

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              21:00 Hassania Agadir v RAC Casablanca

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                21:00 Aurora v Wilstermann

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Βραζιλία » Campeonato Goiano

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  21:00 Anapolina v Anapolis

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    21:00 CRB v CSE

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Βενεζουέλα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      21:30 Caracas v Puerto Cabello

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Βραζιλία » Campeonato Carioca

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        21:30 Boavista v Nova Iguacu

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          21:45 Sevilla v Atl. Madrid

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ιταλία » Serie A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            21:45 Ρόμα v Μίλαν

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Κολομβία » Torneo Aguila

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              22:00 U. Magdalena v Atletico F.C.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                22:00 U.C.R. v Cartagines

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Γαλλία » Ligue 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  22:00 Παρί Σεν Ζερμέν v Μαρσέιγ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Βενεζουέλα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    22:00 Trujillanos v Dep. Anzoategui

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Αργεντινή » Torneo Federal A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      22:00 AH Zapla v Antoniana

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Βραζιλία » Campeonato Gaucho

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        22:00 Avenida v Veranopolis

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ουρουγουάη » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          22:00 Atenas v Wanderers

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Ονδούρα » Liga Nacional

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            22:00 Juticalpa v CD Honduras

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              22:00 UWI v Portmore

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                22:15 Portimonense v FC Porto

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Κολομβία » Torneo Aguila

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  22:30 Cucuta v Fortaleza

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Αργεντινή » Torneo Federal A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    22:30 Desamparados v Juventud Unida Universitario

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      22:30 Dragon v Alianza FC

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Γουατεμάλα » Liga Nacional

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        22:30 Guastatoya v Sanarate

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Τζαμάικα » Premier League 2017/2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          22:30 Boys' Town v Harbour View

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Αργεντινή » Torneo Federal A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            22:45 Union Villa Krause v Gutierrez Mendoza

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Παραγουάη » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              22:45 Dep. Capiata v Deportivo Santani

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Κολομβία » Liga Aguila

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                23:00 Once Caldas v Huila

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Κόστα Ρίκα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  23:00 Λιβερία v Ζέλεντον

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Χιλή » Primera B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    23:00 Cobresal v San Felipe

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Βενεζουέλα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      23:00 Estudiantes Merida v Mineros

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Αργεντινή » Torneo Federal A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        23:00 Gimnasia y Tiro v Crucero del Norte

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Περού » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          23:00 Sporting Cristal v Comerciantes Unidos

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Βραζιλία » Campeonato Matogrossense

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            23:00 Luverdense v Uniao Rondonopolis

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              23:00 FAS v Aguila

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Νικαράγουα » Primera Division

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                23:00 Chinandega v San Francisco

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Βολιβία » Liga de Futbol Prof

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  23:15 Destroyers v Bolivar

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Αργεντινή » Torneo Federal A

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    23:30 Deportivo Roca v Ferro Gen.Pico

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      13:00 Adana Demirspor v Istanbulspor AS

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ισπανία » Segunda Division B - Group 4

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        19:00 Las Palmas B v Granada CF B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ιταλία » Serie D - Group D

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          15:30 Sasso Marconi v Tuttocuoio