Prognostika.net » Κουπόνι στοιχήματος 26/02/2018

Κουπόνι στοιχήματος

Κόστα Ρίκα » Primera Division

00:00 Σάντος ντε Γκουάμπιλες v Σάπρισα

    Αργεντινή » Torneo Federal A

    00:00 Guarani Antonio Franco v San Jorge

      Εκουαδόρ » Serie A

      00:00 Ντελφίν v Ελ Νασιονάλ

        Ελ Σαλβαδόρ » Primera Division

        00:00 Santa Tecla v Municipal Limeno

          Κόσμος » Club Friendly

          00:00 Sacramento Republic (Usa) v Los Angeles FC (Usa)

            Παναμάς » LPF 2017/2018

            00:00 Miguelito v Tauro

              Βραζιλία » Campeonato Matogrossense

              00:10 Dom Bosco v Sinop

                Κολομβία » Liga Aguila

                00:15 Santa Fe v Jaguares de Cordoba

                  Αργεντινή » Primera Division

                  00:15 Boca Juniors v San Martin S.J.

                    Βραζιλία » Campeonato Paulista

                    00:30 Mirassol v Ponte Preta

                      Ουρουγουάη » Primera Division

                      00:30 Κλαμπ Νασιονάλ v Τσέρο

                        Κολομβία » Torneo Aguila

                        01:00 Real Santander v Orsomarso

                          Βενεζουέλα » Primera Division

                          01:00 Λάρα v Λα Γκουαϊρα

                            Παραγουάη » Primera Division

                            01:00 Diaz v Nacional Asuncion

                              Περού » Primera Division

                              01:15 U. de Deportes v Alianza Lima

                                Χιλή » Primera Division

                                01:30 Α. Ιταλιάνο v Έβερτον

                                  Αργεντινή » Torneo Federal A

                                  01:30 Estudiantes Rio Cuarto v Villa Mitre

                                    Μεξικό » Primera Division

                                    02:00 Santos Laguna v Cruz Azul

                                      Κολομβία » Liga Aguila

                                      03:00 Junior v Chico

                                        Αργεντινή » Primera B Nacional

                                        03:00 Club Atletico Mitre v All Boys

                                          Ινδία » I-League

                                          10:30 Minerva v Aizawl

                                            Αυστραλία » NPL Victoria

                                            11:30 Kingston City v Hume City

                                              Τουρκία » Spor Toto 2. Lig White Group

                                              12:00 Sanliurfaspor v Kirklarelispor

                                                Κίνα » Super Cup

                                                13:35 Guangzhou Evergrande v Shanghai Shenhua

                                                  Τσεχία » Youth League

                                                  14:00 Karvina U21 v Jihlava U21

                                                    Ελλάδα » Football League

                                                    14:00 Karaiskakis v Chania Kissamikos

                                                      Χονγκ Κονγκ » Premier League

                                                      14:00 Kitchee v Guangzhou R&F U19

                                                        Kosovo » Superliga

                                                        14:00 Vllaznia Pozheran v Drenica

                                                          Αγγλία » Premier League Cup

                                                          14:30 Norwich U23 v Bury U23

                                                            Ελλάδα » Football League

                                                            15:00 Kallithea v Ergotelis

                                                              Μαλαισία » Premier League

                                                              15:00 Johor DT II v Felda Utd.

                                                                Τανζανία » Ligi Kuu Bara

                                                                15:00 Simba v Mbao

                                                                  Ιταλία » Primavera 1 2017/2018

                                                                  15:30 AC Milan U19 v Atalanta U19

                                                                    Αγγλία » Premier League Cup

                                                                    16:00 Burnley U23 v Swansea U23

                                                                      Σλοβακία » Fortuna liga

                                                                      16:30 Ruzomberok v Nitra

                                                                        Τουρκία » TFF 1. Lig

                                                                        17:00 Erzurum BB v Adanaspor AS

                                                                          Κροατία » 1. HNL

                                                                          17:00 Ζάπρεσιτς v Ίστρα 1961

                                                                            Ασία » AFC Cup

                                                                            17:00 Al Jazeera Amman (Jor) v Malkia (Bah)

                                                                              Ακτή Ελεφαντοστού » Ligue 1

                                                                              17:30 Bassam v Sporting Gagnoa

                                                                                Τσεχία » 1. Liga

                                                                                18:00 Plzen v Jihlava

                                                                                  Σενεγάλη » Ligue 1

                                                                                  18:30 Guediawaye v Linguere

                                                                                    Κόσμος » Club Friendly

                                                                                    18:45 Sarpsborg 08 (Nor) v Skeid (Nor)

                                                                                      Τουρκία » Super Lig

                                                                                      19:00 Basaksehir v Genclerbirligi

                                                                                        Ισραήλ » Leumit League

                                                                                        19:00 H. Nazareth v M. Herzliya

                                                                                          Μάλτα » Division 1

                                                                                          19:00 San Gwann FC v Sirens

                                                                                            Ολλανδία » Reserve League 2017/2018

                                                                                            19:30 Jong Excelsior v Jong Den Haag

                                                                                              Ελλάδα » Super League

                                                                                              19:30 Ατρόμητος v ΑΕΚ

                                                                                                Κόσμος » Friendly International

                                                                                                19:30 Saudi Arabia v Moldova

                                                                                                  Ισραήλ » Leumit League

                                                                                                  19:40 Hapoel Katamon v Hapoel Tel Aviv

                                                                                                    Δανία » Superliga

                                                                                                    20:00 Σοντερίσκε v Σίλκεμποργκ

                                                                                                      Σουηδία » Svenska Cupen

                                                                                                      20:00 Ατβίνταμπεργκ v Έστερσουντ

                                                                                                        Βραζιλία » Campeonato Potiguar

                                                                                                        20:00 Santa Cruz de Natal v Assu RN

                                                                                                          Μάλτα » Division 1

                                                                                                          20:00 Qrendi v Zabbar

                                                                                                            Ακτή Ελεφαντοστού » Ligue 1

                                                                                                            20:00 Academie de FAD v Sewe

                                                                                                              Ισραήλ » Ligat ha'Al

                                                                                                              20:15 Maccabi Petah Tikva v H. Akko

                                                                                                                Βραζιλία » Campeonato Carioca

                                                                                                                20:45 Madureira v Volta Redonda

                                                                                                                  Κολομβία » Torneo Aguila

                                                                                                                  21:00 Μπογκοτά v Μπαρανκίγια

                                                                                                                    Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                    21:00 Μπράγκα v Τοντέλα

                                                                                                                      Ολλανδία » Eerste Divisie

                                                                                                                      21:00 Jong AZ v Jong PSV

                                                                                                                        Ελβετία » Challenge League

                                                                                                                        21:00 Chiasso v Xamax

                                                                                                                          Αγγλία » Premier League Cup

                                                                                                                          21:00 Blackburn U23 v Southampton U23

                                                                                                                            Γερμανία » Regionalliga North

                                                                                                                            21:15 Wolfsburg II v Hamburger SV II

                                                                                                                              Μάλτα » Division 1

                                                                                                                              21:15 Melita FC v Rabat Ajax

                                                                                                                                Ιταλία » Serie B

                                                                                                                                21:30 Salernitana v Parma

                                                                                                                                  Γερμανία » Bundesliga

                                                                                                                                  21:30 Dortmund v Augsburg

                                                                                                                                    Ιταλία » Lega Pro - Group B

                                                                                                                                    21:45 Ravenna v Pordenone

                                                                                                                                      Αγγλία » Bostik League

                                                                                                                                      21:45 Kingstonian v Worthing

                                                                                                                                        Γαλλία » Ligue 2

                                                                                                                                        21:45 Nancy v Lorient

                                                                                                                                          Ιρλανδία » Premier Division

                                                                                                                                          21:45 Sligo Rovers v Cork City

                                                                                                                                            Ισπανία » LaLiga

                                                                                                                                            22:00 Levante v Betis

                                                                                                                                              Αργεντινή » Primera C Metropolitana

                                                                                                                                              22:00 Club Lujan v Def. de Cambaceres

                                                                                                                                                Ιρλανδία » Premier Division

                                                                                                                                                22:00 Shamrock Rovers v Bray

                                                                                                                                                  Βραζιλία » Campeonato Paulista

                                                                                                                                                  22:30 Ituano v Red Bull Brasil

                                                                                                                                                    Πορτογαλία » Primeira Liga

                                                                                                                                                    23:00 Sporting v Moreirense

                                                                                                                                                      Βουλγαρία » Parva Liga

                                                                                                                                                      17:30 Μπότεβ Πλόβντιβ v Λουντογκόρετς

                                                                                                                                                        Ρουμανία » Liga 1

                                                                                                                                                        17:30 Concordia v Voluntari